BG Development

Страници: (107) « първа ... 82 83 [84] 85 86 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Помогнете да сметнем ефективност на ваксините, Излиза странен резултат
SuN
Публикувано на: 01-12-2021, 18:31
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор
Ранг: Почетен член

QUOTE (miron @ 01-12-2021, 14:25)
QUOTE (SuN @ 01-12-2021, 13:11)
Имали са вече разработена ваксина и технология, както сами казваха как са успели да я изкарат толкова бързо на пазара.

Но са нямали търсене. Потребителите още не са знаели, че „искат“ продукта. Затова се създаде кампания на страха, а овцете пожелаха да дадат уж предварително пари за когато станат ваксините.

Сега остана да обясниш, защо руснаците, китайците, кубинците и иранците им се връзват да правят ваксини, като я нямат тая технология и ползват по-стари.

Докато има балъци да купуват... ваксините ще ги наричаме течно злато: "https://en.wikipedia.org/wiki/Deployment_of_COVID-19_vaccines#Security_and_corruption".

Поздрав с две минути от тази песен: https://www.youtube.com/watch?v=I1id0rs4dAg&t=132

П.п.
... изтрито...

Това мнение е било редактирано от SuN на 01-12-2021, 18:36

--------------------
Само аз не троля.
Всички коментари са плод на художествена измислица и нямат общо с действителни и недействителни лица, събития и факти.
PMEmail Poster
Антон Яначков
Публикувано на: 01-12-2021, 19:22
Quote Post

Име: Антон Яначков
Група: Потребител

QUOTE (SuN @ 01-12-2021, 18:31)

Докато има балъци да купуват... ваксините ще ги наричаме течно злато: "https://en.wikipedia.org/wiki/Deployment_of_COVID-19_vaccines#Security_and_corruption".

Всеки индивид иска да е вечен, а в същото време живота на цялото човечество е някакъв съвсем незначителен факт, погледнато в Галактически план. Дали ще ни има или няма, е все тая за Вселената. По незначителни сме от една бълха, но се изживяваме така, все едно ние сме сътворили живота. Не е страшно, че расте поколение, което не ходи на училище, но е много страшно, че някой политик може да се гътне от грип. Хората през вековете индулгенции са купували, та няма ваксини да купуват. Посочи ми време, в което балъците са били малцинство и аз веднага ще те опровергая.
PMEmail PosterUsers Website
wqw
Публикувано на: 01-12-2021, 19:34
Quote Post

Group Icon
Име: Владимир Висулчев
Група: VIP

Покажи ми епоха, в която балъците в този форум са били малцинство и веднага ще те опровергая :-))

Как беше: от едната статистиката 20% ваксинирани, паралелно с това в друго изследване установили че 80% от Ганя били полу-идиоти. . . Савпадък? Немисла!

cheers,
</wqw>

--------------------
Антон Яначков
Публикувано на: 01-12-2021, 20:23
Quote Post

QUOTE (wqw @ 01-12-2021, 19:34)
Покажи ми епоха, в която балъците в този форум са били малцинство и веднага ще те опровергая :-))

Как беше: от едната статистиката 20% ваксинирани, паралелно с това в друго изследване установили че 80% от Ганя били полу-идиоти. . . Савпадък? Немисла!

cheers,
</wqw>

Един колега турбинист ме пита:
- Не ти ли прави впечатление, че погледа на Асен Василев шари малко, като на луд;
Аз му отговарям, че този човек е завършил Харвард с такъв успех, че е попаднал в 10-ката за всички времена, откакто съществува Харвард. А колегата казва:
- А ясно, той за това гледа като луд. То от толкова много учене, няма как да не се пообърка човек;

Та какво различава идиота от гения? Идиота и гения се различавали само по крайния резултат. Иначе и гения и идиота, категорично били различни. Що касае ваксинираните и идиотите, ще трябва да изчакаме крайния резултат. Българският идиот поне знае, че дори 5 пъти да те ваксинират срещу по-миналогодишния грип, това няма да те предпази от тазгодишния грип. Но има маса народи с по-големи идиоти, които са убедени в тази максима. А ти вярваш ли, че по-миналогодишната ваксина, та ако ще и 100% да е била ефективна, ще те опази от Омикрон? Или да задам въпроса по различен начин. Често ли ти се случва, да правиш безсмислени неща и да се чудиш - защо другите не ги правят? Ако все пак се убедиш, че други не ги правят тези неща, провери как е статистиката за броя идиоти, но спри до тук. Да не вземеш да се мъчиш да разбереш, кой кой е, защото има голяма вероятност да допуснеш грешка.
SuN
Публикувано на: 01-12-2021, 22:00
Quote Post

Group Icon
Име:

...

От 13 декември: ваксърите боднали с три игли 5 годишните си деца.

Това мнение е било редактирано от SuN на 01-12-2021, 22:03

--------------------
Само аз не троля.
Всички коментари са плод на художествена измислица и нямат общо с действителни и недействителни лица, събития и факти.
PMEmail Poster
goro
Публикувано на: 02-12-2021, 20:00
Quote Post

Име:
Ранг: Посетител

QUOTE (SuN @ 01-12-2021, 22:00)

...

Дано нямат проблеми децата.
PM
Антон Яначков
Публикувано на: 02-12-2021, 20:23
Quote Post

QUOTE (goro @ 02-12-2021, 20:00)
QUOTE (SuN @ 01-12-2021, 22:00)

...

Дано нямат проблеми децата.

Ако са от малцинствен произход, то едва ли биха имали някакви проблеми. Спомни си нашия циганин в Гърция с 27-те ваксини. Човекът сигурно са го опандизили гърците, а можеше да стане най-успешното рекламно лице на компаниите произвеждащи ваксини, доказал на практика, пълната безвредност на ваксините. Само да не се е разболял след толкова ваксини, че тогава ще е доказал еднозначно и ефективността на ваксините.
goro
Публикувано на: 03-12-2021, 09:07
Quote Post

Име:
Ранг: Посетител

QUOTE (Антон Яначков @ 02-12-2021, 20:23)
Ако са от малцинствен произход, то едва ли биха имали някакви проблеми.

Няма да са или от там ще са най-малко.
И като гледам, няма да се разминем с много сериозни проблеми.
Гледам, калинките в цяла Европа са решили да въведат задължително ваксиниране. Въвеждат го на части, но пак със скорост фантастична в сравнение със скоростта на въвеждане на който и да е препарат в човешката история.
Явно историята от Нюрнберг е забравена. Взели са се за богове.
Имаме сериозен политически проблем.
Почнаха преди няколко години с тотализиране на забраните за пушене в заведения и др. и вече са стигнали до там да те ваксинират задължително. Утре - защо не - да те обрежат, а вдруги ден - да ти направят децата. Причини ще се намерят. "Научни".
Само им виж мисленето - ще изолират здрави хора!!!
Германия изолира неваксинираните - от тези копелета и печалбите им тръгва тази уйдурма и този път не просто трябва да бъдат разделени на две държави.
PM
SuN
Публикувано на: 03-12-2021, 09:26
Quote Post

Group Icon
Име:

Какво се шашкаш. Тука го въведоха от септември. На невакснатите им е разрешено само да се учат за роботи и да кльопат. А-а, също така са свободни да работят.

Това мнение е било редактирано от SuN на 03-12-2021, 09:26

--------------------
Само аз не троля.
PMEmail Poster
Антон Яначков
Публикувано на: 04-12-2021, 18:07
Quote Post

Франция възобновява полетите от района на Южна Африка, но вече няма никаква вяра на ваксините. Всички пътници задължително ще подлежат на тест и карантиниране, независимо дали са ваксинирани или не.

Пита се - това не е ли официално държавно признание за пълната неефективност на ваксините, а също така и на безполезността на тестовете? Положителен или отрицателен тест - всички в карантина. Това решава Франция при повече от 70% напълно ваксинирани, 13% с бустерна доза и 50 000 новозаразени на ден. Аз мислех, че немците ще се усетят първи, но явно французите са по-практични. Сега като се замисля, то и в енергетиката са много по-напред от другите народи - нямат въглищни централи, но имат толкова атомни централи, че са на първо място в света по дял на ядрената енергия. Даже продават електроенергия от атомните си централи и на немците, които изпозатвориха маса реактори.
Евала на франсетата! Явно не търпят манипулациите. Абе същински лисици!

https://novini.bg/sviat/eu/693677?utm_sourc...n=content_promo
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (107) « първа ... 82 83 [84] 85 86 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0