BG Development

Страници: (2) 1 [2]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kotlin
Антон Яначков
Публикувано на: 08-01-2021, 09:14
Quote Post

Име: Антон Яначков
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

QUOTE (3p0 @ 07-01-2021, 23:29)
QUOTE (DarkOne @ 07-01-2021, 14:36)
QUOTE (Антон Яначков @ 06-01-2021, 00:00)
QUOTE (DarkOne @ 05-01-2021, 12:24)
Аз съм ок с тази промяна. Ако няма противоположно мнение, ще я направя другата седмица.

Ей, все едно 50 килограмов чувал на груб ще качваш на връх Мусала. ......

Айлякът си е айляк, но това не е единствената причина нещо да не се прави на момента, дори да може. Друга такава причина е стабилността. Днес е Java, утре е Java/Kotlin, вдругиден е отделно Kotlin и Java, просто защото ни е хрумнало? По-добре да мине 1 седмица и да се вземе стабилно решение icon_wink.gif

Яначков е поносим вариант на всезнаещия и умнокрасив Rabin icon_rolleyes.gif

Аз пиша от опит. Имам един колега, на който направих сайт за сборник от задачи по физика и на него периодично му хрумва, че разделите и темите в сайта не са добре формулирани и ме кара да ги променям. Този израз с качването на 50 кг чувал на гръб до Мусала е негова фраза. Използва я редовно, когато аз започвам да обяснявам, че промяната в сайта е сложна и трудна работа. На опита трябва да се вярва.
PMEmail PosterUsers Website
wqw
Публикувано на: 08-01-2021, 18:49
Quote Post

Group Icon
Име: Владимир Висулчев
Група: VIP

QUOTE (Антон Яначков @ 08-01-2021, 09:14)
QUOTE (3p0 @ 07-01-2021, 23:29)
QUOTE (DarkOne @ 07-01-2021, 14:36)
QUOTE (Антон Яначков @ 06-01-2021, 00:00)
QUOTE (DarkOne @ 05-01-2021, 12:24)
Аз съм ок с тази промяна. Ако няма противоположно мнение, ще я направя другата седмица.

Ей, все едно 50 килограмов чувал на груб ще качваш на връх Мусала. ......

Айлякът си е айляк, но това не е единствената причина нещо да не се прави на момента, дори да може. Друга такава причина е стабилността. Днес е Java, утре е Java/Kotlin, вдругиден е отделно Kotlin и Java, просто защото ни е хрумнало? По-добре да мине 1 седмица и да се вземе стабилно решение icon_wink.gif

Яначков е поносим вариант на всезнаещия и умнокрасив Rabin icon_rolleyes.gif

Аз пиша от опит. Имам един колега, на който направих сайт за сборник от задачи по физика и на него периодично му хрумва, че разделите и темите в сайта не са добре формулирани и ме кара да ги променям. Този израз с качването на 50 кг чувал на гръб до Мусала е негова фраза. Използва я редовно, когато аз започвам да обяснявам, че промяната в сайта е сложна и трудна работа. На опита трябва да се вярва.

Недей да скромничиш. Сигурен съм че си написал програмка на VB6, която прави screencapture и автоматизира notepad++ за да може да извършиш промените, които са ти заръчали само с гласови команди, като по този начин дори не е нужно да се протягаш към геймърската си мишка за 7.50 лв. вече. . .

cheers,
</wqw>

--------------------
Антон Яначков
Публикувано на: 08-01-2021, 20:45
Quote Post

Име: Антон Яначков
Група: Потребител

QUOTE (wqw @ 08-01-2021, 18:49)
Недей да скромничиш. Сигурен съм че си написал програмка на VB6, която прави screencapture и автоматизира notepad++ за да може да извършиш промените, които са ти заръчали само с гласови команди, като по този начин дори не е нужно да се протягаш към геймърската си мишка за 7.50 лв. вече. . .

cheers,
</wqw>

Направих нещо много по-ефективно, което да работи без дори да разбирам, че се случва. Затрих 30 минути да обясня на колегата как се случват нещата и от тогава не ме търсил по такъв повод. Взимам пример от Sun, защото се стремя към неговата ефективност - всичко да става от самосебе си без да се налага да пипаш с пръст.

Нямам геймърска мишка, но ще си купя съвсем скоро.
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0