BG Development

Страници: (4) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Fending off кучешки нападения.
CPPlus
Публикувано на: 05-01-2017, 02:58
Quote Post

Име: Людмил Григоров
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

Абе не знам как попаднах на някакви клипчета, но се заинтересувах... е не намерих нито едно видео как човек надвива/пребива/убива немска овчарка, питбул, etc... видях ситуации с по едно куче, намушквано, ритано, хвърляно, ама продължава да хапе. В някои от видеата улицата беше червена, а гледката - ужасяваща.

Гледах и как хора се опитват да надвиват полицейски кучета с намордници - е тва са някакви 30-40-50 кг демони. То само със засилката те гъта.

Няма ли зрънце надежда за суровите бойни възможности на крехкия human??

Това мнение е било редактирано от CPPlus на 05-01-2017, 03:00

--------------------
Нищо не е свършило, докато не е свършило! Не се предавай и ще постигнеш целта си!
PMEmail Poster
Demigod
Публикувано на: 05-01-2017, 06:15
Quote Post

Име:

... като разясните какви физически стратегии може да предприеме невъоръжен, средностатистическият уеб девелъпър срещу куче със сходно тегло, предлагам след това да преминете към silveback горили, тигри, гризли и полярни мечки.

--------------------
being insane is so .... liberating ....
PMEmail Poster
Golden Gega
Публикувано на: 05-01-2017, 09:17
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

Заинтересувай се стратегия срещу 1, 2, 3 ... 10 циганина със и без ножове, колове, вериги и т.н. Тамън ще научиш нещо полезно и няма да се занимаваш с глупости.
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 05-01-2017, 09:24
Quote Post

Име:

да не се налага, но съм чувал че срещу голямо куче оставяш да ти захапе едната ръка и удряш със всичка сила с юмрук отгоре по носа с другата, носа е важен за кучето като топките, и го боли много.
PM
gat3way
Публикувано на: 05-01-2017, 10:18
Quote Post

Име:
Ранг: Старо куче

Само черни нинджи пребиват полицейски кучета.
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 05-01-2017, 11:57
Quote Post

Group Icon
Име: Финто Нешън
Група: Администратор

Наскоро четох за някакъв (във форум), който оставил кучето да му захапе ръката, а той му се хвърлил отгоре и го смазал. icon_smile.gif

Аз се зачетох в този форум и има интересни теми: http://forum.dog.bg/forum/35-%D0%B2%D1%8A%...BE%D1%80%D1%82/
На някои собственици често им се налага да пазят кучето си от други агресивни кучета и използват различни техники.

Btw, ако някой си търси малко сладурче, имам 2 женски и 1 мъжко САО останали - на ЛС мога да дам повече информация. Като порасне няма да те е страх от нищо вече - ни от кучета, ни от цигани icon_smile.gif

Това мнение е било редактирано от DarkOne на 05-01-2017, 17:42

--------------------
corruptus in extremis - мото на българския политик
Копирай лесно ударено и - ѝ Ѝ
PMEmail Poster
CPPlus
Публикувано на: 05-01-2017, 14:53
Quote Post

Име: Людмил Григоров

QUOTE (Demigod @ 05-01-2017, 06:15)
... като разясните какви физически стратегии може да предприеме невъоръжен, средностатистическият уеб девелъпър срещу куче със сходно тегло

Аз съм 1.90/100кг icon_lol.gif . Има място да се мисли.

Иначе вие носите ли елктрошок/полицейска палка/спрейове? И за цигани ако щеш - всякакви гадости, дето могат да те налетят по случайност. Или не излизате толкова от вкъщи, че да ви притеснява icon_lol.gif ?

Това мнение е било редактирано от CPPlus на 05-01-2017, 14:53

--------------------
Нищо не е свършило, докато не е свършило! Не се предавай и ще постигнеш целта си!
PMEmail Poster
stewie
Публикувано на: 05-01-2017, 16:19
Quote Post

Име:

QUOTE (CPPlus @ 05-01-2017, 15:53)
QUOTE (Demigod @ 05-01-2017, 06:15)
... като разясните какви физически стратегии може да предприеме невъоръжен, средностатистическият уеб девелъпър срещу куче със сходно тегло

Аз съм 1.90/100кг icon_lol.gif . Има място да се мисли.

Иначе вие носите ли елктрошок/полицейска палка/спрейове? И за цигани ако щеш - всякакви гадости, дето могат да те налетят по случайност. Или не излизате толкова от вкъщи, че да ви притеснява icon_lol.gif ?

И аз съм едър като тебе ама и на мен са ми скачали помиятите гнусни. Имаше едни кучегони - висока честота от пиезо кристал, работят ако не е глухо, ако е глухо ... В София има много помияри в панелните гета. От 8 години живея в центъра и нямам проблеми, преди младост, мусагеница страшно беше. Даже онзи ден като трябваше да ходя до младост си викам ей тука нови блокове дигнали на къра до Сахаров, бре бре, оправили квартала. Докато си чаках таксито видях как една орда говеда се запътват към мен, и разбрах как нищо не се е променило. От големите градове само в любимата столица продължава задълбочено този проблем. Панелни гета, вилни зони, заебани села - там се ходи с очи и на гъза.
PM
Дон Реба
Публикувано на: 05-01-2017, 17:17
Quote Post

Име:

веднъж две псета бяха нападнали няква женска зад пазара в младост, аз ги погнах да ги ритам, а тя се разпищя че заради такива изроди като мене кученцата се озлобявали и нападали хора, аз и казах да си затваря човката да не заритам и нея, при което тя онемя хахахахаха
PM
DarkOne
Публикувано на: 05-01-2017, 17:48
Quote Post

Group Icon
Име: Александър Петков
Група: Администратор

Когато бях малък (~4-ти клас), ходех на училище минавайки през един парк и там имаше бездомни кучета, които зимата ставаха агресивни. Веднъж хукнаха към мен и още двама съученика, единият от тях извика "не мърдайте". Кучетата дойдоха точно до нас, лаейки. На едното усещах топлия му дъх на сантиметър от ръката ми, но не ни нападнаха и след 1 минута си тръгнаха. Така че стратегията да седиш на едно място ми е вършила работа icon_smile.gif Вече ако те нападнат да те хапят, предполагам че стратегията на онзи шептящия на кучетата е добра - натискаш към него със захапаната ръка и го риташ по корема.

--------------------
The man who learns only what others know
is as ignorant as if he learns nothing.
The treasures of knowledge are the most rare,
and guarded most harshly.
-- Chronicle of the First Age
PMICQ
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (4) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2015 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0