BG Development

Страници: (20) « първа ... 16 17 [18] 19 20   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Колко е важно образованието?
SuN
Публикувано на: 18-01-2018, 00:43
Quote Post

Group Icon
Име: Финто Нешън
Група: Администратор
Ранг: Почетен член

Има ли място (централизирано), от което мога да се информирам за такива интересни покупки?

--------------------
Копирай лесно ударено и - ѝ Ѝ
Замърсяване на въздуха в София - http://aqicn.org/city/bulgaria/sofia/druzhba/
PMEmail Poster
gat3way
Публикувано на: 18-01-2018, 00:56
Quote Post

Име:
Група: Потребител

Нямам идея, аз се информирах от нецентрализирано, имам един познат, който има вила в селото, където същите искаха да правят асфалтова база и да им вмирисват пейзажа, ей така уж от нищото, та бяха големи дандании, подписки, петиции. Сигурно сега са много доволни от цялото развитие на проблема, макар че защо и аз не знам - със сигурност някой друг ще довърши тази работа, то нищо не се губи.
PMEmail Poster
lucky
Публикувано на: 18-01-2018, 01:02
Quote Post

Име:
Ранг: Активен

QUOTE (SuN @ 18-01-2018, 00:36)
Но пък днес разбрах думите на Реба, че без насилие не може в тази държава (или която и да е).

Тя глупостта е проблем, насилието е еволюционна черта, ама простотията от де е бе дае?
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 18-01-2018, 01:07
Quote Post

Group Icon

От многото бу`ане по главата. icon_smile.gif

QUOTE (stewie)
Копеле

Поздрав с още хвърчащи суми:
...но ето: една цифра, която е пред мен, няма как да сте дали 300 млн. за ТВ 7. Това е някаква финансова гимнастика според мен, но в много голяма степен.

ЦВЕТАН ВАСИЛЕВ: Не е финансова гимнастика. Това са амбициозните планове на Николай Бареков, които, разбира се, са финансирани през ТЦ-ИМЕ.

ЦВ. ВАСИЛЕВ: Нека да обясня нещо. ТЦ-ИМЕ държеше пряко 33% от "Виваком". Знаете ли колко е стойността на 33%? Двеста милиона евро. Това достатъчно ли е да обясня какъв бушон е ТЦ-ИМЕ. Защо ТЦ-ИМЕ беше атакувана като първа компания още през месец май и поискана нейната несъстоятелност?

Само да кажа, че Цветан Василев използва много ирония в отговорите на въпросите към него. Трябва да се види целия контекст за да се разбере какво казва всъщност.

Това мнение е било редактирано от SuN на 18-01-2018, 01:10

--------------------
PMEmail Poster
gat3way
Публикувано на: 18-01-2018, 01:08
Quote Post

Име:

Простотията е също еволюционна черта. Реално обаче има и друг момент, да го играеш тъпанар е добре отиграна стратегия, изпробвана е успешно на много места (в Африка със сигурност, много примери има там), та момента с простака-човек от народа е банално експлоатиран. Дори и от такива невежи лаици като нашия пич с неговото "аз съм прост и вие сте прости затова се разбираме".
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 18-01-2018, 07:22
Quote Post

Име:

QUOTE (lucky @ 18-01-2018, 01:02)
QUOTE (SuN @ 18-01-2018, 00:36)
Но пък днес разбрах думите на Реба, че без насилие не може в тази държава (или която и да е).

Тя глупостта е проблем, насилието е еволюционна черта, ама простотията от де е бе дае?

има един лаф на покерджиите: ако до 3 раздавания не си разбрал кой е балъка на масата, значи си те. същото е и с простотията, ако няма нито един простак отколо тебе, значи си ти icon_smile.gif
PM
lucky
Публикувано на: 18-01-2018, 11:05
Quote Post

Име:
Ранг: Активен

QUOTE (gat3way @ 18-01-2018, 01:08)
Простотията е също еволюционна черта. Реално обаче има и друг момент, да го играеш тъпанар е добре отиграна стратегия, изпробвана е успешно на много места (в Африка със сигурност, много примери има там),

мда, то в Африка спокойно могат да дават примери с България по същата логика icon_confused.gif

не ми е кофти, че има толкова много простаци, а че толкова много са на ръководни, ключови места ...какво говори това за бъРглария, па и за света като цяло? Сещам се за вица за гъза шеф.
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 18-01-2018, 12:17
Quote Post

Име:

това е защото си наивен младок миришещ на мляко. простаците следват първичните си инстинктите, грижливо залагани от евоплюцията милиони години, и повече или по-малко работещи. интелектуалчетата следват ЛОГИКАТА, а аз не помня от колко време не съм виждал глупост която да не започва със "от ЛОГИКАТА следва че" или нещо такова
PM
SuN
Публикувано на: 18-01-2018, 12:34
Quote Post

Group Icon

Млади сме, какво да ни правиш. А тия, които разбират как работи живота и слушат инстинктите си обикновено свършват така - ""Разчистване на сметки" е една от версиите за убийството на мафиотския бос в Гърция" (https://www.24chasa.bg/novini/article/6669642). icon_smile.gif

Това мнение е било редактирано от SuN на 18-01-2018, 12:35

--------------------
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 18-01-2018, 12:36
Quote Post

Име:

което не е по-лош начин да си идеш от лежането месеци и години на подлога, което реално се случва на поне половината хора.
PM
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (20) « първа ... 16 17 [18] 19 20  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2015 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0