BG Development

Страници: (3) [1] 2 3   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 2 милиарда за е-правителство
Golden Gega
Публикувано на: 05-12-2017, 14:16
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Старо куче

PMEmail Poster
Stilgar
Публикувано на: 05-12-2017, 14:22
Quote Post

Име:
Ранг: Почетен член

Аз за по-малко не бих седнал да го правя.

--------------------
Опитахме се да го направим както трябва, но стана както винаги.
PMEmail PosterUsers Website
Bender
Публикувано на: 05-12-2017, 14:49
Quote Post

Име:
Група: Форумен член

1. Змията беше най-хитра от всички полски зверове, които Господ Бог създаде. И рече тя на жената: истина ли каза Бог, да не ядете от никое дърво в рая?
2. Жената отговори на змията: плодове от дърветата можем да ядем,
3. само за плодовете на дървото, що е посред рая, рече Бог: не яжте от тях и не се докосвайте до тях, за да не умрете.
4. Тогава змията рече на жената: не, няма да умрете;
5. но Бог знае, че в деня, в който вкусите от тях, ще ви се отворят очите, и ще бъдете като богове, знаещи добро и зло.
6. Видя жената, че дървото е добро за ядене и че е приятно за очите и многожелано, защото дава знание, взе от плодовете му и яде, па даде и на мъжа си, та яде и той.
7. Тогава се отвориха очите на двамата, и разбраха, че са голи, па съшиха смокинени листа и си направиха препасници.
8. И чуха гласа на Господа Бога, когато ходеше низ рая по дневната хладина, и скриха се Адам и жена му от лицето на Господа Бога между райските дървета.
9. И извика Господ Бог на Адама и му рече: (Адаме,) где си?
10. Той каза: чух гласа Ти в рая, и ме достраша, защото съм гол, и се скрих.
11. И рече (Бог): кой ти каза, че си гол? Да не би да си ял от дървото, от което ти забраних да ядеш?
12. Адам отговори: жената, която ми даде Ти - тя ми даде от дървото, и аз ядох.
13. Тогава Господ Бог рече на жената: защо си сторила това? Жената отговори: змията ме прелъсти, и аз ядох.
14. И рече Господ Бог на змията: загдето си сторила това, проклета да си между всички животни и всички полски зверове; ти ще се влачиш по корема си и ще ядеш прах през всички дни на живота си;
15. и ще всея вражда между тебе и жената, и между твоето семе и нейното семе; то ще те поразява в главата, а ти ще го жилиш в петата.
16. На жената рече: ще умножа и преумножа скръбта ти, кога си бременна; с болки ще раждаш деца; и към мъжа си ще тегнеш, и той ще господарува над тебе.
17. А на Адама рече: загдето си послушал гласа на жена си и си ял от дървото, за което ти заповядах, като казах: не яж от него, - проклета да е земята поради тебе; с мъка ще се храниш от нея през всички дни на живота си;
18. тръне и бодили ще ти ражда тя; и ще се храниш с полска трева;
19. с пот на лицето си ще ядеш хляба си, докле се върнеш в земята, от която си взет; защото пръст си и в пръст ще се върнеш.
20. И даде Адам на жена си име Ева *, защото тя стана майка на всички живеещи.
21. И направи Господ Бог на Адама и на жена му кожени дрехи, с които ги облече.
22. И рече Господ Бог: ето, Адам стана като един от Нас да познава добро и зло; и сега - да не простре ръка да вземе от дървото на живота, та, като вкуси, да заживее вечно.
23. Тогава Господ Бог го изпъди от Едемската градина, да обработва земята, от която бе взет.
24. И изгони Адама, и постави на изток при Едемската градина Херувим и пламенен меч, що се обръщаше, за да пазят пътя към дървото на живота.
* Живот.

Това мнение е било редактирано от Bender на 07-01-2018, 20:01
PM
qtakabg
Публикувано на: 05-12-2017, 15:22
Quote Post

Име:
Ранг: Старо куче

А може и да обърка нещо схемите по обществените поръчки. Трябва първо да измислят как да го направят така, че да няма никаква смислена отчетност. Има си предизвикателства, които трябва да решат, преди да имплементират.
PMEmail Poster
thrawn
Публикувано на: 05-12-2017, 15:24
Quote Post

Име:

Просто всичко се прави от некадърници, на парче.
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 05-12-2017, 15:42
Quote Post

Group Icon
Име: Финто Нешън
Група: Администратор

Чудех се кой ще го каже първи. icon_smile.gif Няма конспирации, просто Ганьо е обещал повече, отколкото може да направи.

--------------------
Копирай лесно ударено и - ѝ Ѝ
Замърсяване на въздуха в София - http://aqicn.org/city/bulgaria/sofia/druzhba/
PMEmail Poster
Elf-a
Публикувано на: 05-12-2017, 15:57
Quote Post

Име:

Според мен си е поредното точене на средства, както всичко от което може да се точи.

От примера в статията разбирам, че Естония са искали да си създадат е-правителство и са ползвали едни 50 мил. лева.

България е искала да източи едни средства и е ползвала аргумент за е-правителство ( по-скоро още една възможност ) ест. счупено от всякъде, при малко по-голям напън на системите - всичко пада, няма регистрации, няма лични карти ( ако помните ) и тнт.

Хора...това са 2 млрд., числата сме свикнали да ги чуваме ей така, но на всеки е ясно за 2 млрд. какво щяха да направят в тази малка държавица.

Това мнение е било редактирано от Elf-a на 05-12-2017, 16:05

--------------------
The Matrix is back !
Coming soon...
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 05-12-2017, 16:10
Quote Post

Group Icon
Име: Финто Нешън
Група: Администратор

Приеми го като цената за да открием най-добрите ни политици.

--------------------
Копирай лесно ударено и - ѝ Ѝ
Замърсяване на въздуха в София - http://aqicn.org/city/bulgaria/sofia/druzhba/
PMEmail Poster
thrawn
Публикувано на: 05-12-2017, 16:14
Quote Post

Име:

Може и да е точене на средства, но все пак има нещо реализирано. Достатъчно е да погледнеш какво и как е направено за да почнеш да псуваш.

Та малкото правено е правено от некадърници. Друго обяснение просто няма.
PMEmail Poster
purjola
Публикувано на: 05-12-2017, 16:33
Quote Post

Име:

QUOTE (Bender @ 05-12-2017, 15:49)
Проблема не е в парите, а че веднъж направи ли се стотици хиляди хрантутници ще останат без работа. Не че това е лошо нещо де, но това е електорат който не могат да си позволят да загубат

Ей, веднъж да съм съгласен с теб
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2018 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0