BG Development


Страници: (2) 1 [2]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Запасявате ли се с туби с гориво?
dvader
Публикувано на: 22-11-2025, 07:57
Quote Post


Group Icon
Име: Валерий Тодоров
Група: VIP
Ранг: Почетен член

Мнения: 5404
Регистриран на: 12.07.05



QUOTE (SuN @ 21-11-2025, 20:39)
Почвам да мисля пак за електрички…

Едно време така си мислеха за дизелите icon_smile.gif
Когато всички минаха на дизел, познай какво стана и всички почнаха да мислят за газова уредба.
Сега, викаш, почваме да мислим за електрички...


--------------------
I find your lack of faith disturbing
PM
Top
SuN
Публикувано на: 22-11-2025, 08:10
Quote Post


Group Icon
Име:
Група: Администратор
Ранг: Почетен член

Мнения: 13420
Регистриран на: 27.01.05



Туй време съм го изпуснал май.

А електричките вече ги контролираха някъде по КОВИД. Имаха ограничения в някои страни, защото инфраструктурата не издържала. Предполагам, че производителя просто е изпратил КИЛ команда в часовете, в които властта не желае хората да са мобилни.

Това мнение е било редактирано от SuN на 22-11-2025, 08:10


--------------------
Само аз не троля.
Всички коментари са плод на художествена измислица и нямат общо с действителни и недействителни лица, събития и факти.
PMEmail Poster
Top
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 


Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0