BG Development

Страници: (2) 1 [2]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Проблем с доста стар принтер
akrachev
Публикувано на: 12-07-2020, 17:02
Quote Post

Име: акрачев
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

QUOTE (ici @ 11-07-2020, 16:33)

ПП. За Nова година пак се нахаках деба. Купих си отново Канон (Canon SELPHY CP1300) за да си вадя снимки, ама се утешавам че за него не ти трябват драйвери.

Изтегли си приложението за Android и си печатай снимките направо от телефона ... (сега остава да кажеш, че си със стара Nokia)

--------------------
prozrenieto.com Духовни уроци събрани от добри хора
PMEmail PosterUsers Website
ici
Публикувано на: 12-07-2020, 17:09
Quote Post

Group Icon
Име: Ивайло Илчев
Група: VIP

QUOTE (akrachev @ 12-07-2020, 18:02)

ПП. За Nова година пак се нахаках деба. Купих си отново Канон (Canon SELPHY CP1300) за да си вадя снимки, ама се утешавам че за него не ти трябват драйвери.

Изтегли си приложението за Android и си печатай снимките направо от телефона ... (сега остава да кажеш, че си със стара Nokia)

Аз така си печатам, ама в случай че го прецакат имам алтернатива. На всеки три години ми купуват телефон, на всеки четири - лаптоп. Сега съм с Ксиоми Покофон Ф1. След година и половина нов.

--------------------
Ние не сме в една лодка, ние сме в една буря. Лодките са различни.

Следващият път когато се почувстваш ненужен, грозен и недооценен, помни че освен това си и тъп.
akrachev
Публикувано на: 12-07-2020, 21:26
Quote Post

Име: акрачев
Група: Потребител

QUOTE (ici @ 12-07-2020, 17:09)
QUOTE (akrachev @ 12-07-2020, 18:02)

Аз така си печатам, ама в случай че го прецакат имам алтернатива. На всеки три години ми купуват телефон, на всеки четири - лаптоп. Сега съм с Ксиоми Покофон Ф1. След година и половина нов.

Няма как да прецаката приложение (или драйвер) за устройство за което продават консумативи (виж Скенерите са друга работа ... между впрочем въртяла ми се е бизнес идеята да се прави универсален драйвер за стари Скенери и да се продава за някаква евтина цена - примерно 19$)

--------------------
prozrenieto.com Духовни уроци събрани от добри хора
ici
Публикувано на: 12-07-2020, 22:05
Quote Post

Group Icon
Име: Ивайло Илчев
Група: VIP

Е, сигурно не прецакаха драйверите за старият ми Канон?

https://www.canon.co.uk/support/consumer_pr...%207%20(64-bit)

--------------------
Ние не сме в една лодка, ние сме в една буря. Лодките са различни.

Следващият път когато се почувстваш ненужен, грозен и недооценен, помни че освен това си и тъп.
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0