| BG Development · За реклама · За контакти |
Помощ Търсене Потребители Календар Правила |
| Здравей! ( Включване | Регистриране ) |
| Страници: (3) 1 [2] 3 ( Първото ново мнение ) | ![]() ![]() ![]() |
| ludus |
Публикувано на: 14-05-2026, 17:46
|
|
Име: Група: Потребител Ранг: Новопостъпил Мнения: 30 Регистриран на: 06.05.26 |
България е зле по всички европейски стандарти. По африканските е на добро ниво за сега. На запад, на юг, на изток и на север в Европа не е рай, но е много по-добре от България. Проверено е. Единственото хубаво в България са наемите и проститутките. Евтини са. Гледах наскоро в Бургас вървят по 50 евро на час. Явно има голяма конкуренция вече. В Холандия, обаче, за 50 евро няма и да ти се усмихне. Това е лична статистика, не е от Евростат.
|
| Дон Реба |
Публикувано на: 15-05-2026, 12:29
|
||
|
Име: Група: Потребител Ранг: Почетен член Мнения: 10476 Регистриран на: 11.11.06 |
европейските стандарти са зле по моите лични стандарти. единственото хубаво на европа е че засмуква умните и красивите, помага да се очистим от тоя рак |
||
| SuN |
Публикувано на: 15-05-2026, 13:32
|
||
|
Име: Група: Администратор Ранг: Почетен член Мнения: 13420 Регистриран на: 27.01.05 |
Момчето е било турист с малко пари и затуй му е харесало. Ама са били малко и се е прибрал. Това не е баш същото като да отидеш да работиш в некой немски цех за вурстчета на под минимална заплата, натъпкан в платено общежитие с още 20-50 човека в стая. -------------------- Само аз не троля.
Всички коментари са плод на художествена измислица и нямат общо с действителни и недействителни лица, събития и факти. |
||
| ici |
Публикувано на: 15-05-2026, 14:08
|
![]() Име: Ивайло Илчев Група: VIP Ранг: Почетен член Мнения: 19033 Регистриран на: 06.06.04 |
Има хора, които цял живот се чувстват преебани. Имах един колега дето само мрънкаше и на него все му се случваше нещо . В Тайланд гръм му удари лаптопа, във Франкфурт му откраднаха друг, в Денвър му изчезна багажа, в Индия камион удари таксито в което беше той, в Барселона джебчии му откраднаха документите. Това сигурно е карма щото мрънка.
-------------------- Facebook is a bit like checking your underwear after a fart.
Most likely there's nothing new and if there is it's probably shit. |
| ici |
Публикувано на: 15-05-2026, 14:13
|
![]() Име: Ивайло Илчев Група: VIP Ранг: Почетен член Мнения: 19033 Регистриран на: 06.06.04 |
... грешка дублиране.
Това мнение е било редактирано от ici на 15-05-2026, 14:14 -------------------- Facebook is a bit like checking your underwear after a fart.
Most likely there's nothing new and if there is it's probably shit. |
| ludus |
Публикувано на: 15-05-2026, 21:05
|
||||
|
Име: Група: Потребител Ранг: Новопостъпил Мнения: 30 Регистриран на: 06.05.26 |
А, не. Още си обикалям из Европа. И в Германия бях, ама немците не щат да ми говорят на английски и отидох в Холандия. Само минах през България наскоро да присъствам на приемането на еврото. Казано е, ако искаш да опознаеш родината си, напусни я. |
||||
| OneOfTheMany |
Публикувано на: 16-05-2026, 01:09
|
||
|
Име: Група: Потребител Ранг: Старо куче Мнения: 797 Регистриран на: 20.11.17 |
Хъм - шом са го грабили два пъти, сигурно са го намирисали, че е некъв мухльо, макар че гръма... Ама то и небето и природата ги усеща такива. Миналото лето на морето, в компанията ни беше една 28 годишна де се мрънка и е недоволна. Завлече ни на некво "уникално парти" де беше кат детска дискотека и свърши в 23:00 и трябваше да си ходим. Та си седиме на една маса на един плаж и я нацвъкаха гларусите. Та може би си ги намирисват такива мухльовци и мухли... |
||
| OneOfTheMany |
Публикувано на: 16-05-2026, 01:11
|
||||
|
Име: Група: Потребител Ранг: Старо куче Мнения: 797 Регистриран на: 20.11.17 |
Стига бе Реба - остави Захата намира... Ще вземе да се самоубие пак и ко ше правиме после... |
||||
| Дон Реба |
Публикувано на: 16-05-2026, 06:51
|
||
|
Име: Група: Потребител Ранг: Почетен член Мнения: 10476 Регистриран на: 11.11.06 |
съмнява ме нещо тая работа, да не си набарал от новите немци? оригиналните, дето като ги питаш за дядо им гузно сменят темата, говорят английски свободно и дори се натискат да ти говорят английски |
||
| ludus |
Публикувано на: 16-05-2026, 06:57
|
||
|
Име: Група: Потребител Ранг: Новопостъпил Мнения: 30 Регистриран на: 06.05.26 |
Пак това посредствено мислене. Кармата на всеки е различна и никой не може да избяга от кармата си. Търсенето на логическа свързаност дава илюзорен отговор, който няма нищо общо с действителността. |
||
Страници: (3) 1 [2] 3 |
![]() ![]() ![]() |