BG Development

Страници: (11) « първа ... 9 10 [11]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Приключенията на българи в Русия
Антон Яначков
Публикувано на: 15-09-2019, 19:36
Quote Post

Име: Антон Яначков
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

QUOTE (SuN @ 15-09-2019, 18:35)

Нищо не струва повече от това, детето да не се зарази с джиндърски идеологии от западните университети.

Има една единствена опасност - да хареса Русия повече отБългария. При мъжете такава опасност няма. Не познавам нито един колега завършил в СССР, който да величае руското. Но всички колежки, които са завършили в СССР величаят руското и до ден днешен. За тях всичко руско е просто превъзходно. Предполагам, че това е свързано по някакъв начин със спомените на човека и нямам рационално обяснение. А относно женитбите нещата са точно обратно. Почти всички завършили в СССР мъже се завръщат с по една рускиня, а жените учили там се връщат с някой нашенец. От мъжете са спасени са само тези, които са били харесани от нашенки или са били по-големи пияници и от руснаците. Това са факти подкрепени с маса примери, които лично съм наблюдавал.
PMEmail PosterUsers Website
stewie
Публикувано на: 15-09-2019, 20:12
Quote Post

Име:

QUOTE (Антон Яначков @ 15-09-2019, 20:36)
QUOTE (SuN @ 15-09-2019, 18:35)

Нищо не струва повече от това, детето да не се зарази с джиндърски идеологии от западните университети.

Има една единствена опасност - да хареса Русия повече отБългария. При мъжете такава опасност няма. Не познавам нито един колега завършил в СССР, който да величае руското. Но всички колежки, които са завършили в СССР величаят руското и до ден днешен. За тях всичко руско е просто превъзходно. Предполагам, че това е свързано по някакъв начин със спомените на човека и нямам рационално обяснение. А относно женитбите нещата са точно обратно. Почти всички завършили в СССР мъже се завръщат с по една рускиня, а жените учили там се връщат с някой нашенец. От мъжете са спасени са само тези, които са били харесани от нашенки или са били по-големи пияници и от руснаците. Това са факти подкрепени с маса примери, които лично съм наблюдавал.

Ахахахах руските миндили и гювендии не прощават, дават си шутката на който и да е чужденец само и само да не олелясат в мадър ръша. Тру стори!

Това мнение е било редактирано от stewie на 15-09-2019, 20:13
PM
PureEvil
Публикувано на: 16-09-2019, 16:14
Quote Post

Име: Атанас Митрев

@johnfound към А2 влизат ли падежите?
Помня че ми разказваха играта в училище... ама може и да съм хамериканец и затова така icon_lol.gif.

@johnfound нямаше ли паркинг тоя готин хотел?

--------------------
<?php die("WTF"); ?>
PMUsers WebsiteICQ
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (11) « първа ... 9 10 [11]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0