BG Development

Страници: (2) 1 [2]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Изработка на Онлайн Игра (Браузър)
CPPlus
Публикувано на: 19-01-2017, 20:34
Quote Post

Име: Людмил Григоров
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

Няколко надъхани студенти няма ли да направят някакъв прототип сравнително евтино?

--------------------
Нищо не е свършило, докато не е свършило! Не се предавай и ще постигнеш целта си!
PMEmail Poster
antubis
Публикувано на: 19-01-2017, 21:45
Quote Post

Име: Маруш Денчев

Имаш вариант и да outsource-неш към Индия или Виетнам. Виж в Upwork - направи си акаунт, разкажи какво искаш и ще те залеят с оферти. Така горе долу ще си изградиш представа.

Правенето на игра, особенно такава която да изкарва пари е сложен процес. Техническото изграждане е едно на ръка, но ти трябва да имаш стабилен бизнес модел. Как точно ще се генерират приходите и дали ще можеш да си избиеш първоначалната инвестиция и да продължиш да изкарваш пари така че да развиваш играта и вече да си на печалба.

Зоната на игрите, в която искаш да влезеш, е силно конкуретна. Като започнеш от судоку и стигнеш до Dark Souls 3. Като казваш статична игра аз си представям "Хановете". Не знам дали пазара търси такова. Мисля, че повече се кльопат 3д игрите в браузър вече. Ти правил ли си проучване?

Най-важното обаче е да си упорит. Ако някой ти каже "няма да стане изобщо", ти да не се отчаяш. Чуй критиката, извлечи каквото можеш и просто смело напред. Варианти има винаги.

--------------------
fuck their lack of originality and personality
fuck this travesty
fuck this new norm
fuck conformity
--------------------------------
Denchev.me
CakePHP Bulgaria
PMEmail PosterUsers Website
akrachev
Публикувано на: 20-01-2017, 09:32
Quote Post

Име: Атанас Крачев
Ранг: Редовен член

Надеждата, че някой ще ти направи завършен продукт в Upwork е доста измамна.

Като човек минал по пътя на сам правене на игра (сървър с Java NIO, клиент Flash) мога да ти кажа, че не е никак лесно. Същевременно имах наблюдение върху два подобни проекта финансирани от две различни мутри (едната от тях е Черепа) - и двата вече не съществуват.

Това мнение е било редактирано от akrachev на 20-01-2017, 09:33
PMEmail Poster
Bender
Публикувано на: 20-01-2017, 09:59
Quote Post

Име:
Група: Форумен член

1. Отговори Елифаз Теманец и рече:
2. нима човек може да докара полза Богу? Разумният докарва полза на себе си.
3. Каква наслада е за Вседържителя, че ти си праведен? И ще има ли облага за Него, задето държиш непорочни своите пътища?
4. Нима Той, страхувайки се от тебе, ще влезе в борба с тебе, ще отиде да се съди с тебе?
5. Наистина, твоята злоба е голяма, и беззаконията ти край нямат.
6. Наистина, ти взимаше залози от братята си за нищо и на полуголи събличаше дрехите.
7. На измъчен от жажда не даваше вода, за да се напие, и на гладен хляб отказваше;
8. а на силен човек даваше земя, и знатният се заселяше в нея.
9. Вдовици отпращаше без нищо, и сираци оставяше с празни ръце.
10. Затова наоколо ти има примки, и неочакван ужас те смути,
11. или тъма, в която нищо не виждаш, и голяма вода те покри.
12. Бог не е ли по-високо от небесата? Погледни горе звездите, колко високо са те!
13. И ти казваш: какво знае Бог? Може ли Той да съди през мрак?
14. Облаците са Негова завеса, тъй че Той не вижда, а ходи само по небесния кръг.
15. Нима ти се държиш о пътя на древните, по който са ходили беззаконниците,
16. които преждевременно са били изтребени, когато водата се разляла под основите им?
17. Те казвали Богу: отстрани се от нас! И какво ще им стори Вседържителят?
18. А Той пълнеше с блага къщите им. Но далеч от мен съветът на нечестивите.
19. Виждаха праведниците и се радваха, а непорочният им се присмиваше:
20. нашият враг е изтребен, а останалото след тях огън изгори.
21. Сближи се с Него и спокоен ще бъдеш; чрез това ще ти дойде добро.
22. Приеми от устата Му закона и вложи думите Му в сърцето си.
23. Ако се обърнеш към Вседържителя, отново ще се наредиш, ще отмахнеш беззаконието от шатрата си
24. и ще хвърляш в праха бляскав метал, и в камъните поточни - офирско злато.
25. И Вседържителят ще бъде за тебе твое злато и бляскаво сребро;
26. защото тогава ще се радваш за Вседържителя и ще подигнеш лице към Бога.
27. Ще Му се молиш, и Той ще те чуе, и ти ще изпълниш оброците си.
28. Ще сториш намерение, и то ще се изпълни, и над твоите пътища ще свети светлина.
29. Кога някой бъде унизен, ще кажеш: нагоре! и Той ще спаси оногова с наведеното лице,
30. ще избави и виновния, и тоя ще се спаси чрез чистотата на твоите ръце.

Това мнение е било редактирано от Bender на 07-01-2018, 20:00
PM
akrachev
Публикувано на: 20-01-2017, 10:51
Quote Post

Име: Атанас Крачев
Ранг: Редовен член

От нулата, скоро намерих на едни дискове кода - мога да ти го пратя ако сикаш.
PMEmail Poster
Bender
Публикувано на: 20-01-2017, 11:50
Quote Post

Име:
Група: Форумен член

1. И тъй, възлюбени, имайки такива обещания, нека се очистим от всяка сквернота на плътта и на духа, като вършим свети дела със страх Божий.
2. Поместете ни в сърцата си: никого не обидихме; никого не покварихме, нито някого изкористихме.
3. Не за осъждане това говоря; защото преди малко казах, че вие сте в сърцата ни, за да умрем и да живеем заедно.
4. Голямо доверие имам към вас, много се хваля с вас; изпълнен съм с утеха, преизобилвам с радост при всичката наша скръб.
5. Защото, когато дойдохме в Македония, плътта ни нямаше никакъв покой; отвред бяхме в утеснение: отвън - нападения, отвътре - страхове.
6. Но Бог, Който утешава смирените, утеши ни с дохождането на Тита,
7. и не само с неговото дохождане, но и с утехата, с която се бе утешил той поради вас, като ни разказваше за вашия копнеж, за вашия плач, за вашата към мене ревност, тъй че аз още повече се зарадвах.
8. Защото, ако и да съм ви наскърбил с посланието, не се кая, макар и да се каях отначало, понеже виждам, че онова послание ви е наскърбило само за малко време.
9. Сега се радвам не затова, че се наскърбихте, но че се наскърбихте за покаяние, понеже се наскърбихте по Бога, та никаква вреда да не претърпите от нас.
10. Защото скръбта по Бога произвежда неизменно покаяние за спасение, а световната скръб докарва смърт.
11. Защото, ето на, това дето се наскърбихте по Бога, какво усърдие докара у вас, какво извинение, какво негодуване, какъв страх, какъв копнеж, каква ревност, какво отмъщение! С всичко показахте себе си, че сте чисти в това дело.
12. И тъй, ако ви и писах, то не заради оскърбителя, нито заради оскърбения, а за да ви стане явна нашата за вас грижа пред Бога.
13. Затова се утешихме с вашата утеха; а още повече се зарадвахме с радостта на Тита, задето вие всички сте успокоили духа му,
14. и задето аз не съм се посрамил, ако с нещо съм се похвалил за вас пред него; но, както сме говорили пред вас всякога истината, тъй и пред Тита похвалата ни излезе истинска;
15. и голяма е неговата сърдечна любов към вас, като си спомня за послушанието на всинца ви, как сте го приели със страх и трепет.
16. И тъй, радвам се, че във всичко мога да се доверя на вас.

Това мнение е било редактирано от Bender на 07-01-2018, 20:00
PM
relax4o
Публикувано на: 20-01-2017, 18:57
Quote Post

Име:

Ще ти бъда благодарен, ако може и на мен да го пратиш. Искам да го разгледам и аз като новобранец в Java.

--------------------
Бисери :D

QUOTE (oveRLuckEd)
Ползваш някоя нова версия на PHP, която е вече ооп ориентирана и заради това ти я изкарва тази грешка.

QUOTE (nbacool2)
Щом няма input полета, значи няма откъде да се направи SQL инжекция Very Happy
PM
pkostov
Публикувано на: 22-01-2017, 00:29
Quote Post

Име:
Ранг: Старо куче

;-)

Това мнение е било редактирано от pkostov на 05-08-2017, 17:13
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2015 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0