BG Development

Страници: (16) « първа ... 14 15 [16]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Защо програмистите са нежелани
SuN
Публикувано на: 15-11-2018, 23:01
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор
Ранг: Почетен член

Тия срокове мен не ме касаят. icon_smile.gif Пък и аз ходя с 2.94 в джоба. Колко искаш още да платя на държавата?

Това мнение е било редактирано от SuN на 15-11-2018, 23:02

--------------------
Копирай лесно ударено и - ѝ Ѝ
Замърсяване на въздуха в София - http://aqicn.org/city/bulgaria/sofia/druzhba/
PMEmail Poster
stewie
Публикувано на: 15-11-2018, 23:52
Quote Post

Име:
Група: Потребител

QUOTE (SuN @ 16-11-2018, 00:01)
Тия срокове мен не ме касаят. icon_smile.gif Пък и аз ходя с 2.94 в джоба. Колко искаш още да платя на държавата?

Неква тънка далаверка връткаш ти, аме не споделяш icon_smile.gif Нали тука един говореше за споделяне на знания, че никой не е на кирия да си ги пази за себе си. Подозирам, че си сред най-големите богаташи тук, и пишеш от ваната на 5 звезден хотел, посмръкващ субстанции и обгрижван от платени елитни девойки. А иначе минимум още 29 стинки дължиш на държавата, и съм сигурен, че всичко плащаш с карта.
PM
Rabin
Публикувано на: 16-11-2018, 09:49
Quote Post

Име:
Ранг: Активен

QUOTE (SuN @ 15-11-2018, 22:07)

А, аз съм ти виновен сега. Вчера преведох 9 стотака на държавата, утре ще преведа около 5, а вдругиден ако съм настроение още към 5. Бойко си ги е заслужил всичките. Да са ни живи и здрави ГЕРБ и да вдигнат данъците на колите!

Накрая ще останете да плащате една малка групичка ентусиасти, с блеснал поглед. Слава на ГЕРБ, слава! Плащаме близо 30% по-скъпа винетка от швейцарците, и кви пътища поддържат те, кви поддържаме ние...

--------------------
Цитат: "Споделете тази страница
Разкажете на всички. Споделете тази страница с приятелите и семейството си." tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly
PMEmail Poster
ici
Публикувано на: 16-11-2018, 09:59
Quote Post

Group Icon
Име: Ивайло Илчев ики
Група: VIP

QUOTE (Rabin @ 16-11-2018, 10:49)

А, аз съм ти виновен сега. Вчера преведох 9 стотака на държавата, утре ще преведа около 5, а вдругиден ако съм настроение още към 5. Бойко си ги е заслужил всичките. Да са ни живи и здрави ГЕРБ и да вдигнат данъците на колите!

Накрая ще останете да плащате една малка групичка ентусиасти, с блеснал поглед. Слава на ГЕРБ, слава! Плащаме близо 30% по-скъпа винетка от швейцарците, и кви пътища поддържат те, кви поддържаме ние...

Пак някой се е нагушил с глупости като патé с лáйна! icon_smile.gif Билет важащ една година за 10 пресичания на тунела до Италия струва 108 евра. Има и EKW-Card до Франция, за тези които живеят до границата - за една година близо 500 евро.

--------------------
Reading undefined locations provides undefined data.
PMEmail PosterUsers Website
Rabin
Публикувано на: 16-11-2018, 10:10
Quote Post

Име:

QUOTE (ici @ 16-11-2018, 09:59)
QUOTE (Rabin @ 16-11-2018, 10:49)

Пак някой се е нагушил с глупости като патé с лáйна! icon_smile.gif Билет важащ една година за 10 пресичания на тунела до Италия струва 108 евра. Има и EKW-Card до Франция, за тези които живеят до границата - за една година близо 500 евро.

Kво точно искаше да кажеш?
По селията има хора дето стават у 6 без 20 всеки работен ден, това за минимална раб. заплата. Бачка до преди обяд, отива си и след обяд втори път идва на работа.
Тука минималната като стане 1600 евро както у Франция, тогава ми разправяй колко им струвал билета.

--------------------
Разкажете на всички. Споделете тази страница с приятелите и семейството си." tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 16-11-2018, 10:14
Quote Post

Group Icon
Име:

QUOTE (Rabin @ 16-11-2018, 09:49)

Бе да ти кажа щом такива като теб мрънкат само за измислени данъци върху измислени пари, а не че са гладни, боси и им е студено значи ГЕРБ си се справят добре.

Това мнение е било редактирано от SuN на 16-11-2018, 10:14

--------------------
PMEmail Poster
Rabin
Публикувано на: 16-11-2018, 10:17
Quote Post

Име:

QUOTE (SuN @ 16-11-2018, 10:14)

Бе да ти кажа щом такива като теб мрънкат само за измислени данъци върху измислени пари, а не че са гладни, боси и им е студено значи ГЕРБ си се справят добре.

Баси почти на 100% уцели. В момента съм бос, студено ми е, че ме мързи да зареждам печката и поддържам леко топло на газ.
Само дето закусих и вече не съм гладен!
Верно ли си гербаджия, или само тролиш?

--------------------
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 16-11-2018, 10:21
Quote Post

Group Icon
Име:

Почти 10 години ходих на всеки протест срещу герб преди да получа просветление. Ама за оная баба за президент дето предложиха нямаше как да гласувам.

--------------------
PMEmail Poster
4 потребители преглеждат тази тема в момента (2 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента: ici, Дон Реба

Topic Options Страници: (16) « първа ... 14 15 [16]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2018 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0