BG Development

Страници: (19) « първа ... 17 18 [19]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Късно ли е?
Stilgar
Публикувано на: 15-11-2019, 02:09
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

И естествено, че няма да занимавам хората на SO с жалката ти особа. Тъп си щото това за което ми спориш се оказва невярно. Даже частта за която приех, че е вярна (че няма други начини освен OTP) се оказа невярна.

--------------------
Опитахме се да го направим както трябва, но стана както винаги.
PMEmail PosterUsers Website
SuN
Публикувано на: 15-11-2019, 08:12
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

QUOTE (sieg @ 15-11-2019, 00:15)
QUOTE (SuN @ 15-11-2019, 00:08)
Професор Зиги. Добре звучи. Гуру Зиги също. Учителя Зиги. Мъдреца Зиги. Старият Зиги. Ако вкараш някакви источно философски лафове много ще ти отива, Зиги. icon_smile.gif

"источно"... ако вкараш малко четене на книги, за да си оправиш правописа ще ти се получи по-добре... щото, както казах, на фона на вас съм не професор, ами верно гуру... да не можеш да напишеш правилно посока на света е ниво около 3ти или 4ти клас...

Евала Зиги! Добре, че си тук да ни учиш и вдигжаш нивото на форума. Покажи ни пътя към 120к годишно. Ако искаме повече да ни го следваме. icon_smile.gif

--------------------
Само аз не троля.
Всички коментари са плод на художествена измислица и нямат общо с действителни и недействителни лица, събития и факти.
PMEmail Poster
sieg
Публикувано на: 15-11-2019, 11:44
Quote Post

Име:
Ранг: Активен

QUOTE (SuN @ 15-11-2019, 08:12)
QUOTE (sieg @ 15-11-2019, 00:15)
QUOTE (SuN @ 15-11-2019, 00:08)
Професор Зиги. Добре звучи. Гуру Зиги също. Учителя Зиги. Мъдреца Зиги. Старият Зиги. Ако вкараш някакви источно философски лафове много ще ти отива, Зиги. icon_smile.gif

"источно"... ако вкараш малко четене на книги, за да си оправиш правописа ще ти се получи по-добре... щото, както казах, на фона на вас съм не професор, ами верно гуру... да не можеш да напишеш правилно посока на света е ниво около 3ти или 4ти клас...

Евала Зиги! Добре, че си тук да ни учиш и вдигжаш нивото на форума. Покажи ни пътя към 120к годишно. Ако искаме повече да ни го следваме. icon_smile.gif

"Ако искаме повече да ни го следваме" - несвързани изречения, синдром на Даун, клиничин дебилизъм, малоумщина? избери си сам...
Евала модераторе, евала майсторе, добре че си ти, та да ми кажеш каквото правя... иронията ти е на нивото на детската градина, имаш проницателен ум, чрез сарказъм ме поставяш на мястото ми, само да ти се получаваше поне в един пост да пишеш грамотно и свързано...

Колкото до пътя към 120к, той е прост - учиш и работиш. За да научиш нещо, обаче, първо трябва да признаеш, че не го разбираш. А не като тия плюнки тука, дето им лъсват гъзовете всеки път за всяко тъпо изказване, показвам им го, дънят се още 10 пъти, и накрая на черното казват бяло.
А на оня селяк Стилгар, пич, аз може да съм се объркал, че има само един начин да се направи perfect secrecy, но поне знам един - и го обясних сто пъти защо го написах. Ти каза, че знаеш нещо, което се оказа, че изобщо нямаш идея за него. Т.е. ти си налучквал и ти излезе късмета, когато попита в Интернет и ти обясниха. НЯМАЛ СИ ИДЕЯ за какво говориш. Оригиналният патент за OTP е с XOR.
Абсолютно същият като Рабина, дето всяко второ изречение му беше някаква въпиюща глупост, на която може да се върже само човек с нула опит - каквито сте 90% тука.

Това мнение е било редактирано от sieg на 15-11-2019, 11:45
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 15-11-2019, 12:01
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Дечко, кога си виждал благородник да взима съвет от робче?

Колкото до пътя към 120к, той е прост - учиш и работиш.

Цял живот робче ще си останеш с това мислене. В крайна сметка виж кой се мъчи да убеди кой, че нещо е правилно? Като хленчещо робче, което се моли господаря му да си промени отношението. icon_smile.gif

П.п. Даже не си толкова умен. Малко по-умен си от клавиатурата на МС, която допуска правописните грешки, но иначе видяхме колко знаеш.

--------------------
Само аз не троля.
Всички коментари са плод на художествена измислица и нямат общо с действителни и недействителни лица, събития и факти.
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 15-11-2019, 14:03
Quote Post

Име:

зиги, рабиняка е тука, отчаян е от убунтуту, я му натрий носа колко е зле линукса icon_wink.gif
PM
stewie
Публикувано на: 15-11-2019, 14:04
Quote Post

Име:

QUOTE (Дон Реба @ 15-11-2019, 15:03)
зиги, рабиняка е тука, отчаян е от убунтуту, я му натрий носа колко е зле линукса icon_wink.gif

Ти ли го извика бе ???
PM
Stilgar
Публикувано на: 15-11-2019, 17:02
Quote Post

Име:

QUOTE (sieg @ 15-11-2019, 11:44)
А на оня селяк Стилгар, пич, аз може да съм се объркал, че има само един начин да се направи perfect secrecy, но поне знам един - и го обясних сто пъти защо го написах. Ти каза, че знаеш нещо, което се оказа, че изобщо нямаш идея за него. Т.е. ти си налучквал и ти излезе късмета, когато попита в Интернет и ти обясниха. НЯМАЛ СИ ИДЕЯ за какво говориш. Оригиналният патент за OTP е с XOR.

Казах ти какво знам още в първото изречение, че има други операции с които се получава perfect secrecy както и една която знам, но ти не я хареса. Да знам, че нещо съществува и кое е то са различни неща. Сега разбира се винаги можеш да твърдиш, че съм налучкал, но пък ти очевидно не знаеш защото хем твърдиш, че знаеш, хем се оказа че грешиш.

И между другото предположението ти, че не знаем (аз, че и другите) какво е OTP е много абсурдно предвид факта, че се занимавахме да пишем код около него в точно тази тема.

--------------------
Опитахме се да го направим както трябва, но стана както винаги.
PMEmail PosterUsers Website
Дон Реба
Публикувано на: 15-11-2019, 17:08
Quote Post

Име:

искам сблъсък на титани зигито вс рабина!
user posted image
PM
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (19) « първа ... 17 18 [19]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0