BG Development

Страници: (4) « първа ... 2 3 [4]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Java да хвана първия символ от стринг и последния
thrawn
Публикувано на: 06-10-2019, 21:16
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

Антоне, няма нужда да сереш тука. Когато произведеш лайно не се опитвай да го изкарваш торта.
Разяснявал бил какво било условието... Добре че си ти, та да разясниш условието. Както винаги, насра се и си измисли задача която да решиш, разбирасе грешно.
PMEmail Poster
Антон Яначков
Публикувано на: 06-10-2019, 22:02
Quote Post

Име: Антон Яначков

QUOTE (thrawn @ 06-10-2019, 21:16)
Антоне, няма нужда да сереш тука. Когато произведеш лайно не се опитвай да го изкарваш торта.
Разяснявал бил какво било условието... Добре че си ти, та да разясниш условието. Както винаги, насра се и си измисли задача която да решиш, разбирасе грешно.

Ако не си разбрал какво съм казал, значи просто не желаеш да разбереш. Липсата на аргумети и грубостта, с която пишеш говорят повече от това, което си написал.
Аз няма да споря, просто няма да се съглася с теб. Иде реч за възпитание, класа и житейска мъдрост.
PMEmail PosterUsers Website
SuN
Публикувано на: 06-10-2019, 22:10
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Това за Белене е гениално. В АЕЦ-а прилагате ли тази теория на практика? Все пак вашия ток е в пъти по-евтин от този, който плащаме ние като потребители.

И един съвсем искрен въпрос - имате ли контакти в АЕЦ-а? Възможно ли е да докарам една копачка и за едни твърди пари на месец да ми я оставите някъде да си смята?

--------------------
Само аз не троля.
PMEmail Poster
Антон Яначков
Публикувано на: 07-10-2019, 00:44
Quote Post

Име: Антон Яначков

QUOTE (SuN @ 06-10-2019, 22:10)
И един съвсем искрен въпрос - имате ли контакти в АЕЦ-а? Възможно ли е да докарам една копачка и за едни твърди пари на месец да ми я оставите някъде да си смята?

Теоретично всичко е възможно, но на практика едва ли. Енергетиците са богати, високо платени специалисти. За подобна сделка ще ти трябват бедни партньори, които да се мотивират от дребни суми. Спомни си какво е написал за ядрените енергетици Айзък Айзимов във Втората Фондация. Там той пише, че дори на най-бедната планета се откроява по едно богато съсловие на ядрените енергетици, отстъпващи по доходи само на пилотите от космическия флот. Богати хора с пари не можеш да ги мотивираш. Парите са добро мотивиращо средство само за бедните.
В този ред на мисли, теб какво те интересуват парите? Да не би да попадаш в тази категория?
PMEmail PosterUsers Website
dvader
Публикувано на: 07-10-2019, 06:37
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: VIP

QUOTE (Антон Яначков @ 07-10-2019, 00:44)
Богати хора с пари не можеш да ги мотивираш.

Верно си е... тях можеш да ги мотириваш с това, че ще им *вземеш* парите.
Това май е дори по-добра мотивация.

PS.
Няма ли някоя книга, в която даскалите да са богати?

--------------------
I find your lack of faith disturbing
PM
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (4) « първа ... 2 3 [4]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0