BG Development

Страници: (34) « първа ... 32 33 [34]   ( Първото ново мнение ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> На кого правоверното БГ ропче НЕ плаща, сметката
dvader
Публикувано на: 23-04-2019, 07:26
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: VIP
Ранг: Почетен член

QUOTE (Rabin @ 22-04-2019, 23:33)
Искане за двойно увеличение на енергийните източници, и никва съпротива.

В зората на демокрацията си спомням, как при поредният режим на тока 3:1 народът наизлиза пред Народното събрание. На следващият ден режима беше 2:2 и всички протести мигновено заглъхнаха. Според мен точно тогава загубихме битката. Ако при режим 2:2 бяха подпалили парламента сега щяхме да живеем в един друг свят.

Какво да се прави, 1300 години история не минават безследно.
От 1300 повече от половината под нечие робство... няма и да има съпротива...

--------------------
I find your lack of faith disturbing
PM
SuN
Публикувано на: 23-04-2019, 08:07
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

QUOTE (Rabin @ 21-04-2019, 14:28)
Представям си как ще позеленеят чорбаджийчетата ви, като им изтропате "шефче, искам 108% увеличение, че да остана на същата покупателна способност". icon_lol.gif

А твоите черноработници утре като ти поискат не 100 лева, а 208 лева за дребна работа ще ги дадеш ли? Да си покрият инфлацията.
PMEmail Poster
Rabin
Публикувано на: 23-04-2019, 10:24
Quote Post

Име:
Група: Потребител

QUOTE (SuN @ 23-04-2019, 08:07)

А твоите черноработници утре като ти поискат не 100 лева, а 208 лева за дребна работа ще ги дадеш ли? Да си покрият инфлацията.

Aз нямам амбиции да карам Мерцедес, докато работниците ми се чудят как да си платят наема.
Ако има за мен ще има и за тях.
Ей ся чорбаджийчетата по морето реват, че уж евтините украинки като им свърши раб. време и отиват на плажа. Не като бг слугите да бачкат денонощно за мерси. В повечето случаи и мерси няма.
На следващият ден режима беше 2:2 и всички протести мигновено заглъхнаха. Според мен точно тогава загубихме битката. Ако при режим 2:2 бяха подпалили парламента сега щяхме да живеем в един друг свят.

Точно тъй, стра лозе пази. страхувайте си и от сянката си, то от най-бедни в Европа не знам колко още надолу може да дълбаем.
Ония чукчи тъй се страхували да си разправят политически вицове в Сибир, че ако някой ги чуе кой знае къде ще ги пратят! icon_lol.gif
Днес има протест у София, я се съберат 20 човека я не.

Това мнение е било редактирано от Rabin на 23-04-2019, 10:47

--------------------
Цитат: "Споделете тази страница
Разкажете на всички. Споделете тази страница с приятелите и семейството си." tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 23-04-2019, 20:22
Quote Post

Group Icon
Име:

QUOTE (Rabin @ 23-04-2019, 10:24)

Не ми пука дали за тебе ще има. Искам си 108% увеличение със задна дата, иначе отивам при по-кадърен бизнесмен, който може да ги изкара и плати.
PMEmail Poster
Rabin
Публикувано на: 23-04-2019, 21:15
Quote Post

Име:

QUOTE (SuN @ 23-04-2019, 20:22)
QUOTE (Rabin @ 23-04-2019, 10:24)

Не ми пука дали за тебе ще има. Искам си 108% увеличение със задна дата, иначе отивам при по-кадърен бизнесмен, който може да ги изкара и плати.

Плащам за груби селски изпълнения баце, тизе си префинено гражданче дето ще се чудиш от коя страна да фанеш чука. Оня ден един такъв за малко да ми счупи пръстите, аз му държа контра гайка, он навива колко сили има без да гледа. Иначе и язе съм префинен - като правихме покрива се крих зад комина на сянка.
Твоя чорбаджия да ти бере гайлето! Ако беше пасъл патките вместо да учиш тригонометрия - ся щеше и ти да имаш 108 %.

Това мнение е било редактирано от Rabin на 23-04-2019, 21:16

--------------------
Разкажете на всички. Споделете тази страница с приятелите и семейството си." tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 25-04-2019, 03:03
Quote Post

Group Icon
Име:

Предлагам тук да си направим тема за котита https://youtu.be/zGcYabz3hYg
PMEmail Poster
Rabin
Публикувано на: 25-04-2019, 18:42
Quote Post

Име:

На пръвите сме места и по престъпност и по джандари!
Румънците доста под средното за ЕС престъпността, с 3 пъти по-малко полицаи от нас. Осми сме в света по джандари на калпак, и на пръво място по престъпност в ЕС, много над второто място Холандия.
Баси точно половината от минималната заплата отиват за данъци, туй преди да си вземеш парите. Проверих оня ден, колко ще ми струва да се осигурявам доброволно. Тия 47 000 шкембета искат да ядат, и за сметка на това ги мързи за рекорд!

Резултатите са меко казано потискащи за България. 23.6% от запитаните потвърждават за случаи на престъпления, насилие и вандализъм у нас. Процентът е най-високият в ЕС, много по-висок от втората държава след България - Холандия (15%), над два пъти средния за ЕС (11.6%) и в пъти по-висок от страната с най-добри показатели - Хърватия (3%).
Съседна Румъния е под средното за ЕС с 11.3%.

България е най-зле в ЕС по върховенство на закона в класация за 2018 г.
Полицаите ни 3 пъти повече на глава от населението от Румъния
В 15-милионен Ню Йорк има 33 000 полицаи, у нас са 47 000 на 7 млн. население
България осма в света по брой полицаи "на глава от населението"

--------------------
PMEmail Poster
PxL
Публикувано на: 25-04-2019, 18:55
Quote Post

Group Icon
Име: Димитър Т. Димитров
Група: VIP

QUOTE (Rabin @ 25-04-2019, 19:42)
На пръвите сме места и по престъпност и по джандари!
Румънците доста под средното за ЕС престъпността, с 3 пъти по-малко полицаи от нас. Осми сме в света по джандари на калпак, и на пръво място по престъпност в ЕС, много над второто място Холандия.
Баси точно половината от минималната заплата отиват за данъци, туй преди да си вземеш парите. Проверих оня ден, колко ще ми струва да се осигурявам доброволно. Тия 47 000 шкембета искат да ядат, и за сметка на това ги мързи за рекорд!

Резултатите са меко казано потискащи за България. 23.6% от запитаните потвърждават за случаи на престъпления, насилие и вандализъм у нас. Процентът е най-високият в ЕС, много по-висок от втората държава след България - Холандия (15%), над два пъти средния за ЕС (11.6%) и в пъти по-висок от страната с най-добри показатели - Хърватия (3%).
Съседна Румъния е под средното за ЕС с 11.3%.

България е най-зле в ЕС по върховенство на закона в класация за 2018 г.
Полицаите ни 3 пъти повече на глава от населението от Румъния
В 15-милионен Ню Йорк има 33 000 полицаи, у нас са 47 000 на 7 млн. население
България осма в света по брой полицаи "на глава от населението"

Ма не ни обвинявай нас, дето ги вкарваме парите, търси тея дето ги харчат после бе "братовчеде". Тоя дето "дава баницата" като спре да го има и баница няма да има.... Ти си се нахъсал с тея (ще ме извиняваш ама) селски термини "роПче" и т.н. и не виждаш по-далече от задника си (Ако го вземем като мерна единица за разстояние)

С Емо си направете обща "хеийт еврибади" тема и си изливайте тъпотоята там. Малко взе да ми писва да ви чета и двамата некадърни хейтъри.

Lock-вам я тая, че взе да се вмирисва...

Това мнение е било редактирано от PxL на 25-04-2019, 19:20

--------------------
void putchar(char c);int main(){int x,c=1,i;for(i=0;(x="PxLY2H4:2E;7231?=68255A5S5P9N:N9O84111H861I85111G9N:O811O812M<G33911EAEDBECE22169D1=2k"[i+++3]);)while(x-->'0')putchar((!(++c%'('))?0x0a:33^(i&1));}
PMEmail PosterUsers Website
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (34) « първа ... 32 33 [34]  Closed TopicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0