BG Development

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Angular2 Cli-Server app. How to deploy to the WEB, Angular 2 deployment to some VPS
CAKA
  Публикувано на: 30-09-2020, 13:29
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Посетител

EN:
I have Angular 2 app which structure is like this.

(Email server) and inside I have my (client side app).

Email server ( client side inside)

After "ng build -- prod" My app is compiled and I can start it.

1. Move all compiled files from "dis" directory into Server folder where is my server.js file

2. I start my app via command " nodemon server.js"

This command starts my server on specific port (3080) and that is. When I open browser and type "localhost:port" everything works.

My question is when I do deploy on my web site to some web host (VPS) how to say on the server to start from " nodemon server.js"?

Or probably I have to do something else like to generate somehow index.html page which should to invoke server.js file?

Ot to do specific settings in some .json file?

BG:
Имам приложение Angular 2, чиято структура е такава.

(Имейл сървър) и вътре имам моето (клиентско приложение).

Имейл сървър (клиентска част вътре)

След "ng build - prod" приложението ми е компилирано и мога да го стартирам.
1. Премествам всички компилирани файлове от директорията "dis" в папката на сървъра, където е моят файл server.js
2. Стартирам приложението си чрез команда "nodemon server.js"

Тази команда стартира моя сървър на определен порт (3080) и това е. Когато отворя браузъра и напиша "localhost:3080", всичко работи.

Въпросът ми е, когато трябва да кача моя уеб сайт към някакъв уеб хост (VPS закачен за домейн .com) как да кажа на сървъра да започне с команда "nodemon server.js"?

Или може би трябва да направя нещо друго, като да генерирам някак си страница index.html, която трябва да извика файл server.js?

Или може би се правят конкретни настройки в някой .json файл?

Моля за помощ. Ако някой има опит с качването на сайтове в интернет пространството.
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0