BG Development

Страници: (11) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Въпрос за СРС-та, Въпрос за СРС-та
0x12
Публикувано на: 04-02-2018, 19:44
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Новопостъпил

Историята е много дълга, в крайна сметка, някой ми е влизал в къщата и я е обзавел с камери, микрофони и хардуерни+софтуерни подобрения по компютъра. Въпросът ми е кво се прави в такива случаи
PMEmail Poster
ici
Публикувано на: 04-02-2018, 19:55
Quote Post

Group Icon
Име: Ивайло Илчев ики
Група: VIP
Ранг: Почетен член

Бръснеш се. Обличаш нови дрехи. Купуваш си книгата "Мъдростта през вековете" и я четеш на висок глас с приятна дикция. Задължително се усмихваш даже и да сереш. Какво да се прави? Супа, Наденица? Обаждаш се на 112 да си я приберат или да запишат поне протокол че са я прибрали, те друга работа няма да свършат така или иначе.

--------------------
Както и при християнската религия, така и при социализмът, най-лошата реклама за идеята са нейните последователи. - Джордж Оруел
PMEmail PosterUsers Website
qtakabg
Публикувано на: 04-02-2018, 20:16
Quote Post

Име:
Ранг: Старо куче

Ако не е твърде късно, напускаш страната. Ако си със забрана, тръгваш на фитнес и смесени бойни изкуства. Ако имаш достатъчно време за подготовка, няма ти да си булката в затвора.
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 04-02-2018, 20:21
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Досега не съм чел за нито едно законно разследване, в което заразяват компютъра след тайно влизане в жилище. Сигурно го правят, но още не съм прочел.

Това ми изглежда, като че ли търсят каквото и да е. Вероятно всичко.

П.П.
Този форум е некриптиран. Всичко, което пишеш тук (дори пароли) се вижда по кабела през който минава нета.

Това мнение е било редактирано от SuN на 04-02-2018, 20:26

--------------------
Копирай лесно ударено и - ѝ Ѝ
Замърсяване на въздуха в София - http://aqicn.org/city/bulgaria/sofia/druzhba/
PMEmail Poster
Антон Яначков
Публикувано на: 04-02-2018, 20:27
Quote Post

Име: Антон Яначков
Ранг: Редовен член

Възползваш се от максимално от ситуацията. На висок глас споделяш колко умни и кадърни са твоите началниците, колко незаменими са политиците, какви върховни специалисти работят в службите и междувременно търпеливо чакаш повишение или уволнение.
relax4o
Публикувано на: 04-02-2018, 20:38
Quote Post

Име:

Вдигни парти и после си искай "касетката" да я гледаш след години. Твое право е, все пак е твоя дом.

Все пак, тези някои може ли да са полицията? Ако да - значи стоиш кротко или им махаш на камерите и им казваш, че вече знаеш за камерите, та да дойдат да си ги приберат.
Ако е жена ти, значи е овърреактнала за някоя твоя изневяра и иска да види коя е кучката, с която спиш.

--------------------
Бисери :D

QUOTE (oveRLuckEd)
Ползваш някоя нова версия на PHP, която е вече ооп ориентирана и заради това ти я изкарва тази грешка.

QUOTE (nbacool2)
Щом няма input полета, значи няма откъде да се направи SQL инжекция Very Happy
PM
Антон Яначков
Публикувано на: 04-02-2018, 21:19
Quote Post

Име: Антон Яначков
Ранг: Редовен член

QUOTE (relax4o @ 04-02-2018, 20:38)
Ако е жена ти, значи е овърреактнала за някоя твоя изневяра и иска да види коя е кучката, с която спиш.

Ако си се търкулнал по нанадолнището на порока и благоверната ти съпруга се опитва да изясни нещата, значи вече си загубен. Сядай и пиши мемоари - време няма.
gat3way
Публикувано на: 04-02-2018, 22:41
Quote Post

Име:

Благодари на хората ако разбереш кои са. Бахти кефа, тея камери пари струват, а те да те издебнат докато те няма и да ти ги подарят, аз мислех че чудеса стават само на коледа.
PMEmail Poster
Sm1rfa
Публикувано на: 04-02-2018, 23:00
Quote Post

Име: Стоян
Ранг: Старо куче

Пусни обява в продавалник, че продаваш шпионско обурудване icon_smile.gif

--------------------
Търси се: Стара жена, ограбена и изхвърлена от дома ѝ. Съсухрена, силно прегърбена и с трескаво горящи очи. Не помни коя е, но често плаче и вика децата си. Винаги носи дрипаво зелено палто и избеляла червена забрадка. На един от пръстите ѝ има златна халка с гравирано "Свобода или смърт". Името ѝ е България.
AngelicParticle
Публикувано на: 04-02-2018, 23:14
Quote Post

Име:
Ранг: Новопостъпил

QUOTE (0x12 @ 04-02-2018, 19:44)
Историята е много дълга, в крайна сметка, някой ми е влизал в къщата и я е обзавел с камери, микрофони и хардуерни+софтуерни подобрения по компютъра. Въпросът ми е кво се прави в такива случаи

Снимки на оборудването или си трол !

ПП: сложи си твои камери за да видиш кой ти влиза в къщата и те шпионира

Това мнение е било редактирано от AngelicParticle на 04-02-2018, 23:15
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (11) [1] 2 3 ... последна » Closed TopicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2018 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0