BG Development

Страници: (8) « първа ... 6 7 [8]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Windows 10 забива за 2-3 секунди, не винаги
PxL
Публикувано на: 31-10-2019, 06:35
Quote Post

Group Icon
Име: Димитър Т. Димитров
Група: VIP
Ранг: Почетен член

QUOTE (gat3way @ 30-10-2019, 00:50)
Направо ме върна в младостта ве, когато беше поради някаква неразбираема причина супер модерно да си постваш луникския десктоп ама с възможно най-изкилиферчения WM с възможно най-изкилиферчените там уиджети глупутки дето ти чертаят безсмислени тъпотии като графика на мрежовата и дисковата активност в емнайсе цвята с градиент и полупрозрачно всичко това пльоснато отгоре на некоя безумна картинка за wallpaper, така и не схванах смисъла от това ама за щастие му мина модата. Както мина модата и на онея откачалници с джентутата дето 23 от 24 часа си компилираха ъпдейтите от сорс, ама с много яките оптимизационни флагове баш за тоя процесор така че в останалия 1 час от денонощието, браузъра да им върви с 0.5% по-бързо, с прекомпилирани ядра с некакви идиотски опции защото така (естествено субективно както и при аудиофилите с екстрасетивни способности) аудиото им звучало по-добре.

Забрави да споменеш и 3D десктопите + гумените GTK прозорци icon_smile.gif На slack ми отне 3+ седмици да го подкарам, за да мога после да си мандахерцам прозорците 5 минути преди да ми писне icon_lol.gif Ама ние тогава търсехме в altavista и Yahoo , какво знаем изобщо icon_smile.gif

Това мнение е било редактирано от PxL на 31-10-2019, 06:43

--------------------
void putchar(char c);int main(){int x,c=1,i;for(i=0;(x="PxLY2H4:2E;7231?=68255A5S5P9N:N9O84111H861I85111G9N:O811O812M<G33911EAEDBECE22169D1=2k"[i+++3]);)while(x-->'0')putchar((!(++c%'('))?0x0a:33^(i&1));}
PMEmail PosterUsers Website
Delegate
Публикувано на: 04-11-2019, 08:01
Quote Post

Име:
Група: Потребител

QUOTE (johnfound @ 29-10-2019, 07:58)
QUOTE (SuN @ 29-10-2019, 08:37)
QUOTE (johnfound @ 29-10-2019, 07:31)
А Мозила е единственият свободен браузър, който не изпраща на капиталистите всичко за тебе. Ама ти си използвай корпоративния Хром де.

Мозила е единственият лагващ браузър на всичките ми компютри. Може да е свързано с това, че пренаписват енджина му на Ръждъ.

Виж, не знам дали в руските сайтове пише, че Огнената лисица не праща нищо, но ти проверил ли си тази информация в свободните капиталистически английски сайтове? Те имат интерес да отрекат такова поведение, но ето един от първите резултати: https://www.askvg.com/tip-disable-telemetry...irefox-quantum/

Телеметрията на Мозила се изключва лесно, но даже и да не я изключиш, не се използва за профилиране на потребителите за предоставяне на "подходящи реклами".

А за производителността, на тежките сайтове лагват всичките два браузъра, които съществуват днес. И това за съжаление е тенденция, която е от години и явно няма да се оправи.

Но за това имат вина преди всичко тези, които пишат сайтовете. Моите сайтове не лагват на каквото и да ги гледаш. От друга страна, ютуб например е написан специално така, че да лагва на Мозила и това е доказан факт!

Тия от Гъгъл продължават да го насират. Левски го е казал "хром, и сляп, и клипав"
Днеска паля хромката и някакви супер тъпи хинт боксчета ли са, тинк бъбълчета ли са не знам, но като сложа мишката на таб и почва едно мислене. Имам чувството, че от кораба-майка ги дърпат всеки път.
PMEmail Poster
Gamma Goblin
Публикувано на: 04-11-2019, 08:16
Quote Post

Име:

ще видиш като скрият УРЛтата от адрес бара и ти махнат адблокера и почнат да ти инжектират реклами в браузера без значение дали на сайта има реклами. Останат ли единствените ще ви тъпчат кат' агнита и порят кат' риби

--------------------
https://www.rust-lang.org/
---
" Не може да си на висок пост без да си подкупен. Ще те махнат." - SuN Трола
ici
Публикувано на: 04-11-2019, 08:20
Quote Post

Group Icon
Име: Луминантен Рептилоид
Група: VIP

Преди излизаше най-отдолу - status line. Разлика в информацията няма.

--------------------
Remember kids, suicide is never the answer
Gamma Goblin
Публикувано на: 04-11-2019, 08:51
Quote Post

Име:

QUOTE (ici @ 04-11-2019, 08:20)
Преди излизаше най-отдолу - status line. Разлика в информацията няма.

те искат да ги махат тотално, даже от резултатите от търсенето

--------------------
---
bvbfan
Публикувано на: 04-11-2019, 09:05
Quote Post

Име:

Питай Дон ти Реба, ще ти каже, колко са 2-3 сек. sleep, нещата трябва да се синхронизират.

--------------------
QUOTE (Bender @ 23-04-2015, 19:11)
Xamarin: ЛАПАЙ!
Ти: Добре...
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 05-11-2019, 01:31
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Аз пък си включих пц-то и уиндолса неще да се ъпдеатва. Няма и бутон за насилствено обновление или поне за теглене на ъпдейтите. Надявам се поне да има някакъв таймер и самичко да се сети по някое време да почне да тегли, иначе ще преинсталирам. :/

--------------------
Само аз не троля.
Всички коментари са плод на художествена измислица и нямат общо с действителни и недействителни лица, събития и факти.
PMEmail Poster
Gamma Goblin
Публикувано на: 05-11-2019, 08:08
Quote Post

Име:

QUOTE (SuN @ 05-11-2019, 01:31)
Аз пък си включих пц-то и уиндолса неще да се ъпдеатва. Няма и бутон за насилствено обновление или поне за теглене на ъпдейтите. Надявам се поне да има някакъв таймер и самичко да се сети по някое време да почне да тегли, иначе ще преинсталирам. :/

като ще преинсталираш поне си сложи линукс

ще си сложиш едно таймерче да ти ъпдейтва компутера точно като почнеш работа та да се оправдаваш че се упдейтва като не работиш

Това мнение е било редактирано от Gamma Goblin на 05-11-2019, 08:09

--------------------
---
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (8) « първа ... 6 7 [8]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0