BG Development

Страници: (20) « първа ... 18 19 [20]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Колко е важно образованието?
lucky
Публикувано на: 19-01-2018, 00:12
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Редовен член

QUOTE (stewie @ 19-01-2018, 00:00)
добитъкът е развил невронна мрежа и AI и си е купил биткойни. Вселенския архитект още се чеше по кауна и вика "Е са си еба мамата ко ши прайм ?!".

Аз все си представям как след N хиляди години няма никакъв живот, освен някво мощно AI, което супер го е срам, че е произлязло от такъв добитък, както хората (абе религиозните повече де) ги е срам, че са се пръкнали от маймуна. Ей това вече ще е ултимативната post-човешка депресия icon_lol.gif
PMEmail Poster
wqw
Публикувано на: 19-01-2018, 01:15
Quote Post

Group Icon
Име: Владимир Висулчев
Група: VIP
Ранг: Почетен член

QUOTE (lucky @ 19-01-2018, 00:12)
Аз все си представям как след N хиляди години няма никакъв живот, освен някво мощно AI, което супер го е срам, че е произлязло от такъв добитък, както хората (абе религиозните повече де) ги е срам, че са се пръкнали от маймуна. Ей това вече ще е ултимативната post-човешка депресия icon_lol.gif

Аааа, и ще има много кламери със сигурност!

cheers,
</wqw>

--------------------
PMEmail PosterUsers Website
gat3way
Публикувано на: 19-01-2018, 01:41
Quote Post

Име:

Маймуната дали се срамува че е произлязла от нещо по-долно, хаха, не знам, нейната цел нали била да се наебе и да остави поколение. У фарма лабораторията, където тестват нови лекарства върху челядта й, понеже в диви традиционно-консервативни условия вече не вирее особено, това е от изключителна важност. Може да се случи некое маймунче да пукне в процеса, но няма да се тръшкаме за такива драми ебах го, освен може би онези малоумници от avaaz.com хаха.
PMEmail Poster
lucky
Публикувано на: 19-01-2018, 11:02
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

QUOTE (wqw @ 19-01-2018, 01:15)
Аааа, и ще има много кламери със сигурност!

Това аз го виждам като най-благоприятното развитие на нещата. Цялата съществуваща материя на кламери - баси, това е като да създадеш Господ.
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 19-01-2018, 11:10
Quote Post

Име:

не мисля че има някой дето да го е срам че произлиза от маймуната. религиозните не вярват че произлизат от маймуната, затова няма как да ги е срам, а нерелигиозните не съм чул да се оплакват и да предпочитат да бяхме произлезли от котката да речем.
PM
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (20) « първа ... 18 19 [20]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2018 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0