BG Development

Страници: (4) 1 2 [3] 4   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ТиоЕБЕ индекс
SuN
Публикувано на: 12-10-2019, 00:15
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор
Ранг: Почетен член

Коли се купуват лесно. Особено от тия дето имат пари. Виж, за убийствата е интересен казус. От една страна закона не ги лови, защото е "злополука". От друга страна пък роднините на убития не могат да предприемат директни мерки без полицията да се намеси.

--------------------
Само аз не троля.
Всички коментари са плод на художествена измислица и нямат общо с действителни и недействителни лица, събития и факти.
PMEmail Poster
gat3way
Публикувано на: 12-10-2019, 00:31
Quote Post

Име:
Група: Потребител

Тя полицията се намесва чат-пат, бразилците дето бяха дружки с отлюспените гербераси и въртяха разни фирмички дето печелят дребни ОП в силния си период даже използваха полицията за да си разрешават проблемите с конкуренцията. Обаче сега е време разделно, не се знае кой с кой е и затва и се колят по улиците и се блъскат по шосетата. То и не е като да няма за какво да са си набрали там. Абе голяма забава. Те по принцип не се месят в работата на бледоликите и не се мяркат особено, обаче като им бръкнат в гъза става лоша работа. През 90-те сикаджиите искаха да им изземат бизнеса с курволяка и траверсите по международното за моста и като резултат стана една много хубава патаклама и напълниха ортопедиите с потрошени яки батки.
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 12-10-2019, 00:47
Quote Post

Group Icon
Име:

Което ме подсеща, че наскоро четох повечето публикации за куката (май тъй се казваше) и как се бил с някакви цигани в дискотека. Не помня дали беше застрелял някой от тях, но ония се били събрали много народ да го бият. В жълтите сайтове пишеше, че ставало въпрос за пари и някаква обида май. Абе сериозна работа са.

--------------------
Само аз не троля.
Всички коментари са плод на художествена измислица и нямат общо с действителни и недействителни лица, събития и факти.
PMEmail Poster
gat3way
Публикувано на: 12-10-2019, 00:58
Quote Post

Име:

Обаче па ся четох как жандармерията опраскала няколко ветовски мангала и намерила покрай цялата им покъщнина 400 грама тротил. Тва много яко, имам един познат дето мутрееше и по едно време беше се хванал с една новосъздадена престъпна групичка и полицията ги беше опраскала докато се опитвали да налагат справедливост нейде из разградско. Тея обаче имаха само 200 грама тротил. Явно е много престижно да имаш тротил, не знам някой там да са го взривявали в близките 20-30 години, но тротилът си е за престиж. Даже помня яките снимки от полицията като го окошариха пича, беше си фабричен тротил, от Дунарит и произведен преди да се родя. А защо никой никога не го е взривявал тоя тротил не знам, вероятно липсва ноу-хау как да си направят детонатор.
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 12-10-2019, 06:56
Quote Post

Group Icon
Име:

Вариант за тротила е да се пази с цел търговия на черно. Едва ли ще се откажат от една шепа стока, която да им докара няколко стотачки.

--------------------
Само аз не троля.
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 12-10-2019, 07:17
Quote Post

Име:

също като облигациите с отрицателна лихва - най-новата мода в света на либерастията (дори това че софтуера не позволява да се въвежда в полето за лихва отрицателни числа не ги е спряло - явен намек към девелоприте да не се мислят че са много важни). та те се купуват само за да търгуваш с тях, не да ги ползваш.
PM
SuN
Публикувано на: 12-10-2019, 08:24
Quote Post

Group Icon
Име:

Тиобе индекса ще стане по-интересен, ако сложат графика на нарастването на случаите, в които девелоперите решават git conflict не с git blame, а с нож. "https://www.24chasa.bg/novini/article/7704340"

--------------------
Само аз не троля.
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 12-10-2019, 08:26
Quote Post

Име:

аз съм освободен от код ревюта по тая причина
PM
SuN
Публикувано на: 12-10-2019, 10:06
Quote Post

Group Icon
Име:

И все пак програмистчетата са най-щастливи когато са попчета без амбиции. Алтернативата е да осъзнаят, че са попчета и да разберат, че амбициите им никога няма да се сбъднат. https://en.pingwest.com/a/3649

Интересно ще е да се добави графика на езиците и стреса върху хората. От една страна като гледам стиви е на ръба да направи нещо глупаво, но от друга страна имаме Щилгар и от това съдя, че ц# предоставя доста балансирани работни възможности.

--------------------
Само аз не троля.
PMEmail Poster
stewie
Публикувано на: 12-10-2019, 10:14
Quote Post

Име:

QUOTE (SuN @ 12-10-2019, 11:06)
И все пак програмистчетата са най-щастливи когато са попчета без амбиции. Алтернативата е да осъзнаят, че са попчета и да разберат, че амбициите им никога няма да се сбъднат. https://en.pingwest.com/a/3649

Интересно ще е да се добави графика на езиците и стреса върху хората. От една страна като гледам стиви е на ръба да направи нещо глупаво, но от друга страна имаме Щилгар и от това съдя, че ц# предоставя доста балансирани работни възможности.

Промитият ти мозък от полит-помия ще направи по-големи глупости от твоя!
PM
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (4) 1 2 [3] 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0