BG Development

Страници: (6) « първа ... 4 5 [6]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Как си качва файл? Разделена
Golden Gega
Публикувано на: 18-03-2019, 17:04
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

QUOTE (Антон Яначков @ 18-03-2019, 11:14)
QUOTE (SuN @ 18-03-2019, 10:53)
Антоне, ти в екипа си не може да си ме позволиш. Освен, че съм мързелив и нищо не знам, взимам скъпо. Преди да кажеш, че няма да ме вземеш на работа, аз вече съм те извадил от списъка с работодатели.

Разногласия нямаме, защото смятам за най-разумно да не ти плащам, а ти да плащаш. Периодично ще те захранвам със софтуерни ( вече решени проблеми), ти ще ги пускаш във форума, за да си подържаш нивото на форума. Така хем няма да ти мрънкат мрънкалата, че нивото пада, хем няма да ти излиза скъпо. А цената винаги може да се договори. Какво ме бърка, колко знаеш и колко си мързелив, ако ще си плащаш редовно.

Пробвай вестник Стършел, ако имат рубрика за код. Колко ще ти плащат не е ясно, но поне ще ти се радват.
PMEmail Poster
ldbl
Публикувано на: 18-03-2019, 21:15
Quote Post

Име: Станислав Неделчев
Група: Потребител
Ранг: Редовен член

QUOTE (Антон Яначков @ 18-03-2019, 10:44)
QUOTE (dvader @ 18-03-2019, 10:16)
QUOTE (Антон Яначков @ 18-03-2019, 00:16)
От мързеливи специалисти файда никаква.

Мързеливият специалист гледа да си свърши работата по-бързо, че после да може да си клати краката. Освен това, гледа да си свърши работата добре, за да не се налага после да я оправя.
Да живеят мързеливите специалисти!

Ако един човек гледа да си свърши работа по-бързо без да протака и без да се ослушва, то той директно попада в категорията работлив. Ако пък я свърши бързо и качествено то той е мечта за всеки работодател. Мързеливият специалист от девет дерета вода носи, за да обяснява как точно сега работата не може да се свърши. А когато го натиснеш, Той започва да обяснява как това не е негова работа и ти посочва директно кой не си е свършил работа. Мъзеливият специалист започва работа едва, когато му изръмжиш. Свършва работата и после сума време се прави на обиден. Казвам че се прави на обиден, не защото е обиден от повишаването на тон, а защото се надява, че така скоро няма да му възложат друга работа.
Повече от четвърт век се занимавам с управление на хора и твърдя, че мързеливите ги познавам дори само по погледа.

Натрупал си опит с хора явно.

--------------------
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (6) « първа ... 4 5 [6]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0