BG Development

Страници: (3) 1 2 [3]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Път до файл
PureEvil
Публикувано на: 04-01-2018, 11:30
Quote Post

Име: Атанас Митрев
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

Нека позная следващата ти тема на каква тема ще бъде: CORS icon_lol.gif

--------------------
<?php die("WTF"); ?>
PMUsers WebsiteICQ
TrustHavic
Публикувано на: 04-01-2018, 19:17
Quote Post

Име: Станимир
Ранг: Редовен член

Благодаря ви за отговорите, но мисля да не пипам нищо, понеже трябва да падне яко пренаписване на href-ове и разни ajax заявки. Оставям го така, пък ще си променя локалната система; ще е ми е много по лесно
PMEmail Poster
samominavam
Публикувано на: 04-01-2018, 19:35
Quote Post

Име:
Ранг: Посетител

Темата е ебавка тип "вебаджиите са кретени" нали?
PMEmail Poster
Антон Яначков
Публикувано на: 05-01-2018, 11:50
Quote Post

Име: Антон Яначков
Ранг: Активен

QUOTE (TrustHavic @ 04-01-2018, 19:17)
Благодаря ви за отговорите, но мисля да не пипам нищо, понеже трябва да падне яко пренаписване на href-ове и разни ajax заявки.

И аз мисля, че се бъзикаш с публиката. Решаваш да смениш местоположението на файл, но след време се отказваш, защото това щяло да предизвика пренаписване на пътя до него.
Това определено е много, ама много сериозна причина. Моят съвет е - НИЩО, ама НИЩО не барай повече, защото всяка промяна в днешно време е свързана с писане или пренаписване. Спри да се мъчиш, изчакай, задръж творческия си устрем, защото не е далеч времето, когато машината ще чете мисли и ще пише всико сама. Тогава ще дойде твоето време. Просто рано си се родил и сега въпросите ти изглеждат като бъзик с публиката. Не те разбират и остават с впечатление, че се бъзикаш! А ти просто искаш да промениш нещата, но не искаш да се променя написаното. Какво трудно има тук за разбиране.
PMEmail PosterUsers Website
TrustHavic
Публикувано на: 05-01-2018, 14:42
Quote Post

Име: Станимир
Ранг: Редовен член

QUOTE (Антон Яначков @ 05-01-2018, 11:50)
QUOTE (TrustHavic @ 04-01-2018, 19:17)
Благодаря ви за отговорите, но мисля да не пипам нищо, понеже трябва да падне яко пренаписване на href-ове и разни ajax заявки.

И аз мисля, че се бъзикаш с публиката. Решаваш да смениш местоположението на файл, но след време се отказваш, защото това щяло да предизвика пренаписване на пътя до него.
Това определено е много, ама много сериозна причина. Моят съвет е - НИЩО, ама НИЩО не барай повече, защото всяка промяна в днешно време е свързана с писане или пренаписване. Спри да се мъчиш, изчакай, задръж творческия си устрем, защото не е далеч времето, когато машината ще чете мисли и ще пише всико сама. Тогава ще дойде твоето време. Просто рано си се родил и сега въпросите ти изглеждат като бъзик с публиката. Не те разбират и остават с впечатление, че се бъзикаш! А ти просто искаш да промениш нещата, но не искаш да се променя написаното. Какво трудно има тук за разбиране.

Усещам уронията, но идва момент в който трябва да се запиташ дали си струва това нещо и реално кой ще го оцени? Ще изгубя 1-2 дена в пренаписвана на пътища и ще кажа на клиентите ми - "ок направих това и това, вие разлика няма да усетите, но ми дължите 500лв"? Нали се сещаш, че аз няма да седна и да си губя времето за простотии, само и само за да спестя 10мб от разни файлове без да има видима разлика, а и на всикото отгоре никой да не ми плати за това icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Ако имаш мерак, може да ги пренапишеш безплатно вместо мен пък аз ще те черпя 1 бира.

ПП: за сведене, към всеки файл(а те са над 50) има около 30 style + js. файла и допълнитено разни ajax и url-та към тях.

Това мнение е било редактирано от TrustHavic на 05-01-2018, 14:46
PMEmail Poster
PureEvil
Публикувано на: 06-01-2018, 19:22
Quote Post

Име: Атанас Митрев
Ранг: Почетен член

Казаха ти го вече симлинкове, което е няколко минути работа.

Това мнение е било редактирано от PureEvil на 06-01-2018, 19:22

--------------------
<?php die("WTF"); ?>
PMUsers WebsiteICQ
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2015 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0