BG Development

Страници: (3) [1] 2 3   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> какви неща ни обещаваше фантастиката
Дон Реба
Публикувано на: 29-11-2018, 16:01
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

то курорти на луната, то роботи дето ни готвят и чистят, то летящи коли. а реално кво - кур ще кажете, но не е баш така. бъдещето винаги се оказва по-странно отколкото фантастите предвиждат, чудесата днес нямат край, но повечето хора не ги виждат като такива.
- руснаци воюват с украинци (как се разпознават само те си знаят)
- америка не може да праща хора дори на ниска орбита
- негърка - манекенка има топ рейтинг в со
- но най-фантастичното дето никога не съм вярвал че ще видя, е че патреот оглавява личната ми класация за най-трезво мислещ, и с всяка нова фраза затвърждава позиции. ето пак: насаждат погрешно становище в обществото, че с материално стимулиране можем да оправим демографията.
PM
SuN
Публикувано на: 29-11-2018, 16:15
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

"https://www.mediapool.bg/valeri-simeonov-shte-plati-na-deputatka-20-400-lv-za-da-rodi-tri-detsa-news286897.html"

Валери Симеонов ще плати на депутатка 20 400 лв., за да роди три деца

icon_smile.gif

--------------------
Копирай лесно ударено и - ѝ Ѝ
Замърсяване на въздуха в София - http://aqicn.org/city/bulgaria/sofia/druzhba/
PMEmail Poster
Реконструктор
Публикувано на: 29-11-2018, 16:31
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

Ти прочети коментарите. icon_smile.gif Като цяло, коментарите дават отговори на много въпроси, включително и на демографския.
Не знам дали съм ти казвал, но напоследък се забавлявам със следното нещо: като почнат да ми мънкат за "ширещите се безобразия", им казвам "ми такава държава сте си направили". icon_lol.gif Вербалните реакции са различни, но физиономията им е една и съща - сякаш всеки момент ще ме заколят.
PMEmail Poster
thrawn
Публикувано на: 29-11-2018, 16:40
Quote Post

Име:

То доста неща не са фантастични а са просто плод на болните представи на обществото. Например, украинците винаги са имали конфликт със СССР и нормално, той да рефлектира и на отношенията им с Русия.
Друг пример, масите смятат, че демогравската криза е следствие на "пропадналата демокрация" която ни е направила бедни и за това и се спускат мантрите за материални стимули (то това е любимата теза на другарите - дайте да дадем).

Иначе, на мен ми е интересно, ще идем ли на Марс icon_smile.gif

Това мнение е било редактирано от thrawn на 29-11-2018, 16:41
PMEmail Poster
ici
Публикувано на: 29-11-2018, 17:18
Quote Post

Group Icon
Име: Ивайло Илчев ики
Група: VIP

Библиотека Фантастика имаше и това: https://chitanka.info/text/954-vaginatoryt

--------------------
Reading undefined locations provides undefined data.
PMEmail PosterUsers Website
bubo
Публикувано на: 29-11-2018, 17:38
Quote Post

Име:
Ранг: Новопостъпил

QUOTE (Реконструктор @ 29-11-2018, 16:31)
Ти прочети коментарите. icon_smile.gif Като цяло, коментарите дават отговори на много въпроси, включително и на демографския.
Не знам дали съм ти казвал, но напоследък се забавлявам със следното нещо: като почнат да ми мънкат за "ширещите се безобразия", им казвам "ми такава държава сте си направили". icon_lol.gif Вербалните реакции са различни, но физиономията им е една и съща - сякаш всеки момент ще ме заколят.

Не ти е правилен израза, трябва да е "ми такава държава СМЕ си направили". Изключвайки себе си ми даваш възможността да кажа ми то и аз нямам вина за ситуацията, както и ти. Всъщност всички сме в кюпа и малко или много имаме някаква роля, било тя положителна или отрицателна.
PMEmail Poster
Антон Яначков
Публикувано на: 29-11-2018, 18:52
Quote Post

Име: Антон Яначков
Ранг: Старо куче

QUOTE (Дон Реба @ 29-11-2018, 16:01)
- но най-фантастичното дето никога не съм вярвал че ще видя, е че патреот оглавява личната ми класация  за най-трезво мислещ, и с всяка нова фраза затвърждава позиции. ето пак: насаждат погрешно становище в обществото, че с материално стимулиране можем да оправим демографията.

Този патриот само доказва максимата, че човек мисли със задника си, в зависимост от това на какъв стол седи. До като беше опозоция пееше една песен, а днес в коалиция с управляващите пее съвършенно друга песен. С такива патриоти нацията българска няма да прокопса. Но всичко е за урок и е добре, че в следващия парламент тези патриоти няма да присъстват. Съдбата на десните след коалиция с ГЕРБ е бъдещата съдба на патриотите. Просто така реагира българския избирател - наказва най-слабите.
Stilgar
Публикувано на: 29-11-2018, 20:35
Quote Post

Име:

QUOTE (bubo @ 29-11-2018, 17:38)
QUOTE (Реконструктор @ 29-11-2018, 16:31)

Не ти е правилен израза, трябва да е "ми такава държава СМЕ си направили". Изключвайки себе си ми даваш възможността да кажа ми то и аз нямам вина за ситуацията, както и ти. Всъщност всички сме в кюпа и малко или много имаме някаква роля, било тя положителна или отрицателна.

Е да де ама те са оплакващите се icon_smile.gif

--------------------
Опитахме се да го направим както трябва, но стана както винаги.
Stilgar
Публикувано на: 29-11-2018, 20:36
Quote Post

Име:

QUOTE (Антон Яначков @ 29-11-2018, 18:52)
QUOTE (Дон Реба @ 29-11-2018, 16:01)
- но най-фантастичното дето никога не съм вярвал че ще видя, е че патреот оглавява личната ми класация  за най-трезво мислещ, и с всяка нова фраза затвърждава позиции. ето пак: насаждат погрешно становище в обществото, че с материално стимулиране можем да оправим демографията.

Този патриот само доказва максимата, че човек мисли със задника си, в зависимост от това на какъв стол седи. До като беше опозоция пееше една песен, а днес в коалиция с управляващите пее съвършенно друга песен. С такива патриоти нацията българска няма да прокопса. Но всичко е за урок и е добре, че в следващия парламент тези патриоти няма да присъстват. Съдбата на десните след коалиция с ГЕРБ е бъдещата съдба на патриотите. Просто така реагира българския избирател - наказва най-слабите.

Защо си недоволен той е предложил дори ПОВЕЧЕ пари, лични средства за да оправи раждаемостта, но БКП отказват icon_sad.gif

--------------------
Опитахме се да го направим както трябва, но стана както винаги.
gat3way
Публикувано на: 29-11-2018, 20:48
Quote Post

Име:

Аз мислех че патреотите щяха да борят демографската криза като направят минималната пенсия 1000 лева, ама май са се отказали.
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2018 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0