BG Development

Страници: (12) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Тутун, Ко ши пушим
stewie
Публикувано на: 03-07-2018, 08:18
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

Ако пафкате ръчно свити цигари, препоръчайте чист тутунец без аромати, който да не е кисел на вкус и мирис. Пробвах Virginia, който го правят Imperial Tabaco, и все едно пуша давидоф, още от пакета мирише на вкисната минджа и се омирисвам на нещо вкиснато целия. Old Horborn мирише на същото, но бие и на смокиня. Засега съм се спрял на Flandria Virginia Yellow, който пише, че е произведен в Белгия (за разлика от другите - в ЕС демек от румънски циганки). Отказах се от цигарите тотално, всичко преебаха, а с ръчно свити мини цигарки с дълъг тънък филтър карам с по 10 на ден, вместо стандарта между 15 и 25 цигари на ден.
PM
ici
Публикувано на: 03-07-2018, 08:37
Quote Post

Group Icon
Име: Ивайло Илчев ики
Група: VIP

Можеш да си поръчаш "устройство за изпаряване на сухи билки". Те са за марихуана по принцип, но един пакет тютюн се пуши с него сигурно седмица или даже две. Имам колеги които се включиха в преброяването на идиотите и си купиха айкюси, а те пък им готвят нов акциз и ще станат двойни като цена, та замислят голяма поръчка от алито на такива пръчки.

https://www.youtube.com/watch?v=mhZ5pCaAVWI

--------------------
Reading undefined locations provides undefined data.
PMEmail PosterUsers Website
gat3way
Публикувано на: 03-07-2018, 08:48
Quote Post

Име:

Те на heets-а искат да вдигат цената, не на устройствата май. А можеше просто да се разберат да ги продават и в лафките и тази драма да се приключи пфу.
PMEmail Poster
ici
Публикувано на: 03-07-2018, 08:53
Quote Post

Group Icon

Да де, с "другите" устройства не ти трябват тези чекии в които има само едно мъничко кафяво листче с неизвестен произход. Между другото вчера минах през мол Сердика и палатката с реклама на айкюс срещу Технополис просто е изчезнала. Явно са ритнали важните хора между краката с тези вибратори и те са взели мерки.

--------------------
stewie
Публикувано на: 03-07-2018, 09:00
Quote Post

Име:

QUOTE (ici @ 03-07-2018, 09:37)
Можеш да си поръчаш "устройство за изпаряване на сухи билки". Те са за марихуана по принцип, но един пакет тютюн се пуши с него сигурно седмица или даже две. Имам колеги които се включиха в преброяването на идиотите и си купиха айкюси, а те пък им готвят нов акциз и ще станат двойни като цена, та замислят голяма поръчка от алито на такива пръчки.

Не ми понасят електронни цигари и всякакви пароизпарители дето боха новото поколение. Един бакшиш преди няколко дена пушеше iqos-а и миришише на пръдня от зеле и яйца като я запали отначало, после не мирише и каза, че все едно пуши хартия, зарибил се е, но не му е кеф. По-скоро търся препоръка за някакъв лукс тютюн, от тези в металните кутии, но нямам идея откъде да отида да го купя. В стандартните магазини за пиене и пушене само пакети вадят.
PM
stewie
Публикувано на: 03-07-2018, 09:01
Quote Post

Име:

QUOTE (ici @ 03-07-2018, 09:53)
Да де, с "другите" устройства не ти трябват тези чекии в които има само едно мъничко кафяво листче с неизвестен произход. Между другото вчера минах през мол Сердика и палатката с реклама на айкюс срещу Технополис просто е изчезнала. Явно са ритнали важните хора между краката с тези вибратори и те са взели мерки.

Нещо проблеми имат, като търсих у гуглето :
https://www.reuters.com/article/us-tobacco-...s-idUSKBN1EE1GG
PM
makka89
Публикувано на: 03-07-2018, 12:25
Quote Post

Име:
Ранг: Активен

QUOTE (ici @ 03-07-2018, 08:37)

Stewie you are back.

Може ли да препоръчаш някакъв тютюн от сухи билки и от къде може да се купи , да тествам да го направя на тютюн за наргиле ,че имам едни приятели се тровят всеки ден с тези които продават ,а те са 100% от някое мазе...
PMEmail Poster
ici
Публикувано на: 03-07-2018, 12:26
Quote Post

Group Icon

Не, въобще не се занимавам вече с тютюн. Пуша глицерин, пропиленгликол и мъничко никотин.

--------------------
Stilgar
Публикувано на: 03-07-2018, 14:43
Quote Post

Име:

Аз не пуша и никога не съм пушил обаче понякога ми се иска да пропуша контрабандни цигари.

--------------------
Опитахме се да го направим както трябва, но стана както винаги.
ici
Публикувано на: 03-07-2018, 14:54
Quote Post

Group Icon

Двама колеги, работят в една стая. Единият пуши пури, другият непушач. Става въпрос за времето когато се пушеше навсякъде с изключение на местата където се работи със запалителни и взривоопасни материали. Та непушача много го дразнел оня с пурите и някакъв приятел му дал съвет - всяка сутрин му докопва кутията с пурите и една по една откъм мундщука си ги пъха отзад. Срещат се след време:
- Какво стана, отказа ли оня пурите?
- Той ги отказа ама аз не мога!
Поуката е да внимават непушачите!

--------------------
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (12) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2018 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0