BG Development

Страници: (3) [1] 2 3   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Разделяй и владей, рекурсивно
SuN
Публикувано на: 08-10-2019, 20:30
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор
Ранг: Почетен член

Набива ми се на очи следната паника : "https://www.24chasa.bg/novini/article/7697710".

Истерията първо обхвана българите в Европа, а после и официалните все още малцинства в българската държава. Някакви брутални опити за разделение и подронване на доверието има.

Което ме наведжа на мисълта, че технологията е голяма благодат, но и голямо зло. Кой да си помисли, че хвърлянето на пропагандни листчета над градовете ще се развие до електронно листче във всеки джоб, за който собствениците се грижат...

Това мнение е било редактирано от SuN на 08-10-2019, 20:33

--------------------
Само аз не троля.
PMEmail Poster
thrawn
Публикувано на: 09-10-2019, 08:46
Quote Post

Име:
Група: Потребител

Специално тук въпроса е до интелект. Отговорът от министерството е много точен (не знам дали го има включен в това което си линкнал).
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 09-10-2019, 08:54
Quote Post

Group Icon
Име:

Аз следя въпроса още с норвежките скандали, защото познавам хора, които си върнаха децата в България за да не им ги отнемат. В София познавам българи, които половин година раздават бележки за проекта закона (от който се отказаха) за детето. Аз лично не виждам нищо лошо в него, ама на... И чак накрая имаме проблем с незнанието на български и липса на образование.

П. П.
А май след норвежците скандала се разпали с някакъв, който бил казал, че гейове му отглеждали сина и всички го приеха като факт, а не като израз. icon_smile.gif

Това мнение е било редактирано от SuN на 09-10-2019, 09:03

--------------------
Само аз не троля.
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 09-10-2019, 09:08
Quote Post

Име:

хубаво е това, така трябва
PM
SuN
Публикувано на: 09-10-2019, 09:14
Quote Post

Group Icon
Име:

Е, за разлика от българите, тия си раждат. Никой не помислил къде ще ги сложат тия деца и какво ще ги правят. Китайския завод да коли го затвориха вече, ама и да беше отворен, съмнявам се, че може да правят електроника като китайчетата.

И сега ще гласуват...

--------------------
Само аз не троля.
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 09-10-2019, 09:27
Quote Post

Име:

хубавото е че постигнатата с къртовски труд мечта на либерастите да закарат циганите в училище може с такава лекота да се разруши от един слух. трябва да се измисли нещо подобно и за българи, няма само циганите да дърпат напред. трябва сериозно да се скопи образованието, иначе ще станем като тия нещастници
PM
SuN
Публикувано на: 09-10-2019, 09:48
Quote Post

Group Icon
Име:

Това не са истински проблеми. Глупавите, които вярват, че една хартийки и куп факти ги правят умни изчезват. Не е лошо това. Трябват ни работници, а не работници, които се размножават. Пеевски не помня дали и завършил, но сега е магнат. Със сигурност това не са умения, които е научил в училище.

А относно подмятанията, които се мога да намеря сега, че имало и пастори замесени:
Това беше една инсинуация от страна на хора с болен мозък да кажат, че това е инициатива на пасторите, заяви Михайлов, който е председател на християнския център "Сдружение с идеална цел".

"https://www.24chasa.bg/novini/article/7698055"

И ето и първата насока:
По думите му има поне няколко кандидат кмета и една политическа сила, които имат намеса в тази ситуация. Доколкото имам информация това е коалиционен партньор на левицата във формата за местните избори.

"https://news.bg/politics/tomislav-donchev-panikata-v-sliven-ne-e-porednata-digitalna-shturotiya.html"
Само трябва да проверим кой е коалиционният партньор. БСП традиционно се коалират с едни други хора, затова бих казал, че с шанс 2/3 (ако наистина е било инсинуация това за пасторите) - партньора е от традиционните. icon_smile.gif

--------------------
Само аз не троля.
PMEmail Poster
samominavam
Публикувано на: 09-10-2019, 13:50
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

2 световни войни не успяха да затрият човечеството ама интернета ще успее.
PMEmail Poster
saruman
Публикувано на: 09-10-2019, 16:43
Quote Post

Име:

QUOTE (samominavam @ 09-10-2019, 13:50)
2 световни войни не успяха да затрият човечеството ама интернета ще успее.

+1

Трябва да си доста наивен за да мислиш,че на някой в норвегия му пука за твоето дете

--------------------
http://www.wefunkradio.com/radio/

Remember,remember the fifth of November
PMEmail Poster
qtakabg
Публикувано на: 09-10-2019, 17:10
Quote Post

Име:

Само човек, който не е кандидатствал за ясла в София, може да си помисли, че има вариант някой да ти гледа детето безплатно.
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0