BG Development

Страници: (3) 1 [2] 3   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Mail send from localhost - just for test
dvader
Публикувано на: 13-02-2019, 19:11
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: VIP
Ранг: Почетен член

My bad, това с credentials не го бях видял...

--------------------
I find your lack of faith disturbing
PM
Momchilov
Публикувано на: 13-02-2019, 20:20
Quote Post

Име: Момчилов
Група: Потребител
Ранг: Активен

QUOTE (lucky @ 13-02-2019, 18:16)
QUOTE (dvader @ 13-02-2019, 17:57)
И с още по-голяма степен на вероятност ще иска и аутентикация. 

Е той си я беше конфигнал в примерния код по-горе, човека. Momchilov, смени си в горния код порта от 25 на 465 и виж как е.

Привет,

Още в самото начало пробвах 465, както и други портове, всякакви комбинации от портове, хост и т.н. за жалост без успех. при този порт ми дава тази грешка:

"IOException: Unable to read data from the transport connection: net_io_connectionclosed.", пробвах и с SSL true UseDefaultCredentials също true.

Махнал съм и firewall-а, разрешил съм порт 25, 465. От над 70 статии съм пробвал различни неща и не мога да разбера какъв може да е проблема, писах на a2hosting също, казаха, че не би трябвало да има проблем. Имам спомен, в който както бях казал, започвам да се съмнявам. Но няма логика да не съм тествал първо на localhost, преди месец се вкарах в този филм и се отказах и качвах на сървъра и така тествах. А сега ми се налага да чета мейлите, за да оптимизирам съпорт системата. Накрая ако стигна до там ще се окаже някоя пълна глупост...

В момента пробвам предложението на Golden Gega. ici предложи да сложа SMTP server, но windows 10 няма трябва да е търд парти софтуер и инсталирах hMailServer, но се хванах с предложението на Golden Gega.

--------------------
PMEmail Poster
Golden Gega
Публикувано на: 13-02-2019, 20:47
Quote Post

Име:

Пробвай това само за да ти е чиста съвестта.

https://stackoverflow.com/questions/2022864...-net-io-connect
PMEmail Poster
Golden Gega
Публикувано на: 13-02-2019, 20:57
Quote Post

Име:

И също виж дали си изпълнил нещата оттук: https://www.a2hosting.com/kb/getting-starte...e-mail-accounts

Има интересни неща, например:
If they do block port 25, try using port 2525
Make sure the outgoing SMTP server for the e-mail account is set to mail.example.com, where example.com represents your domain name.
PMEmail Poster
Momchilov
Публикувано на: 13-02-2019, 21:08
Quote Post

QUOTE (Golden Gega @ 13-02-2019, 20:57)
И също виж дали си изпълнил нещата оттук: https://www.a2hosting.com/kb/getting-starte...e-mail-accounts

Има интересни неща, например:
If they do block port 25, try using port 2525
Make sure the outgoing SMTP server for the e-mail account is set to mail.example.com, where example.com represents your domain name.

Благодаря ти за отделеното време, всичките ги пробвах и преди, но отново ще ги пробвам! Ако преди съм изпуснал нещо.

--------------------
PMEmail Poster
Golden Gega
Публикувано на: 13-02-2019, 21:18
Quote Post

Име:

Ми ако не се оправиш направи един тестов акаунт, може да се пробвам утре да го разцъкам.
PMEmail Poster
Momchilov
Публикувано на: 13-02-2019, 23:10
Quote Post

QUOTE (Golden Gega @ 13-02-2019, 21:18)
Ми ако не се оправиш направи един тестов акаунт, може да се пробвам утре да го разцъкам.

Много благодаря за желанието за съдействие, но би било добре сам да намеря решението icon_smile.gif Пък вече ако съвсем не мога, ще почерпя и ще се възползвам icon_smile.gif

--------------------
PMEmail Poster
Momchilov
Публикувано на: 15-02-2019, 09:27
Quote Post

Здравейте,

Само минавам да споделя, какво ми написаха от хостинг компанията и да ви благодаря за съдействието.

"Please note that if you are trying to execute the script remotely, this will not work. You should upload the script on our server itself and test it." (и още други глупости, които не помагат)

Почти съм сигурен, че с icn и superhosting, първо тествах и тогава качвах. Явно така ще бъде поне да знам icon_smile.gif

Приятни почивни дни!

--------------------
PMEmail Poster
relax4o
Публикувано на: 15-02-2019, 09:51
Quote Post

Име:

QUOTE (Momchilov @ 15-02-2019, 09:27)
Здравейте,

Само минавам да споделя, какво ми написаха от хостинг компанията и да ви благодаря за съдействието.

"Please note that if you are trying to execute the script remotely, this will not work. You should upload the script on our server itself and test it." (и още други глупости, които не помагат)

Почти съм сигурен, че с icn и superhosting, първо тествах и тогава качвах. Явно така ще бъде поне да знам icon_smile.gif

Приятни почивни дни!

Явно техния SMTP работи само локално. Superhosting знам, че си поддържат и remote.

--------------------
Бисери :D

QUOTE (oveRLuckEd)
Ползваш някоя нова версия на PHP, която е вече ооп ориентирана и заради това ти я изкарва тази грешка.

QUOTE (nbacool2)
Щом няма input полета, значи няма откъде да се направи SQL инжекция Very Happy
PM
Golden Gega
Публикувано на: 15-02-2019, 11:09
Quote Post

Име:

QUOTE (Momchilov @ 13-02-2019, 23:10)
QUOTE (Golden Gega @ 13-02-2019, 21:18)

Много благодаря за желанието за съдействие, но би било добре сам да намеря решението icon_smile.gif Пък вече ако съвсем не мога, ще почерпя и ще се възползвам icon_smile.gif

Браво, браво.
PMEmail Poster
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0