| BG Development · За реклама · За контакти |
Помощ Търсене Потребители Календар Правила |
| Здравей! ( Включване | Регистриране ) |
| Страници: (2) 1 [2] ( Първото ново мнение ) | ![]() ![]() ![]() |
| dvader |
Публикувано на: 22-11-2025, 07:57
|
||
![]() Име: Валерий Тодоров Група: VIP Ранг: Почетен член Мнения: 5404 Регистриран на: 12.07.05 |
Едно време така си мислеха за дизелите Когато всички минаха на дизел, познай какво стана и всички почнаха да мислят за газова уредба. Сега, викаш, почваме да мислим за електрички... -------------------- I find your lack of faith disturbing
|
||
| SuN |
Публикувано на: 22-11-2025, 08:10
|
|
Име: Група: Администратор Ранг: Почетен член Мнения: 13420 Регистриран на: 27.01.05 |
Туй време съм го изпуснал май.
А електричките вече ги контролираха някъде по КОВИД. Имаха ограничения в някои страни, защото инфраструктурата не издържала. Предполагам, че производителя просто е изпратил КИЛ команда в часовете, в които властта не желае хората да са мобилни. Това мнение е било редактирано от SuN на 22-11-2025, 08:10 -------------------- Само аз не троля.
Всички коментари са плод на художествена измислица и нямат общо с действителни и недействителни лица, събития и факти. |
Страници: (2) 1 [2] |
![]() ![]() ![]() |