BG Development

Страници: (3) 1 2 [3]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Кариерно развитие след програмист, Търся съвет за бъдещо кариерно развитие
qtakabg
Публикувано на: 27-11-2019, 09:37
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

Архитектите правят различни неща в различните фирми. На някои места почти не пишат код.
PMEmail Poster
Антон Яначков
Публикувано на: 27-11-2019, 11:12
Quote Post

Име: Антон Яначков

QUOTE (gat3way @ 27-11-2019, 00:48)
Правил съм го този номер навремето, не дойдоха онея, но съседите взеха да недоволстват, защото осмърдяваше прилично, за щастие то като тръгне да осмърдява му идва и времето за беритба. Но пък и не беше кой знае каква реколта, повечето я подарих или хартиса.

Толкова ли мирише тази гадост, та чак съседите недоволстват? Как ли се гледа тогава това растение на закрито, защото по телевизията дават и за такива земеделци. А бе друго си е опитът. Един приятел разказваше, че преди много години, майка му го е сеела, около картофите и никакъв колорадски бръмбар не припарвал. Ще излезе, че този алкалоид е сериозна гадост.
PMEmail PosterUsers Website
gat3way
Публикувано на: 27-11-2019, 12:58
Quote Post

Име:

През повечето време не или много малко, но като развие цветчета и пусне смола почва да смърди доста. Тя смрадта не е неприятна, но е доста натрапчива. И едно дребно растение дето просто си вирее скатано на терасата, не се тори и прочее е напълно в състояние да омирише комшиите в зависимост от това как духне вятъра. Цяла "плантация" вече не знам, бая ще омирише всичко. На закрито нямам идея как го гледат, не мога да си представя стаята дето се гледа как се омирисва. То мани ама и много трудно се отмирисва после. Бе като цяло мисля че е доста тъпа идея отглеждането на тва в градски условия, дори и да беше легално.
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 27-11-2019, 13:59
Quote Post

Име:

QUOTE (v1rusman @ 26-11-2019, 21:01)
QUOTE (Дон Реба @ 26-11-2019, 20:55)
QUOTE (Petar2000 @ 26-11-2019, 10:59)
Мога да се насоча към позиция "софтуерен архитект" (рисуващ графики) или екипен/проектен "мениджър" (управляващ хора).

за мениджър го разбирам, обаче винаги съм се чудил на тая позиция "софтуеран архитект", аз не познавам нито един, и наистина ли я има или е стръв окачена на кукичката от еврея, за да надъхва заблудените ропчета на ръба да хванат пушката - "сега опъвам каиша, но един ден ще стана СОФТУЕРЕН АРХИТЕКТ и ще видят те тогава, няма вече да ми се налага да пиша по лайняните архитектури спуснат отгоре"

В chaos-а нямате ли такива хора? Все някой трябва да измисли нещата "отгоре", както казваш. Все имате такива хора, дори и да не ги наричате архитекти.

да, но кодят и се гмуркат в лайната заедно с раята, това ми е мисълта. митичния еднорог - чистия архитект, който не бърка в лайната дори с кутре, а хапва амброзия на олимп и спуска на червеите под него чистички умл диаграми с 50 леъра, по които те имплементират божествените му идеи, ето това се чудя има ли го реално. сигурно в най-мазните фирми го има, то кво ли няма вече жена с пишка щом има, що да няма и това.
PM
saruman
Публикувано на: 27-11-2019, 14:53
Quote Post

Име:

Да,така трябва да бъде,ако си истински архитект трябва поне да си пишеш интерфейсите ако не друго

--------------------
http://www.wefunkradio.com/radio/

Remember,remember the fifth of November
PMEmail Poster
Gamma Goblin
Публикувано на: 27-11-2019, 15:03
Quote Post

Име:

QUOTE (saruman @ 27-11-2019, 14:53)
Да,така трябва да бъде,ако си истински архитект трябва поне да си пишеш интерфейсите ако не друго

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

--------------------
https://www.rust-lang.org/
---
" Не може да си на висок пост без да си подкупен. Ще те махнат." - SuN Трола
PMEmail PosterUsers Website
gat3way
Публикувано на: 27-11-2019, 16:10
Quote Post

Име:

QUOTE (saruman @ 27-11-2019, 14:53)

Рационалните глупости, там дето влачиш стрелките, не ги ли пишат?
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0