BG Development

Страници: (2) 1 [2]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Планирам да правя малка но комерсиална уеб игричка
dvader
Публикувано на: 31-05-2016, 12:37
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: VIP
Ранг: Почетен член

QUOTE (SuN @ 31-05-2016, 12:20)
ще ми върнеш 10к лева, ако не пуснеш играта в срок. Иначе никой, никому, нищо не дължи.

След което ти ще саботираш с всички сили проекта...

--------------------
I find your lack of faith disturbing
PM
Bender
Публикувано на: 31-05-2016, 12:43
Quote Post

Име:
Група: Форумен член

1. Пророческото слово на Господа е против земята Хадрах, и над Дамаск то ще се спре; защото окото Господне е върху всички човеци, както и върху всички колена Израилеви, -
2. и върху Емат, съседен с него, върху Тир и Сидон, защото твърде са се ухитрили.
3. И направи си Тир крепост, натрупа сребро като прах, и злато - като улична кал.
4. Ето, Господ ще го направи беден и ще съкруши силата му в морето, и сам ще бъде изтребен с огън.
5. Това ще види Аскалон и ще се ужаси, Газа - и ще затрепери силно, и Екрон; защото ще се засрами надеждата му: няма да има цар в Газа, и Аскалон няма да се насели.
6. Чуждо племе ще живее в Азот, и Аз ще унищожа високомерието на филистимци.
7. Ще изтегля кръвта от устата му, и мръсотиите му - от зъбите му, и той ще се падне на нашия Бог и ще бъде като хилядоначалник в Иуда, и Екрон ще бъде като Иевусея.
8. Ще разположа стан в Моя дом срещу войската, срещу ония, които преминават напред и назад, и няма вече да дохожда притеснител; защото сега Аз ще гледам на това с Моите очи.
9. Ликувай от радост, дъще Сионова, тържествувай, дъще Иерусалимова: ето, твоят Цар иде при тебе, праведен и спасяващ, кротък, възседнал на ослица и на младо осле, син на подяремница.
10. Тогава ще изтребя колесниците у Ефрема и конете в Иерусалим, и ще бъде счупен военният лък; и Той ще възвести мир на народите, и владичеството Му ще бъде от море до море и от реката до земните краища.
11. А колкото за тебе, Израилю, заради кръвта на завета ти Аз ще освободя твоите затворници от рова, в който няма вода.
12. Връщайте се в крепостта вие, пленници, които се надявате! Каквото сега възвестявам, ще ти дам двойно.
13. Защото като лък ще изопна за Себе Си Иуда и ще напълня лъка с Ефрема, и ще подигна синовете ти, Сионе, против твоите синове, Ионио, и ще направя тебе ратоборски меч.
14. Ще се яви над тях Господ, и като светкавица ще изхвръкне стрелата Му; ще загърми Господ Бог с тръба и ще върви в южни бури.
15. Господ Саваот ще ги брани, и те ще изтребват и ще тъпчат прашните камъни; ще пият и ще шумят като от вино, и ще се напълнят като жертвени чаши, както ъглите на жертвеника.
16. И ще ги спаси техният Господ Бог в оня ден, като стадо от Своя народ; защото като камъни на корона те ще заблестят на земята Му.
17. О, колко голяма е благостта Му и каква е красотата Му! Житото ще одушеви езика на момците, и виното - момите.

Това мнение е било редактирано от Bender на 07-01-2018, 19:40
PM
гoro
Публикувано на: 31-05-2016, 18:34
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Редовен член

QUOTE (frozener @ 31-05-2016, 11:40)
Знам ги тези схемички. Тук един пичага подобно на теб писа за игра и се включих в проекта. Нарисувах дизайнчетата, качихме я и след това се изпари. Директно игнор ми наби. Nice try.

И аз съм се парил от подобни схеми и затова ясно споменах, че не се прави нещо срещу нищо, а точно обратното: Докато не направя нещо, то отсреща се очаква точно нищо.

Проектът когато го писах бехе под 4 въпросителни и затова е толкова неясно написан. А всяка въпросителна маха по един разряд от инвестицията. Така че, SuN ако искаш да подписваме договор, но не за 10 хилки, а за 10 лева.
PM
SuN
Публикувано на: 31-05-2016, 19:01
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Дай направо 10 лева. icon_smile.gif

dvader, то е ясно, че аз няма да си мръдна пръста, дори, в опити за саботажи. Липсата на мотивация си личи силно.

гoro, дано извлечеш нещо полезно от коментарите ми - стягай се и работи. Ако сам не вярваш в идеята, трудно ще се навиеш, пък дори и втори човек, да работите по нея.
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0