BG Development

Страници: (6) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> За и против линуксизма - гледни точки, разделена от моята тема
lucky
Публикувано на: 28-02-2019, 00:08
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Старо куче

нещо одъртявам вече. fast_userа За или Против линуксизма е? Кво става тука?
PMEmail Poster
stewie
Публикувано на: 28-02-2019, 00:39
Quote Post

Име:
Ранг: Почетен член

бързия лузър - требе оня дето ми трие критиката да вземе да се замисли защо го пази.
PM
SuN
Публикувано на: 28-02-2019, 00:42
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Защото тайно се надявам в реалния живот да почне да си приказва сам на улицата като му се случи нещо - "защото ползвал линукс". icon_smile.gif

--------------------
Който плаща [данъци] - зло не мисли.
PMEmail Poster
stewie
Публикувано на: 28-02-2019, 00:45
Quote Post

Име:

Трий ми коментарите, нема нужда да ми отговаряш и да хабиш калории.
PM
lucky
Публикувано на: 28-02-2019, 00:46
Quote Post

Име:

SuN, трябва да монетизирате форума. Примерно In-Forum Purchases: пакет с 3 едитвания на коментари, 10 изтривания на собствени коментари и 3 ползвания на п*д*л - 11.99лв/месец. icon_razz.gif
Говори с Даркуанъ.
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 28-02-2019, 00:50
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Абе аз обмислям дали да започна по-строга модерация, ама не си струва времето като цяло. Пък и интересно как някои възприемат модерацията само като нещо правилно, което ще се случва на други, но като е за тях изведнъж става лично. icon_smile.gif

--------------------
Който плаща [данъци] - зло не мисли.
PMEmail Poster
lucky
Публикувано на: 28-02-2019, 00:53
Quote Post

Име:

В Интернет всичко е лично и винаги има конспирация. icon_smile.gif
PMEmail Poster
gat3way
Публикувано на: 28-02-2019, 02:07
Quote Post

Име:

Според мен, fast_user е анти-линуксар и изпълнява делото на живота си, опитвайки с тролщина да отложи неизбежният край, а всъщност тролщината само го приближава. Както Моцарт докато е писал реквиема както често е споделял че го пише за себе си, в параноя че някой го е натровил. Това докато мъдрата му жена не му е напомнила че има да върши и друга контракторска работа за други хора, в опит да го откъсне от тези мрачни мисли. Та Моцарт е завършил другата контракторска работа успешно, щастлив и даже не е вярвал че може такива глупости да му се въртят в главата. Обаче после след като се е върнал към реквиема и няколко седмици след като го е завършил, в крайна сметка е пукнал в кански мъки. А fast_user дори няма такава мъдра жена, та запътил се е право към самоунищожението, няма какво да се лъжем.
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 28-02-2019, 07:17
Quote Post

Име:

QUOTE (SuN @ 28-02-2019, 00:50)
Пък и интересно как някои възприемат модерацията само като нещо правилно, което ще се случва на други, но като е за тях изведнъж става лично. icon_smile.gif

хахахахаххахах баш така си е. по вестниците четат новини - "слободия! няма държава!", като им овика детето някоя леля в детската градина "тая за ква се мисли! кой и дава право да ми крещи на детето"
PM
thrawn
Публикувано на: 28-02-2019, 09:17
Quote Post

Име:

Абе това с децата е леко сложен въпрос. И да крещиш 3-4-5 годишно няма да постигнеш нищо. Това е признак на безсилие. Към децата трябва подход а такъв липсва в огромна част от "педагозите". Това от своя страна довежда до твърдението, че децата трябва да се възпитават в къщи и, че на даскалята не им е работа да ги възпитават. После се указва, че не им е работа и да преподават и трябва да плащаш за частни уроци и т.н.
В същото време, същите "проблеми" деца показват завидно добро поведение и резултати при друг преподавател.
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (6) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0