BG Development

Страници: (3) [1] 2 3   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Помощ при избор на лаптоп
bgved
Публикувано на: 04-06-2018, 12:26
Quote Post

Име: Костадин
Група: Потребител
Ранг: Новопостъпил

Здравейте, искам да си закупя лаптоп от надежно място, което при случайна повреда да ми приемат гаранцяита защото вече имах подобна случка и не признаха гаранцията. Търся лаптоп главно за интернет и игри, какво бихте ми препоръчали.. Разполагам с около 2 000 / 2 300лв .. Искам да има поне 2г. гаранция.. Кои марки в момента са най-добрите? Благодаря!

--------------------
Опасно е да си искрен, освен ако не си и глупав.
PMEmail Poster
Антон Яначков
Публикувано на: 05-06-2018, 09:04
Quote Post

Име: Антон Яначков
Ранг: Старо куче

QUOTE (bgved @ 04-06-2018, 12:26)
Здравейте, искам да си закупя лаптоп от надежно място, което при случайна повреда да ми приемат гаранцяита защото вече имах подобна случка и не признаха гаранцията. Търся лаптоп главно за интернет и игри, какво бихте ми препоръчали.. Разполагам с около 2 000 / 2 300лв .. Искам да има поне 2г. гаранция.. Кои марки в момента са най-добрите? Благодаря!

Да търсиш лаптоп за игри е все едно да търсиш спортен трабант с ремарке, в което да можеш да товариш поне два тона камъни. Аз бих ти препоръчал със сумата 2300 лева да си вземеш компютър на който да си играеш и най-тежките игри, а с остатъка от парите да си купиш прост лаптоп с добра батерия, която да издържа поне 8 часа без заряд. Всички приказки за мощни лаптопи са прости маркентигови хватки на съвременната мода. А ако много държиш да си модерен, купи си и едни скъсани дънки със гол задник.
Така ще си истински модерен, действително мобилен, а и ще имаш истинска машина на която лаптол за 7000 лв няма да може да и излезе насреща.
PMEmail PosterUsers Website
Gamma Goblin
Публикувано на: 05-06-2018, 09:10
Quote Post

Име:
Ранг: Почетен член

за игри си вземи PS4, компютрите и особено лаптопите не стават за игране
И си вземи *лек* лаптоп, в противен случай е по-добре десктоп - хем по-евтино, хем пак няма да е преносимо пък и ще е по-мощно

--------------------
Напред! Живота е сраженье! Напред! И прав всегда ходи!
Напред, макар към поражение! Ако ще паднеш, прав падни!
---
Raw, and untamed in spirit, We chew this world and Spit it out
---
Challenge my own world to chaos
---
Im not intimidated by the good looking ones, it's the ugly ones that scare the shit out of me
ici
Публикувано на: 05-06-2018, 09:21
Quote Post

Group Icon
Име: Ивайло Илчев ики
Група: VIP

Лаптоп който има >= i5, >= 8GB RAM, FullHD и видео различно от Интел става за игри. Вече продавачите не се занимават с гаранцията или го правят по желание. Други фирми извършват гаранционни ремонти или се занимават със замяна. Аз лично не искам да имам вземане-даване със Стемо - HP, Toshiba. От ViewPoint имам много добри впечатления. По закон гаранцията е две години, като можееш да си платиш известна сума за още години. Можеш и да го застраховаш срещу кражба, заливане, счупване и пр. Трядиционно виж laptop.bg, но скоро не съм купувал нищо от тях.

--------------------
Както и при християнската религия, така и при социализмът, най-лошата реклама за идеята са нейните последователи. - Джордж Оруел
stewie
Публикувано на: 05-06-2018, 10:12
Quote Post

Име: Голям Черен Негър
Група: Форумен член

Имам по-старият модел на този, https://ardes.bg/product/hp-pavilion-17-gam...6ea-16gb-104208
Гаранцията ми я признават, нямал съм проблем с него. Фен съм на 17-ките, но има и 15-ки.
PM
relax4o
Публикувано на: 05-06-2018, 11:16
Quote Post

Име:

HP ли е, не ми го хвали. Никога няма да направят лаптоп, който да ме накарат да си взема, пълни мизерници са.

--------------------
Бисери :D

QUOTE (oveRLuckEd)
Ползваш някоя нова версия на PHP, която е вече ооп ориентирана и заради това ти я изкарва тази грешка.

QUOTE (nbacool2)
Щом няма input полета, значи няма откъде да се направи SQL инжекция Very Happy
PM
stewie
Публикувано на: 05-06-2018, 11:24
Quote Post

Име: Голям Черен Негър
Група: Форумен член

Ем да ти кажа всички са мизерници и бошлави стана ли реч за лаптоп, просто гледам цена/компоненти/гаранция.
PM
Gamma Goblin
Публикувано на: 05-06-2018, 11:40
Quote Post

Име:

GOdOfWar можеш ли да играеш на лаптоп ? Не казваш ? За какво ти е тогава ?

--------------------
Напред! Живота е сраженье! Напред! И прав всегда ходи!
Напред, макар към поражение! Ако ще паднеш, прав падни!
---
Raw, and untamed in spirit, We chew this world and Spit it out
---
Challenge my own world to chaos
---
Im not intimidated by the good looking ones, it's the ugly ones that scare the shit out of me
lucky
Публикувано на: 05-06-2018, 11:59
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

2ра ръка Alienware от OLX и си готов.
PMEmail Poster
relax4o
Публикувано на: 05-06-2018, 12:37
Quote Post

Име:

То в OLX останаха ли честни хора? То само измами.

--------------------
Бисери :D

QUOTE (oveRLuckEd)
Ползваш някоя нова версия на PHP, която е вече ооп ориентирана и заради това ти я изкарва тази грешка.

QUOTE (nbacool2)
Щом няма input полета, значи няма откъде да се направи SQL инжекция Very Happy
PM
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2018 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0