BG Development

Страници: (13) « първа ... 11 12 [13]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Расисти ли сме българите?
SuN
Публикувано на: 22-10-2019, 07:01
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор
Ранг: Почетен член

QUOTE (Stilgar @ 21-10-2019, 23:17)
В тоя случай тоя явно не се беше защитавал.

Като влезат в дома ти много ги знаеш дали ще те нападнат или не. "https://www.24chasa.bg/Article/1555601"
Тъпо би било да чакаш.

Не знам на тебе колко ти е явно, но си представям как бързо ще ки промениш мнението, ако ти се случи нещо такова.

--------------------
Само аз не троля.
Всички коментари са плод на художествена измислица и нямат общо с действителни и недействителни лица, събития и факти.
PMEmail Poster
Stilgar
Публикувано на: 22-10-2019, 08:13
Quote Post

Име:
Група: Потребител

Аз ако помня правилно за тоя конкретен случай оня ги беше гонил даже преди това ги беше заключвал в някво мазе или нещо такова. Сега аз подкрепям да можеш да застреляш всеки който ти стъпи без разрешение в частната собственост, обаче разбирам що при сегашните закони тоя го осъдиха щото той не е защитавал себе си а е преследвал нарушители.

--------------------
Опитахме се да го направим както трябва, но стана както винаги.
PMEmail PosterUsers Website
Stilgar
Публикувано на: 22-10-2019, 08:16
Quote Post

Име:

QUOTE (Дон Реба @ 22-10-2019, 06:50)
QUOTE (Stilgar @ 21-10-2019, 22:00)
Имаме ли тука от тоя тип хора дето твърдят, че в България не можеш да се защитиш защото ще те вкарат в затвора да се хванем на бас, че тоя ще го пуснат или най-много ще му дадат условна.

да, за по-кратко им викаме рабиноиди
ако е така както го описва - нападание с нож - даже и условна няма да вземе. доктора в пловдив дето както и да го погледнеш не беше самозащита в тесния смисъл, а хладнокръвно убийство, все пак го оправдаха последно май.
в българия понеже рабиноидите са много, има дори вратичка в закона специално за тях - превишаване на пределите на отбрана поради уплаха, която ти позволява да убиеш някого без реално да има заплаха за живота ти (казваш че много си се уплашил и съжаляваш), с наивната вяра че някой полумъж току виж събрал няколкото нанограма тестостерон и решил да се защити, но разбира се може да закараш коня до реката но не и да го накараш да пие, който е скопец каквито и закони да му измислиш, си остава скопец и мишок

Малка особеност тука е че не е в неговата къща ама с тоя нож мисля, че пак ще се размине. Да не говорим, че циганинът е осъждан престъпник рецидивист.

--------------------
SuN
Публикувано на: 22-10-2019, 08:19
Quote Post

Group Icon
Име:

Което е добро. Ако бяха влезли в дома на някоя баба да ѝ вземат последните пари (с почти сто регистрации сигурно са го правили) на никой нямаше да му направи впечатление, че първо крадат от данъците ни и второ - жената може да гладува или умре от глад в следствие на лишения.

Това е пряко посегателство върху парите ни и не знам, защо го квалифицираш върху убийство, вместо като справедливост.

Това мнение е било редактирано от SuN на 22-10-2019, 08:19

--------------------
Само аз не троля.
Всички коментари са плод на художествена измислица и нямат общо с действителни и недействителни лица, събития и факти.
PMEmail Poster
Stilgar
Публикувано на: 22-10-2019, 10:53
Quote Post

Име:

Аз не казвам, че в България имаш право да защитиш собствеността си. Казвам че имаш право да защитиш себе си или друг човек.

Това мнение е било редактирано от Stilgar на 22-10-2019, 10:53

--------------------
saruman
Публикувано на: 22-10-2019, 19:57
Quote Post

Име:

Имаме ли тука от тоя тип хора дето твърдят, че в България не можеш да се защитиш защото ще те вкарат в затвора да се хванем на бас, че тоя ще го пуснат или най-много ще му дадат условна.

Имаме тук от тоя тип хора дето раздават присъди по статии в днес.бг

--------------------
http://www.wefunkradio.com/radio/

Remember,remember the fifth of November
PMEmail Poster
Stilgar
Публикувано на: 23-10-2019, 00:08
Quote Post

Име:

QUOTE (saruman @ 22-10-2019, 19:57)

Имаме тук от тоя тип хора дето раздават присъди по статии в днес.бг

Чак пък. Не вярвам някой да е съдия да раздава присъди. Може обаче да заложим на базата на наличната информация нещо като на покер дето ти дават две карти и на базата на тях може да залагаш пък после се показват още.

--------------------
SuN
Публикувано на: 23-10-2019, 08:34
Quote Post

Group Icon
Име:

Мислех да бъзикна сарумана, че нощем си лежи в леглото и си мечтае хората по света да не се мразят, но ще го подкрепя за новините. Изглежда и управляващите ги четат : "https://www.24chasa.bg/novini/article/7723527"
Ако населението е наистина 14к души и го преизбиран три мандата, то отдавна щеше да се знае как стават нещата там и има ли нещо.

--------------------
Само аз не троля.
PMEmail Poster
qtakabg
Публикувано на: 23-10-2019, 12:38
Quote Post

Име:

PMEmail Poster
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (13) « първа ... 11 12 [13]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0