BG Development

Страници: (2) [1] 2   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> п*д*л (djendyr) въпрос за европейците
SuN
Публикувано на: 08-03-2019, 11:50
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор
Ранг: Почетен член

https://www.dnes.bg/eu/2019/03/08/djendyr-v...arlament.404004

Това ми се струва като продължение на ИК от миналата година. Интересно как ще издокарат резултатите. icon_smile.gif

--------------------
Който плаща [данъци] - зло не мисли.
PMEmail Poster
PxL
Публикувано на: 10-03-2019, 11:21
Quote Post

Group Icon
Име: Димитър Т. Димитров
Група: VIP

Аз лично нямам против да си узаконят браковете, да правят каквото искат стига да не ме занимават мен. И да не се мъчат да променят базови биологични факти.

ИК няма нищо общо с това. ИК е пълна тъпотия, написана от психично болна феминистка. Ние ще го подпишем това не защото сме много толерантни, а защото някой ги е страх да не им се спре кранчето с европари. И съм почти убеден, че ще го и ратифицираме ако не изцяло в началото, то постепенно ще го постигнем.

И това не само няма да помогне на жените, които РЕАЛНО страдат от домашно насилие, ами има шанс да влоши нещата за тях.

До толкова са изтрещяли на тая тема, че онзи ден попаднах на новина, където "мъж" бил родил. Ма се оказа, че не било мъж, а било хермафро... извинявам се, интерсексуален с женска полова система.

Това мнение е било редактирано от PxL на 10-03-2019, 12:18

--------------------
void putchar(char c);int main(){int x,c=1,i;for(i=0;(x="PxLY2H4:2E;7231?=68255A5S5P9N:N9O84111H861I85111G9N:O811O812M<G33911EAEDBECE22169D1=2k"[i+++3]);)while(x-->'0')putchar((!(++c%'('))?0x0a:33^(i&1));}
PMEmail PosterUsers Website
SuN
Публикувано на: 10-03-2019, 13:11
Quote Post

Group Icon
Име:

QUOTE (PxL @ 10-03-2019, 11:21)
И това не само няма да помогне на жените, които РЕАЛНО страдат от домашно насилие, ами има шанс да влоши нещата за тях.

Бог високо. Цар далеко.

Ама трябва да спра да разпространявам пропаганда току виж всички сме изяли някой бан. Тя си има и други канали. icon_smile.gif

Това мнение е било редактирано от SuN на 10-03-2019, 13:11

--------------------
PMEmail Poster
DarkOne
Публикувано на: 10-03-2019, 21:40
Quote Post

Group Icon
Име: Александър Петков

Значи четем си някаква забутана анкета, където има въпрос
"Трябва ли всеки европейски гражданин да има еднакви права за брак и семейство, независимо от ориентация или личностно съзнание”, предложен от потребител, кръстил се Prince.
Потребителят се е кръстил Prince, значи разбираме online анкета с въпроси от произволни анонимни хора. Думичката от заглавието я няма никъде във въпроса, явно е измислена от "автора" на статията.

И някак си това трябва да бъде новина? Проучил ли си каква е тази анкета, как се провежда, кой я попълва, как ще се използват резултатите от нея? ЯВНО е, че няма нужда, достатъчно е да пише думичката в заглавието на статията в любимата медия!

Хайде сега отиди на https://weeuropeans.eu/bg/bg/about и намери въпроса!

Това мнение е било редактирано от DarkOne на 10-03-2019, 21:49

--------------------
The man who learns only what others know
is as ignorant as if he learns nothing.
The treasures of knowledge are the most rare,
and guarded most harshly.
-- Chronicle of the First Age
PMICQ
PxL
Публикувано на: 10-03-2019, 22:59
Quote Post

Group Icon
Име: Димитър Т. Димитров

Ами dnes.bg...

QUOTE (dnes.bg)

...
Платформата откроява петте предложения с най-широка подкрепа и петте най-оспорвани във всяка държава поотделно.

Сред най-оспорваните в България е "Трябва всеки европейски гражданин да има еднакви права за брак и семейство, независимо от ориентация или личностно съзнание”, предложен от потребител, кръстил се Prince.
...

QUOTE (https://weeuropeans.eu/bg/bg/about)

След 5-седмично допитване гражданите на всяка страна избраха по 10 предложения, за които ще гласуват всички европейци. Открийте 10-те предложения, получили най-широко одобрение в България.

1 Svetoslav
Трябва всеки гражданин на Европейския съюз да може да се осигурява в пенсионен фонд в ЕС по избор.

2 Николай
Трябва институциите да избират служителите си по капацитет на компетентност и периодично да подлагат на проверка тази пригодност.

3 Елена
Трябва да има помощ за инвалидите съгласувано в Европейския съюз.

4 надежда
Трябва всички граждани от Европейския съюз, срещу европейска здравна карта, да могат да получат медицинска помощ във всяка страна на ЕС.

5 Elena
Трябва да стане ясно на всички граждани на ЕС какво всеки един получава конкретно от фондовете на съюза и какви са ползите за всички.

6 Виждан
Трябва всички онкоболни и други по-специфични болести да могат да получават отделна подкрепа от Европейския съюз.

7 Янчо
Трябва да се подпомага поликултурното замеделие (зеленчукопроизводство, овощарство...) в естествено подходящите ареали.

8 Radostina
Трябва надзорът над банките да се осъществява централизирано с общи правила за всички.

9 Валентин
Трябва Европейският парламент да прилага единни норми за всички страни от Европейския съюз, за да няма Европа на две скорости!

10 Антоанета
Трябва всяка длъжност да се заплаща според стандарта в Европа.

Представи си колко пияна е била като е разбрала "5-седмично допитване" като "петте предложения с най-широка подкрепа" icon_lol.gif А принцът още го чака авторката icon_smile.gif

Това мнение е било редактирано от PxL на 11-03-2019, 00:02

--------------------
void putchar(char c);int main(){int x,c=1,i;for(i=0;(x="PxLY2H4:2E;7231?=68255A5S5P9N:N9O84111H861I85111G9N:O811O812M<G33911EAEDBECE22169D1=2k"[i+++3]);)while(x-->'0')putchar((!(++c%'('))?0x0a:33^(i&1));}
PMEmail PosterUsers Website
SuN
Публикувано на: 11-03-2019, 09:53
Quote Post

Group Icon
Име:

Не мисля, че е коректно да навлизаме в дискусия когато системата би могла по всяко време да цензурира това, което пиша. Кара ме да се чувствам почти като в Русия и Китай.

Дали ще черпя информация от днес.бг, дали БНТ или някоя друга медия - всичките манипулират. БНТ ги хванах за първи път 2010 някъде покрай многото критики на ЕК към политиците и съда... ама бяхме информирани само за съда или 1 от 5 (може би 7 бяха) критики. Сигурно защото не е имало време.

Иначе и ти извършваш манипулация - цитираш ми списък с 10 подбрани въпроса, а в статията в днес.бг пише за въпрос, който е сред най-оспорваните в България. Бих искал да проверя повече на сайта им, но за съжаление е счупен и не работи без JS, така че ще се доверя на публикацията в днес.бг, че в някакво време в платформата е имало въпрос сред най-оспорваните, който е бил по темата от заглавието в днес.бг.

Това мнение е било редактирано от SuN на 11-03-2019, 09:58

--------------------
PMEmail Poster
Rabin
Публикувано на: 11-03-2019, 10:11
Quote Post

Име:
Група: Потребител

Дарки, обърна ли внимание, че 17-ти и 18-ти номер п*д*ли са съотв. мъж и жена? И кат ме наричаш педал ми нарушаваш правата?
Т.е педал не е цензурирано, а мъж е!

Това мнение е било редактирано от Rabin на 11-03-2019, 10:13

--------------------
Цитат: "Споделете тази страница
Разкажете на всички. Споделете тази страница с приятелите и семейството си." tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 11-03-2019, 10:23
Quote Post

Group Icon
Име:

Рабин, проблема е, че има глупав скрипт, който цензурира без да мисли. Малко неуспешен опит за борба с фалшивите новини според мен.

Ама дай да не се отклоняваме - има си тема в раздел "За форума", която е свързана с проблема. https://forums.bgdev.org/index.php?showtopi...20&#entry460236

Това мнение е било редактирано от SuN на 11-03-2019, 10:26

--------------------
PMEmail Poster
dvader
Публикувано на: 11-03-2019, 11:25
Quote Post

Group Icon
Име:

QUOTE (SuN @ 11-03-2019, 10:23)
проблема е, че има глупав скрипт, който цензурира без да мисли.

Не, проблемът е, че сме го докарали до ситуация, в която имаме нужда от такъв скрипт.
Ако модераторите си гледаха работата нямаше да сме на тоя хал сега.

--------------------
I find your lack of faith disturbing
PM
Rabin
Публикувано на: 11-03-2019, 12:18
Quote Post

Име:
Група: Потребител

QUOTE (dvader @ 11-03-2019, 11:25)

Не, проблемът е, че сме го докарали до ситуация, в която имаме нужда от такъв скрипт.
Ако модераторите си гледаха работата нямаше да сме на тоя хал сега.

От модерация имат нужда тия, дето имат нужда и от реклами, казарма, възпитател, изобщо от наставник в живота.
Аз имам нужда само от наставник, и то много на брой, ама критериите ми са много високи. Тукашните модове не ги покриват и на хилядна. Важно ми е аз да си избирам кой да ми носи инфо и анализи за живота.
Тъпа модерация води до посредствен форум.

Това мнение е било редактирано от Rabin на 11-03-2019, 12:20

--------------------
Цитат: "Споделете тази страница
Разкажете на всички. Споделете тази страница с приятелите и семейството си." tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0