BG Development

Страници: (11) « първа ... 9 10 [11]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Админите да изтрият всички евроатлантически теми
gat3way
Публикувано на: 13-02-2019, 00:49
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

QUOTE (Stilgar @ 13-02-2019, 00:37)
QUOTE (0xdeadbeef @ 12-02-2019, 22:00)
И ко ся, блокирахте Рабина и форума празен, една нова тема няма.
Значи, както едно време не вярвах, че ще искам пак Костов, така и не мислех, че Рабина ще ми липсва....ама ей го на.

Аз си знаех и за Костов и за Рабина icon_sad.gif

+1 icon_smile.gif
PMEmail Poster
stewie
Публикувано на: 13-02-2019, 11:27
Quote Post

Име:

QUOTE (0xdeadbeef @ 12-02-2019, 23:00)
И ко ся, блокирахте Рабина и форума празен, една нова тема няма.
Значи, както едно време не вярвах, че ще искам пак Костов, така и не мислех, че Рабина ще ми липсва....ама ей го на.

Верно ли го блокнаха?
PM
DarkOne
Публикувано на: 13-02-2019, 15:02
Quote Post

Group Icon
Име: Александър Петков
Група: Администратор

Не, негово решение си е да не пише. Предполагам, че ще се завърне след около 100 часа.

Това мнение е било редактирано от DarkOne на 13-02-2019, 15:02

--------------------
The man who learns only what others know
is as ignorant as if he learns nothing.
The treasures of knowledge are the most rare,
and guarded most harshly.
-- Chronicle of the First Age
PMICQ
stewie
Публикувано на: 13-02-2019, 19:16
Quote Post

Име:

QUOTE (DarkOne @ 13-02-2019, 16:02)
Не, негово решение си е да не пише. Предполагам, че ще се завърне след около 100 часа.

Ще прекопае градината, то тамън кокичетата никнат и той покрай тях ще изникне бърже бърже. 100 часа са му много. Бас на 5 лева, че до утре ще е прописал пиян на клавиатурата. Понеже той е истински българин и никакви празници като свети Валентин няма да празнува.

Това мнение е било редактирано от stewie на 13-02-2019, 19:16
PM
SuN
Публикувано на: 14-02-2019, 02:51
Quote Post

Group Icon
Име:

Няма да се върне. Заповедите на вие знаете #кои бяха недвусмислени. Мосат ще се погриже за останалото да си почине в някоя топла страна.
PMEmail Poster
saruman
Публикувано на: 14-02-2019, 17:59
Quote Post

Име:

QUOTE (Дон Реба @ 10-02-2019, 12:49)

е той форума си беше така преди 15 години, пълен с надъхани новобранци. аз тогава имах регистрация но не пишех, в дира редовно се подигравахме на тоя форум какви балъци има дето още решават задачи на студенти с наивната идея че им помагат icon_smile.gif
както се оказва обаче, това е неустойчив модел, защото новобранците порастват и стават прота, спират да говорят за техничарски глупости, почват за кисело зеле и политика. така постепенно форума се измества в посока всичко друго но не и програмиране, това е положението и нищо не може да се промени

Не знам ти как си,но аз лично предпочитам да чета постове за бази данни,за физични симулации и колизии,отколкото някой малоумник да ми обяснява колко е велик защото е излъгал държавата и не си е платил данъците,и то разбирам да беше някоя нормална държава,където данъка е прогресивен и ти смъкват кожата с 30-40% още преди да си щракнал с пръсти,ми тука на клошарските 10% плосък данък да ми се прави на голям тарикат не е нормално

--------------------
http://www.wefunkradio.com/radio/

Remember,remember the fifth of November
PMEmail Poster
saruman
Публикувано на: 14-02-2019, 19:55
Quote Post

Име:

Само да допълня,аз нямам нищо против спама,но имам много против най-долнопробното и гнусно тролене,стартиращо обикновено с "на братчеда един приятел му казал,че в Америка бият негри ", и включващо кадри от алфа тВ и боготворене на най-великата политическа курва Волен,убеждаване колко е мега як комунизма и да живееш бедно,трепане на чернокожи,трепане на безработни,трепане на лекари,учители,арабели,мангали и т.н. само защото са малцинства,в смисъл ако станете една идея по-"умнокрасиви" icon_smile.gif и някой даде реална статистика,и аз няма да се заяждам

--------------------

PMEmail Poster
Gamma Goblin
Публикувано на: 14-02-2019, 20:03
Quote Post

Име:

Това е защото не можеш да приемеш истината icon_smile.gif примерно в Швеция колко изнасилвания е имало на година преди да се настани меркеловата младеж ? Или пък колко коли са палени на година ?

--------------------
https://www.rust-lang.org/
---
Хора, които са прекалено умни, за да се занимават с политика, са наказани да бъдат управлявани от глупаци.
---
Life is hard; it's harder when you're stupid.
---
Black metal is like coffee. You have to learn to drink it but when you get used to it, you just want it darker and darker
PMEmail PosterUsers Website
saruman
Публикувано на: 14-02-2019, 20:49
Quote Post

Име:

QUOTE (Gamma Goblin @ 14-02-2019, 20:03)
примерно в Швеция колко изнасилвания е имало на година преди да се настани меркеловата младеж ? Или пък колко коли са палени на година ?

Тоя сайт "На 4ти километър" ici не ти ли доказа,че трябва да престанеш да го четеш? icon_rolleyes.gif

Това мнение е било редактирано от saruman на 14-02-2019, 20:50

--------------------

PMEmail Poster
SuN
  Публикувано на: 15-02-2019, 09:34
Quote Post

Group Icon
Име:

QUOTE (saruman @ 14-02-2019, 19:55)
Само да допълня,аз нямам нищо против спама,но имам много против най-долнопробното и гнусно тролене,стартиращо обикновено с "на братчеда един приятел му казал,че в Америка бият негри ", и включващо кадри от алфа тВ и боготворене на най-великата политическа курва Волен,убеждаване колко е мега як комунизма и да живееш бедно,трепане на чернокожи,трепане на безработни,трепане на лекари,учители,арабели,мангали и т.н. само защото са малцинства,в смисъл ако станете една идея по-"умнокрасиви" icon_smile.gif и някой даде реална статистика,и аз няма да се заяждам

Тия неща сериозно ли ги пишеш? Или просто ти е кеф да раздуваш списъка на жертвите, които са "малцинства"? Даже не знам как не ти бе неудобно да сложиш биенето на лекари до биенето на цигани като най-често в новините говорят точно, че цигани нападат екипи на бърза помощ и лекари.

Ето ти една не статистика, а прогноза: европейската идея чезне. Колкото да ти се иска на тебе и на дарк населението да се държи по един начин, това няма да стане с филтри и убеждавене по форуми.

Вашите действия единствено разединяват народа, защото заглушават гласа на тези, с които не сте съгласни. Типично за крайно левите е да предприемат такива истерични нападения над свободата на словото вместо да търсят компромис и да решат истинските проблеми.

Това мнение е било редактирано от SuN на 15-02-2019, 09:42
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (11) « първа ... 9 10 [11]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0