BG Development

Страници: (4) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Лайкчета и цунки, и сърчица с форма на гъз!
Rabin
Публикувано на: 24-04-2019, 11:35
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

Баси нетърпимо е вече. Откак теле-визията стана на рекламен кенеф - гледам онлайн видеа, с адблока в Интернет се трайва, донякъде.
Преди да отворя новина и се почва - айде сега политика за кукита цъкни тука, айде сега ни лайкни у Гейбука (се ено че не го ненавиждам), айде сега ако искаш да се подпишеш за бюлетина ни, айде сега си манявай адблокера, щото от това се издържаме. И то ми се отщяло да им отварям сайта. Имаше едни подразделени на Гана Яхува, директно си ми отварят един чаршаф дето да се подписвам, че щели да ми следят всяка стъпка, да ме тракват и в отвъдното. Ovoo ли някакво безумно име имаше.
У Тубата чак вече е гротескно. Като почне видеото и съм им свикнал от коя до коя позиция на прогрес бара са увещаванията за лайкче и абониране, и ги превъртам. В края пак същото. За "the clashers" канала имам предвид, ама и останалите повлякоха крак.
Нямам против да ги подкрепя като им е толко важно, обаче кат си вляза у профила и почва да ми пише непрочетените мейлове в ени скобички горе на таба на браузера, се ено че не ми е тоя мейл само за спам и се ено че ми дреме. Обаче спира да се вижда какви видеа са по табовете, и навигирам с вързани очи зарад техните лайчета и цунки. 20 отворени табове за гледане, и на всички пише едно и също - колко непрочетен спам имам. После какъв брутален спам се получава от тия абонаменти - не е истина, абе едвам се отървах от гениалната идея на Гана Яху-ва -да не ми показва картинка от нета докато не си дам мейла да ме спами. Ама брутален спам ви казвам, половин час си чистих спамерския мейл, за такава напаст става въпрос. Пак не съм сигурен дали се отървах от тоя бацил.
Андроида и той - тръгва само след мейл, и всеки път като го пусна половин час ми църка някви нотификейшъни, че съм имал 100 непрочетени спама за деня. И няма отърване, и товари системата за страх! Като прибавим врънкането да си дам телефона да не ми хакнели мейла за спамене, и как ме предупреждавало как съм си влязъл в мейла от същото IP ама от друга ОС, и таман половин час си става безсмислен диалог, и туй всеки път като го пусна. Натрапени фичъри, ама натрапени до повръщане.

Та така бацета, не се трае вече, давайте идеи как да се борим с Новата Мода. Освен ако не ви кефи де, като политиката на гербаджиите, да ви вдигат данъци и цени през ден. Аз мисля да изкарам другата зима със 150 лева, и даже се минах, щото дръва из село с тоновете бес пари. Нека ви 108% парното, и нека ви 67% тока. Не съм у Голямото Гето, още не са излязли видеата да ги видя, с 20-те протестиращи срещу всичко това.

Това мнение е било редактирано от Rabin на 24-04-2019, 11:41

--------------------
Цитат: "Споделете тази страница
Разкажете на всички. Споделете тази страница с приятелите и семейството си." tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 24-04-2019, 11:39
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 24-04-2019, 11:51
Quote Post

Име:

хаха, рабине комично е как успяваш да настъпиш сички лайна. специално отворих тубата да видя дали дава тия съобщения, щото нямам спомен, щеше да ми направи впечатление ако закрива нещо. ами няма бе, при мене няма никви такива.
явно корпорациите знаят кой е примерно ропче и не го тормозят, но на бунтари и мислкячи им ебават майката, хахахах , друго обяснение няма
PM
Rabin
Публикувано на: 24-04-2019, 12:02
Quote Post

Име:

QUOTE (Дон Реба @ 24-04-2019, 11:51)
хаха, рабине комично е как успяваш да настъпиш сички лайна. специално отворих тубата да видя дали дава тия съобщения, щото нямам спомен, щеше да ми направи впечатление ако закрива нещо. ами няма бе, при мене няма никви такива.
явно корпорациите знаят кой е примерно ропче и не го тормозят, но на бунтари и мислкячи им ебават майката, хахахах , друго обяснение няма

Нещо не си разбрал как се репродуцира мизерията, не може да не те информира за всички ексайтинг лайна в Нета. Нали си на щайга от 2001 г, тогаз тия лайна не са били модни.
Или като в оня виц:
-Моята приятелка не ми прави проблеми, даже гледа с мен футбол и пием бира заедно, ловим риба...
- То на вас педалите нищо не ви е като хората

п.с Най вероятно не си си влязъл у Гугълския профил, да лайкваш и цункаш до повръщане. Като насраните пелени по рекламите е мазало същото, по време на вечеря след бруталния трафик и кучия вой.
Отвори си акаунт в pinterest, ако случайно искаш да видиш картинка, иначе не дават. После имаш задължителни 5 категории да се абонираш, после ми кажи по колко мейла триеш на ден, и дали изобщо ще се отървеш от това.
Така а като турят руса пача на кормилото. Става кенеф, като на рекламите на Памперс.

Това мнение е било редактирано от Rabin на 24-04-2019, 12:17

--------------------
Разкажете на всички. Споделете тази страница с приятелите и семейството си." tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 24-04-2019, 12:15
Quote Post

Име:

аз съм на работния комп и съм винаги в гугълския профил, защото хенгсаута ни е корпоративния чат. по скоро си цъкнал нейде "да, да, искам да ми даваш мехурчета с нотификации"
PM
Rabin
Публикувано на: 24-04-2019, 12:19
Quote Post

Име:

Оня ден ми носят Windows Phone да му туря игрички. След третата инсталация почна да ми иска разрешение да следи GPS и да клюкари на меките. Отказах и предупредих собственика, много съм стриктен и ги мразя тия неща.
Отвори си акаунт в Пинтерест, едитнах се горе и добавих, и после ела пак да ми се лендзиш как не те спамят. По 10 на ден съм получавал. Макята си ебало, Гана на кормило!

А тиа знааш ли ги дето кънтят в метрото "меко, всеки боядисва леко", или нещо от сорта беше. И свирукат.

Това мнение е било редактирано от Rabin на 24-04-2019, 12:22

--------------------
PMEmail Poster
Golden Gega
Публикувано на: 24-04-2019, 13:36
Quote Post

Име:

Дришльото пак се осрал, каква изненада...
PMEmail Poster
ROSката
Публикувано на: 24-04-2019, 13:56
Quote Post

Име:
Ранг: Новопостъпил

@Rabin, истината е че нещата винаги имат 2 страни! Просто ти акцентираш на едната!...

--------------------
<? php
while (have_posts() ) {
the_post() ;
the_title() ;
the_content() ;
PMEmail Poster
saruman
Публикувано на: 24-04-2019, 14:29
Quote Post

Име:

Аве Рабине,ти вярно си пълен олигофрен,колко пари плащаш на месец за Youtube? Като ти е такава драма,че те спамят,не го ползвай,записвай си клипове на дискове и си ги хоствай на localhost icon_biggrin.gif

--------------------
http://www.wefunkradio.com/radio/

Remember,remember the fifth of November
PMEmail Poster
fast_user
Публикувано на: 24-04-2019, 15:13
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

Който не иска да плаща на корпорациите, ще гледа реклами от други корпорации, ама поне ще му е безплатно гледането.

--------------------
Linux is only free if your time has no value.
Linux Akbar
Чък Норис не използва Линукс, Линукс използва Чък Норис.
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (4) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0