BG Development

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Грешка в есКюЕл базата при работа с апи
r0n1n
  Публикувано на: 04-08-2020, 10:42
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Новопостъпил

Здравейте, имам проблем с базата за api - localhost-a.
SQL сървър е инсталиран , с инстанция SQLEXPRESS.Ресторнах база дани в mssql mangement studio - има направен нов login, който да се свързва с api-localhosta.В студиото базата работи, всички таблици излизат и се селектират, но(аз се занимавам с api- na php), и именно там на localhosta на слагер-а имам проблем когато селектира от базата.това е грешката(от шот-а по долу)
Какво ли не четох и пробвах, но проблема сис стои- доколкото разбрах е нещо с имента на таблиците- може би греша при самото ресторване на базата???
Ще съм благодарен за всяка помощ и съвет icon_question.gif icon_smile.gif

Прикачена картинка (Кликнете на картинката, за да я увеличите!)
Прикачена картинка
PMEmail Poster
tyu
Публикувано на: 04-08-2020, 11:36
Quote Post

Име:
Ранг: Посетител

SQLSTATE 42S02 означава, че таблица или view (store procedure, func и т.н) не е намерено. Не си дал цялата заявка, но виж това dataVisibility къде го има. Други заявки минават ли? Задал ли си default база данни за работа?
PMEmail Poster
r0n1n
Публикувано на: 04-08-2020, 15:18
Quote Post

Име:
Ранг: Новопостъпил

QUOTE (tyu @ 04-08-2020, 11:36)
SQLSTATE 42S02 означава, че таблица или view (store procedure, func и т.н) не е намерено. Не си дал цялата заявка, но виж това dataVisibility къде го има. Други заявки минават ли? Задал ли си default база данни за работа?

да - задал съм на login-a който се свързва с sql server-a с парола - default database
От много ровене из нета, разбрах че може би при самотото ресторване на базата(от bak файл),има разминаване с имената в таблиците icon_confused.gif
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0