BG Development

Страници: (4) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Продавам 20 уебсайта, домейни и други
callpc_dafaweb
Публикувано на: 29-12-2019, 16:24
Quote Post

Име: Уеб Дизайн СЕО
Група: Потребител
Ранг: Новопостъпил

Продавам 20 уебсайта, домейни и други

daweb.top - сайт оптимизиран за уеб изайн и SEO, към него прилежащите: бизнес точка в гугъл, фейсбук страница - facebook.com/daweb.top ; сателитна страница - dafaweb.ml; ютуб канл със видеореклама и други

prodavalnik.top - Сайт за обяви, към него прилежащите: бизнес точка в гугъл, 4 фейсбук страници и 2 фейсбук профила, ютуб канал, видеореклами и други.
Продавалника си партнира със голяма палтформа за евенти и билети - Eventiplier и Jooble.org - Сътрудничеството се състои в обмен на реклама. договаря се и партниране с голяма българска платформа за оферти подобна на грабо.
facebook.com/prodavalnik.top/
facebook.com/prodavalnik.olx.bazar/
www.facebook.com/bgoferti5/
ФБ Профили:
facebook.com/prodavalnik.ml
facebook.com/profile.php?id=100023271103615 със ФБ страница към него facebook.com/prodavalniktop5/

Директории за бизнес, seo и статии:
spodeli.biz
feedscraft.com - домейна на този сайт Е ПРЕМИУМ, който е оценен и се продава от Godaddy в момента за 1000 долара.
web-sale.top
portal7.top
v-bg.eu
хората.com
links5.ml
Sel0.top социална мрежа

Към всичко вървят бизнес точките където има, материали, статии, профили.

Английски:
ollx.me - сайт за обяви
googlle.eu - уеб дизайн и SEO базиран за UK и USA
ollx.us - сайт за обяви

Социална мрежа UK 5ocial.uk
Социална мрежа London sociallondon.uk - оптимизира се в моментА
Социалка със бизнес дир UK
bizdir.uk с нея вървят и директориите за статии 5555.uk.nf ; webss.uk.nf

Други:
ollx.ru.nf - неразвит
ollx.com.de - немски сайт за безплатни обяви, със слабо SEO но има потребители и обяви

Домейни, без сайтове: olix.top, olex.xyz
Качествени домейни купени от колеги, в момента са редиректнати към клиентски сайт:
avtoborsa‑bg.com
bg‑avto.com - продава се с оценка от Godaddy за 340 $
Бивша бизнес директория - business359.com, домейна се добавя към общия списък. Нямам архив на стария сайт, но може би ще сложа нова директория, ще видим.

Продава се всичко НА КУП! Продавалника е оптимизиран, сефте го монетизирам от около Януари е с рекламки. Daweb.top е оптимизиран, но поизоставен, другите директории имат изградени линк билдинг и статиите им се разпространяват на различни места. Feedscraft е купена от друг колега и реално е стара директория, но е купен домейна, без стария сайт, който беше за споделяне от типа на сподели.еу. Сподели.биз и business359.com също е откупен от колега. Немския сайт има оптимизация, има трафик и малко обяви, но не съм се занимавал с него от доста време. sociallondon.co.uk се оптимизира в момента. Всичко ще бъде в комплект за което има фейсбук страници, ютуб канали, точки и т.н. ще бъде предоставено.
Цена всичко - 4 200 лв.
Имейл за контакт ако нямате профил тук: dafaweb@abv.bg
СКРИЙНШОТОВЕ на два от сайтовете за обяви
http://prikachi.com/images/622/9609622p.jpg
http://prikachi.com/images/623/9609623K.jpg
Миналия месец: ------------>>>
http://upload-pictures.info/image-4FB3_5DC301F1.jpg
ЗА НОЕМВРИ ================>
http://prikachi.com/images/558/9698558I.png
http://prikachi.com/images/558/9698558I.png
user posted image

--------------------
PMEmail PosterUsers Website
Gamma Goblin
Публикувано на: 29-12-2019, 16:28
Quote Post

Име:
Ранг: Почетен член

тук едва ли има тъпаци да се вържат да дадат пари за едното нищо

--------------------
https://www.rust-lang.org/
---
https://ncase.me/trust-bg/
---
Misanthropy is the general hatred, dislike, distrust or contempt of the human species or human nature. A misanthrope or misanthropist is someone who holds such views or feelings.
--
"Не може да си на висок пост без да си подкупен. Ще те махнат." - SuN Трола
callpc_dafaweb
Публикувано на: 29-12-2019, 18:11
Quote Post

От предприемач форум ми дават 700 само за daweb.top но аз искам всичко да продам.

Преди година и половина, когато НЕ продавах сайта с обявите ми предлагаха пак от потребители в предприемач , 7 000 лв. само за него, след това го спрях за 3 месеца ( направих грешка с нещо и нямах време да поправя сайта ). Но благодаря за мнението.
Имам други проекти, с които да се занимавам насочени за UK.

А да не говоря че за един домейн да купиш темите плюс плъгините струва 450 долара. Иначе, да блог сайтовете не са кой знае какво. Фейсбук страниците също. Гугъл точката ми също е с добро показване, но не я оптиимизирам от повече от година. А да не говорим за безплатната медйна подкрепа от една медия, от билет.бг и едновременно с това фестивала EXIT, договарям още варианти в тази насока.

Това мнение е било редактирано от callpc_dafaweb на 29-12-2019, 18:19

--------------------
thrawn
Публикувано на: 29-12-2019, 20:14
Quote Post

Име:

Ми бегай в предприемач, тук идиоти няма.
PMEmail Poster
Антон Яначков
Публикувано на: 29-12-2019, 21:23
Quote Post

Име: Антон Яначков

Май удряш на камък.
Трудно се продават краставици на краставичари. Действително трябва да се насочиш към друга категория хора. Трябва ти такива, които няма да разбират какво им говориш, а ти да ги омаеш с термини и статистики. Трябват ти обикновенни земеделци. Тази категория хора е много по-голяма от скромното общество на краставичарите. Там ще имаш много по-голям успех. Желая ти успех в търговията!
callpc_dafaweb
Публикувано на: 29-12-2019, 22:17
Quote Post

Ако форума беше затворено общество невидимо за очите и търсещите в гугъл, щях да се съглася с теб. В случая използвам форума като средство, а не да предлагам на конкретна група хора. Мисля че сте умни хора и разбирате това..... или поне мислех, докато не видях коментарите. Мислех да предлагам и някакво заплащане, на този който помогне с продажбата, но и от това се отказвам. Както и да е, то е безсмислено да седи темата вече в тоя форум. А другите дето са наспамили форума няма кой и дума да им обели...... Аз обаче съм трън в очите..... Мейд ин Булгаристан майка...Днес точно гледах едно много подходящо изказване за нас българите... и като се замисля, дори и исторически погледнато, пак се оказва вярно.....

Едно е градивната критика, друго са подобни на по-горните изказвания....

Това мнение е било редактирано от callpc_dafaweb на 29-12-2019, 22:19

--------------------
gat3way
Публикувано на: 30-12-2019, 00:13
Quote Post

Име:

Добре де, верно що не отидеш у предприемача, все си мислех че там купуват и продават такива глупости, аз тука за толко време не видях един да е продал или да е купил нещо такова.
PMEmail Poster
Major Obvious
Публикувано на: 30-12-2019, 00:43
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

QUOTE (callpc_dafaweb @ 29-12-2019, 22:17)
Днес точно гледах едно много подходящо изказване за нас българите...

Даже мога и да предположа и кое е изказването - за българите в казана в ада, нале? Естествено всеки тъпак си мисли че в "притчата" той е най-умния и най-способния и другите го теглят надолу. Пък всъщност сере в казана и се опитва да пробутва спамаджийски сайтчета.
PMEmail Poster
gat3way
Публикувано на: 30-12-2019, 02:07
Quote Post

Име:

Това с българите и казана верно е важна част от репертоара на волния предприемач. Барабар с останалите десничарски мантри за паразитите, кръвопийската държава и всички там останали гадове дето пречат на волния предприемач да се въздигне до bona fide капиталист и да прави каквото си иска без всякакви тъпаци да му се бъркат. Това поне докато не стане некое природно бедствие срещу което естествено не са застраховани или например дъмпинг от чуждоземски волни предприемачи в който случай паразитната държава е задължена да им помага понеже са предприемчиви и дърпат всичко напред.
PMEmail Poster
samominavam
Публикувано на: 30-12-2019, 08:25
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

Тоя олигофрен и тука налазил, дафа мен никой нищи не ти е предлагал. ИЗЛЕЗ ОТ ФИЛМА.
Няма ли кой да ги прибира тия болните по лудниците...
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (4) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0