BG Development

Страници: (3) 1 2 [3]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Стартиране на Google Chrome
Golden Gega
Публикувано на: 08-04-2019, 07:48
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

QUOTE (Антон Яначков @ 07-04-2019, 21:35)
може би щеше да забележиш, че с първият ми пост се опитвам да разбера, точно какво иска създателя на темата

И не си го и разбрал, макар че за човек с опит е очевидно. Пълното име на нашата професия е research & development, и няма как да разработваш решение, ако не знаеш каква е целта.
То за автоматизатор това е нормално, не се притеснявай. За автоматизатора всичко е лесно и очевидно, защото това му е работата - да автоматизира лесни и очевидни проблеми. Е, те са лесни и очевидни когато някой му ги разясни icon_razz.gif
За начинаещия строител всичко е лесно и очевидно - трябва ти нещо да си закачиш якето? Бам-бам с чука и пирона е сложен, забележи колко лесно, само с три удара на чука. Сега че след известно време пирона може да се разхлаби и падне, че стои на ламперията като в барака и разни други такива не е важно, важно е че проблема е решен - лесно и ясно.
Та такива ми ти работи, Антоне. Отделно че и за кодер не ставаш, дори за елементарни платформи като vbs (който между другото е създаден да АВТОМАТИЗИРА администраторска дейност). Но карай де, то хора с претенции за програмисти като Сиг (или както там се чете тоя прякор) бъркат sql диалектите, та за теб ли да придиряме...
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 08-04-2019, 09:31
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Всички сте много зле.

QUOTE (dgr @ 04-04-2019, 13:22)
Как може да стане така, че при поставяне на флашка в USB-то да се стартира Google Chrome?

Не става ясно за коя ОС пита човека, но предполагам, че е Линукс. Също така предполагам, че иска да стартира хрома на компютъра, а не от флашката. Ако ползваш гном съм сигурен, че има елегантно, макар и написано от дж**дъри решение със слушане по dbus.

Това мнение е било редактирано от SuN на 08-04-2019, 09:32

--------------------
Само аз не троля.
PMEmail Poster
Golden Gega
Публикувано на: 08-04-2019, 09:40
Quote Post

Име:
Група: Потребител

QUOTE (SuN @ 08-04-2019, 09:31)
Всички сте много зле.

QUOTE (dgr @ 04-04-2019, 13:22)
Как може да стане така, че при поставяне на флашка в USB-то да се стартира Google Chrome?

Не става ясно за коя ОС пита човека, но предполагам, че е Линукс. Също така предполагам, че иска да стартира хрома на компютъра, а не от флашката. Ако ползваш гном съм сигурен, че има елегантно, макар и написано от дж**дъри решение със слушане по dbus.

Ubuntu линукс ли се води, щото аз не съм експерт?
И като линукс неексперт дадох един линк, не че е за експерти ма все пак.
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 08-04-2019, 09:43
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

В този случай не е. Като уиндолса е.

--------------------
Само аз не троля.
PMEmail Poster
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0