BG Development

Страници: (3) 1 2 [3]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Заплати на технологични трейнъри
SuN
Публикувано на: 05-11-2019, 15:12
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор
Ранг: Почетен член

Ако ми кажеш, че Кнут знае(л) всичко, което е написал - ще му пратя едно писмо.

--------------------
Само аз не троля.
Всички коментари са плод на художествена измислица и нямат общо с действителни и недействителни лица, събития и факти.
PMEmail Poster
saruman
Публикувано на: 05-11-2019, 15:14
Quote Post

Име:
Група: Потребител

QUOTE (FidelDahan @ 05-11-2019, 12:02)
Зависи колко от опита и компетентността на тренера. Като за начална представа, преценяш колко би вземал като разработчик и ако говорим за SoftUni/Telerik умножаваш тази сума по 0.5, 1.0, 1.5. По кой фактор да умножиш е в зависимост колко от това какви способности имаш по преподаване на знания.

Тоест това значи, че ще вземаш повече от редовен програмист само ако наистина имаш преподавателски умения. Наскоро примерно гледах един от СофтУни в Ютуб и се шашнах какъв въздух под налягане беше този младеж, въпреки, че явно имаше технически знания.

Какво общо имат програмистите и даскалите че да ги сравняваш по заплати? Не е нужно да си програмист за да станеш даскал,както и обратното,неслучайно във ФМИ са съвсем различни специалности с различна учебна програма

--------------------
http://www.wefunkradio.com/radio/

Remember,remember the fifth of November
PMEmail Poster
stewie
Публикувано на: 05-11-2019, 16:54
Quote Post

Име:

QUOTE (SoftUniBog @ 05-11-2019, 12:28)
Здравей, аз съм бог на информационните технологии и обученията и лично съм обучавал милиони програмисти в Академията (тм) на господим Светлин Наков, СофтУни. Но, странно, и аз не знам колко се получава кат пари.

Бе най-добрите програматори не работят като трейнъри, така че би трябвало да е доста по-малко. Има бонус обаче, мое да ебеш млади путета на по 18-20 години.

Ако не си забелязал, академиите са безплатни за "студенчичи" дето се "учат" там и сигурно има безплатни дюнери някъде, ама с какъв сос са и от кой са правени - разбираш ме. Не очаквай милионерче да станеш. Освен това трейнър от кариерата примерно последните 10 години не съм виждал, само Наков, ама то там е друго при него.

Обикновено некои объркани деца стават трейнъри за по няколко месеца колкото да изтраят до като мине курса. Ако не ебеш путета е яка набутка и работата и часовете, примерно понеже "студенчичи" са обикновено сервитьори и бармани от Хепи и могат да се обучават само от 9 вечерта до 2 сутринта примерно и от 5 сутринта, нещо такова.

Успех!

Само за порене на млади шутки говориш. Мисля, че си от академията на Митьо Пищова, хич не си седял на коленцето на бат ти Светльо.
PM
0xdeadbeef
Публикувано на: 05-11-2019, 20:03
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

Абе стюи, само п*д*лите не искат да порят млади путета.
PMEmail Poster
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0