| BG Development · За реклама · За контакти |
Помощ Търсене Потребители Календар Правила |
| Здравей! ( Включване | Регистриране ) |
| Страници: (131) [1] 2 3 ... последна » ( Първото ново мнение ) | ![]() ![]() ![]() |
| r4nd0m |
Публикувано на: 15-07-2014, 16:44
|
![]() Име: Група: Потребител Ранг: Почетен член Мнения: 1125 Регистриран на: 05.09.07 |
Каква музика слушате?
аз си зех билети за dream theater и paradise lost иначе като цяло харесвам jazz и blues няма да пускам анкета че не са на мода Това мнение е било редактирано от r4nd0m на 15-07-2014, 16:45 -------------------- "Happiness only real when shared."
|
| Irrefutable |
Публикувано на: 15-07-2014, 16:48
|
![]() Име: Васил Група: Потребител Ранг: Почетен член Мнения: 1954 Регистриран на: 28.10.05 |
-------------------- Not only to survive: to die alive.
|
| like.no.other |
Публикувано на: 15-07-2014, 16:58
|
||
![]() Име: Група: Потребител Ранг: Редовен член Мнения: 428 Регистриран на: 05.11.13 |
Всичко без българско (единични случай). Korn, Slipknot, Tiesto, Astral Projection, Shpongle, Eminem, Nas, Gang Starr, 2Pac (в момента цикля албумите му)...
-------------------- Never underestimate your opponent.
|
||
| Stilgar |
Публикувано на: 15-07-2014, 17:31
|
![]() Име: Група: Потребител Ранг: Почетен член Мнения: 13172 Регистриран на: 13.05.08 |
Пусни една анкета да цъкне човек!
-------------------- Опитахме се да го направим както трябва, но стана както винаги.
|
| Delegate |
Публикувано на: 15-07-2014, 17:59
|
||
![]() Име: Група: Потребител Ранг: Почетен член Мнения: 2735 Регистриран на: 30.05.09 |
Криско бийт, хита на лето 2014-сто
Това мнение е било редактирано от Delegate на 15-07-2014, 18:03 |
||
| relax4o |
Публикувано на: 15-07-2014, 18:10
|
||||||||
![]() Име: Група: Потребител Ранг: Почетен член Мнения: 2842 Регистриран на: 04.04.07 |
И аз се кефя на тази песен, само че с ирония. Просто търся малко смисъл в песента, но не откривам, че поне с колегата в колата, като я пуснат по радиото се наливаме от смях ________ Всичко слушам аз. Inspirational Music, Dubstep, DnB, Rock, House, Black, PoP, Relax Music... абе общо взето, всичко каквото ми хареса, без значение стила. Дори това: Sarah Brightman & Andrea Bocelli-Time to Say Goodbye -------------------- Бисери :D
|
||||||||
| bvbfan |
Публикувано на: 15-07-2014, 18:45
|
||
![]() Име: Група: Потребител Ранг: Почетен член Мнения: 4169 Регистриран на: 08.12.13 |
Тежък метъл, дет, блек, с мелодични партиди.
--------------------
|
||
| Fly |
Публикувано на: 15-07-2014, 19:06
|
![]() Име: Димитър Костов Група: Потребител Ранг: Почетен член Мнения: 4047 Регистриран на: 02.02.07 |
Емануела, Преслава, Емилия, Кали, Анелия, Галена, Джена, Камелия, Магда и Теодора
|
| r4nd0m |
Публикувано на: 15-07-2014, 19:21
|
![]() Име: Група: Потребител Ранг: Почетен член Мнения: 1125 Регистриран на: 05.09.07 |
-------------------- "Happiness only real when shared."
|
| purjola |
Публикувано на: 15-07-2014, 20:15
|
||
|
Име: Група: Потребител Ранг: Почетен член Мнения: 2366 Регистриран на: 18.10.11 |
Ти немаш сърце |
||
Страници: (131) [1] 2 3 ... последна » |
![]() ![]() ![]() |