BG Development

Страници: (2) [1] 2   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Свободно публикуване
Browncho
Публикувано на: 07-06-2021, 14:12
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Новопостъпил

Здравейте,

Съществуват ли сайтове в БГ позволяващи свободно публикуване на новини и материали от обикновени потребители. Преди много години съществуваше един Е-репортер, но сега го няма.
PMEmail Poster
akrachev
Публикувано на: 07-06-2021, 14:17
Quote Post

Име: акрачев
Ранг: Почетен член

Иска ти се да спамиш ама няма, няма

--------------------
PMEmail PosterUsers Website
code2
Публикувано на: 07-06-2021, 18:00
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

QUOTE (Browncho @ 07-06-2021, 14:12)
Здравейте,

Съществуват ли сайтове в БГ позволяващи свободно публикуване на новини и материали от обикновени потребители. Преди много години съществуваше един Е-репортер, но сега го няма.

Много интересно, но и аз си мислих за нуждата подобен сайт. Всъщност на мен ми трябва такъв на техническа тематика. Спаменето е отживелица в подобни сайтове, защото всички те преминават през модерация.
PMEmail Poster
Browncho
Публикувано на: 07-06-2021, 20:22
Quote Post

Име:
Ранг: Новопостъпил

QUOTE (code2 @ 07-06-2021, 18:00)
QUOTE (Browncho @ 07-06-2021, 14:12)
Здравейте,

Много интересно, но и аз си мислих за нуждата подобен сайт. Всъщност на мен ми трябва такъв на техническа тематика. Спаменето е отживелица в подобни сайтове, защото всички те преминават през модерация.

Да преминават през модерация и именно това ги предпазва от нежелани материали. С други думи всичко е в ръцете на модератора или админа.
PMEmail Poster
dvader
Публикувано на: 08-06-2021, 09:41
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: VIP

Всъщност на мен ми трябва такъв на техническа тематика. Спаменето е отживелица в подобни сайтове, защото всички те преминават през модерация.

Какво ти пречи тогава да публикуваш тук?

--------------------
I find your lack of faith disturbing
PM
Lachezar
Публикувано на: 08-06-2021, 11:07
Quote Post

Име: Лъчезар Добрев

--------------------
И'м ватцхинг ъоу...
PMUsers Website
code2
Публикувано на: 08-06-2021, 17:38
Quote Post

Име:

QUOTE (dvader @ 08-06-2021, 09:41)
Всъщност на мен ми трябва такъв на техническа тематика. Спаменето е отживелица в подобни сайтове, защото всички те преминават през модерация.

Какво ти пречи тогава да публикуваш тук?

Във форумите публикуването на статии не е добро решение, защото последните се омесват с теми от всякакво по-невзрачно естество от вида 1-2 изречения със скучни питания.

Lachezar това за което говориш предполагам е начин за реализация на подобна система. Да, обаче, то е важно и нещата да си имат амбициозен собственик, който някак да популяризира ресурса по различни начини. Иначе ще си остане не посещаван от никого сайт. Ясно е, че със съдържание на 1-2 статии които планираш да покажеш няма никакви потребители да хванеш.
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 09-06-2021, 05:16
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Не си струва да се занимавате момчета. Гроздето е кисело.

--------------------
Само аз не троля.
Всички коментари са плод на художествена измислица и нямат общо с действителни и недействителни лица, събития и факти.
PMEmail Poster
Антон Яначков
Публикувано на: 09-06-2021, 09:57
Quote Post

Име: Антон Яначков

Социалните мрежи не са ли точно това? До колко са свободни, това е отделен въпрос, но ако не си бивш американски президент мисля, че доста неща би могъл да публикуваш. Отделно усещането за новина и желанието за публикация е силно различно нещо за всеки двукрак индивид. А в youtube можеш да публикуваш филм как спиш дори. На пръв поглед излиза, че има много сайтове, където можеш да се скъсаш от публикации, стига да не те мързи. Но какво е една публикация, ако никой не я прочете. Ето защо хората дават милиарди, за да си купят медия, която да им гарантира необходимия брой лумпени, които ежедневно ще четат, гледат или слушат майсторски подбрани новини. Медиите са власт, която се купува с много пари. Ти питаш - има ли власт, която да се купува без пари?
PMEmail PosterUsers Website
code2
Публикувано на: 10-06-2021, 04:36
Quote Post

Име:

Яначков да наречеш Facebook място за публикуване на статии, е все едно да наречеш настоящия форум табло за безплатни обяви. Facebook е мястото, което е заменило кварталната кръчма и интелектуалното представено там ниво е точно такова.

Но ти правилно отбелязваш, че медиите са място за лумпени, т. е. в те не са подходящи да покриват всякаква аудитория. Да продаваш там прах за пране - за това са идеални. Но да рекламираш софтуер например за някаква инженерна дейност - за това те са напълно непригодни.

Това което искам да кажа е, че скъпото рекламиране е само за да достигнеш масово до наивния потребител, който снася парички за всякакви простотии. Намирането на по-интелигентни хора вече не е свързано толкова с пари, колкото с познания къде да ги търсиш. Сайт от разглеждания вид може да се превърне в такова място, стига да се захрани от правилните хора с правилното съдържание.
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0