BG Development

Страници: (2) [1] 2   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Rust
Gamma Goblin
Публикувано на: 22-03-2020, 21:40
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

Rust has been a force multiplier for our team, and betting on Rust was one of the best decisions we made.

--------------------
https://ncase.me/trust-bg/
---
Misanthropy is the general hatred, dislike, distrust or contempt of the human species or human nature. A misanthrope or misanthropist is someone who holds such views or feelings.
---
INTJ’s are good at being very good at everything
---
I have a problem. Let's use Microservices! Now I have 13 distributed problems.
PMEmail PosterUsers Website
akrachev
Публикувано на: 23-03-2020, 10:21
Quote Post

Име: акрачев
Ранг: Старо куче

https://www.jobs.bg/job/5263160 що не съм сега на 30 години icon_smile.gif /между впрочем един мой прадядо 90-те като върнаха земята беше на 86 и каза "сега да бях на 70 години да видиш какво правя" /

Това мнение е било редактирано от akrachev на 23-03-2020, 10:23
Gamma Goblin
Публикувано на: 23-03-2020, 11:05
Quote Post

Име:

Ааа не, тия са българи. За българи се работи само в много краен случай.

Това мнение е било редактирано от Gamma Goblin на 23-03-2020, 11:06

--------------------
---
Misanthropy is the general hatred, dislike, distrust or contempt of the human species or human nature. A misanthrope or misanthropist is someone who holds such views or feelings.
---
---
Дон Реба
Публикувано на: 23-03-2020, 13:10
Quote Post

Име:

QUOTE (Gamma Goblin @ 23-03-2020, 11:05)
Ааа не, тия са българи. За българи се работи само в много краен случай.

аз цял живот само за българи съм бачкал, ма тя майка ми още от малките класове ми повтаряше че съм неоправен като баща си и всички ще ме лъжат в тоя живот icon_smile.gif
PM
akrachev
Публикувано на: 23-03-2020, 19:13
Quote Post

Име: акрачев
Ранг: Старо куче

Аз като работя за себс си за българи ли работя ?
Demigod
Публикувано на: 08-04-2020, 07:50
Quote Post

Име:

QUOTE (Gamma Goblin @ 22-03-2020, 21:40)
Още едно success story https://dropbox.tech/infrastructure/rewriti...our-sync-engine

Rust has been a force multiplier for our team, and betting on Rust was one of the best decisions we made.

На практика когато тръгнеш да правиш нещо сложно, обикновено нямаш никаква представа как точно ще изглежда крайния резултат, въпреки беглата ти идея в началото. Обикновено изисква набор от итерации над решението ти преди да придобие вид и да си намери правилното място в системата.

Този език НЕ ПОЗВОЛЯВА такъв начин на програмиране, твърде схванат е. Той те форсира да програмираш по определен начин: измисляне на крайният дизайн в детайли и програмиране без много промяна и итерации над решението. Това НЕ Е най - добрият стил за програмиране, това е просто ЕДИН ОТ стиловете на програмиране (аз не съм виждал човек дето програмира по този начин и е с всичкия си)

Този език е типичната академична чекия, виждаме примери за успешни rewrites, тъй като вероятно е много по - лесно можеш да си представиш крайният резултат (имаш нещо готово и работещо).

Стига я шили тая абсолютна помия!

--------------------
being insane is so .... liberating ....
PMEmail Poster
Gamma Goblin
Публикувано на: 08-04-2020, 08:58
Quote Post

Име:

Не ми се търсят блоговете, но хората казват, че с Ръст е по-лесно да правиш итерации и да променяш кода.

--------------------
---
---
---
Дон Реба
Публикувано на: 08-04-2020, 10:34
Quote Post

Име:

QUOTE (Gamma Goblin @ 08-04-2020, 08:58)
Не ми се търсят блоговете, но хората казват, че с Ръст е по-лесно да правиш итерации и да променяш кода.

е ако си оцъклен от фанатизъм фен (каквито основно го ползват днес) много ясно, чакай да почнат да пишат мазните корпорации масово че да има някакъв обективен поглед от цъкачи дето просто си вадят хляба с него, без да са фенове
PM
Demigod
Публикувано на: 08-04-2020, 10:57
Quote Post

Име:

едно е да направиш смяна на име на функция, друго е да модифицираш алгоритъм, трето е да да модифицираш дизайн/архитектура. Заради малоумните си ограничения и синтакс езикът е супер дървен и не можеш по никакъв начин да ме убедиш, че "промени ставали лесно".
QUOTE (Дон Реба)
е ако си оцъклен от фанатизъм фен (каквито основно го ползват днес) много ясно, чакай да почнат да пишат мазните корпорации масово че да има някакъв обективен поглед от цъкачи дето просто си вадят хляба с него, без да са фенове

на 10 години е езика, пробваха го, не захапват. Няма работни места и не си заслужава за езика. Следващите 2-3 деривата над Rust може и да стават за нещо, ама според мен самият Rust е неспасяем.

--------------------
being insane is so .... liberating ....
PMEmail Poster
Gamma Goblin
Публикувано на: 08-04-2020, 11:14
Quote Post

Име:

Кефи ме как се включваш и почваш да убеждаваш как ръст не става. Да не са те натиснали да го ползваш ?

--------------------
---
---
---
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0