BG Development

Страници: (2) 1 [2]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Export или copy/paste на csv съдържание от .NET, Може би не чак толкова сложен проблем
SuN
Публикувано на: 19-08-2019, 18:37
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор
Ранг: Почетен член

QUOTE (ivakara @ 19-08-2019, 18:26)
Човек пишман да стане и да попита.. Как се трият темите тук?

Защо искаш да се изтрие темата? Като изключим, че питаш дали някой може да извърши престъпление като преправи чужд софтуер, не успях да видя нещо съмнително в цялата работа (освен, че нямаш и пари да платиш, ама не ти прочетох целия текст и може да съм пропуснал).

--------------------
Само аз не троля.
PMEmail Poster
Антон Яначков
Публикувано на: 19-08-2019, 19:54
Quote Post

Име: Антон Яначков
Група: Потребител

Аз не виждам никакъв проблем да смъкнеш имели от дадена страница с известен URL.
1. Прочиташ сорса на страницата и я набутваш в текстова променлива;
2. С регулярен израз вадиш само имелите;
3. Записваш извадената информация в текстов файл и приключваш.
На пръв поглед това е програмка от 15 реда сорс. Ако обчаче искаш да свалиш автоматично всички имели от всички взаимосвързани страници, вързани чрез линкове, то нещата малко се усложняват, но са напълно решими. Просто първо регулярен израз ще трябва да претърси и да набута в един масив линковете от главната страница, след което да повтори същата операция за всяка свързана страница. Имаш ли линковете за отделните страници ти остава само да задействаш описаните 3 точки в началото на поста. На мен ми изглежда странно да се дават пари за специализиран софтуер, като всичко опира до проста стрингова обработка!
Дори прост макрос в файл на Excel ще се справи с такава елементарна задачка при това ще бъде с отворен код.
Запрятай ръкави, похарчи два часа време и си готов.
PMEmail PosterUsers Website
SuN
Публикувано на: 20-08-2019, 07:06
Quote Post

Group Icon
Име:

Антоне, неморално е да се помага на спамери. При положение, че не си закъсали за пари, то това те прави лош човек. Разочарован съм. icon_sad.gif

--------------------
Само аз не троля.
PMEmail Poster
Gamma Goblin
Публикувано на: 20-08-2019, 07:12
Quote Post

Име:

QUOTE (SuN @ 20-08-2019, 07:06)
Антоне, неморално е да се помага на спамери. При положение, че не си закъсали за пари, то това те прави лош човек. Разочарован съм. icon_sad.gif

днес тролиш с пълна сила от сутринта, да не са ти дали някой стажант да му offload-ваш работата

--------------------
https://www.rust-lang.org/
---
Хора, които са прекалено умни, за да се занимават с политика, са наказани да бъдат управлявани от глупаци.
---
Life is hard; it's harder when you're stupid.
---
Black metal is like coffee. You have to learn to drink it but when you get used to it, you just want it darker and darker
SuN
Публикувано на: 20-08-2019, 07:34
Quote Post

Group Icon
Име:

На спамери не трябва да се помага, а технологията трябва да бъде забранена за непросветените. Хем не я разбират, хем я ползват за да вредят на себе си и на другите.

--------------------
Само аз не троля.
PMEmail Poster
Антон Яначков
Публикувано на: 20-08-2019, 10:14
Quote Post

Име: Антон Яначков

QUOTE (SuN @ 20-08-2019, 07:34)
На спамери не трябва да се помага, а технологията трябва да бъде забранена за непросветените. Хем не я разбират, хем я ползват за да вредят на себе си и на другите.

Ще се доверя на преценката ти, въпреки че допускам с малък процент и да грешиш.
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0