BG Development

Страници: (3) [1] 2 3   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Email services
Bender
Публикувано на: 26-10-2017, 20:27
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

Абе какви email service providers ползвате ? Нещо гмаила ми стана много противен и си търся нещо без реклами с хубави филтри защото получавам доста поща.

--------------------
Живота е спагети, кода за да работи добре трябва да го наподобява - Дон Реба
...
Живеем в греховни времена, какво очакваш богоугоден и благочестив код ли? - Дон Реба
...
много положителна енергия черпя от вас двамата,единият комунистически девствен,другият яко яхнал асемблерните розови понита - saruman
...
Рано или късно усерите на Виндофс разбират че стоят от неправилната страна на хуя. - ici
PM
qtakabg
Публикувано на: 26-10-2017, 20:35
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

Gmail, но само през Thunderbird. Спама отива, където си му е мястото и интерфейсът е доста по-нормален от уеб лайната им.
PMEmail Poster
saruman
Публикувано на: 26-10-2017, 20:36
Quote Post

Име:

Яху е мега зле,адски бавно и през два месеца едни и същи нотификейшъни за верификации

--------------------
http://www.wefunkradio.com/radio/

Remember,remember the fifth of November
PMEmail Poster
Bender
Публикувано на: 26-10-2017, 20:48
Quote Post

Име:

QUOTE (qtakabg @ 26-10-2017, 21:35)
Gmail, но само през Thunderbird. Спама отива, където си му е мястото и интерфейсът е доста по-нормален от уеб лайната им.

да ама филтрите са супер зле. на мен инбокса ми е пълен с разни мейли от мейлинг листи. супер неприятно е да си орвориш пощата и да видиш 200 мейла на грешното място

--------------------
...
Живеем в греховни времена, какво очакваш богоугоден и благочестив код ли? - Дон Реба
...
много положителна енергия черпя от вас двамата,единият комунистически девствен,другият яко яхнал асемблерните розови понита - saruman
...
Рано или късно усерите на Виндофс разбират че стоят от неправилната страна на хуя. - ici
PM
Bender
Публикувано на: 26-10-2017, 20:49
Quote Post

Име:

интересвам се и от платен вариант, но на разумна цена

--------------------
...
...
...
PM
lucky
Публикувано на: 26-10-2017, 21:02
Quote Post

Име:
Ранг: Посетител

QUOTE (Bender @ 26-10-2017, 20:48)
да ама филтрите са супер зле. на мен инбокса ми е пълен с разни мейли от мейлинг листи. супер неприятно е да си орвориш пощата и да видиш 200 мейла на грешното място

Е то може да конфигурираш филтрите директно в Gmail, автоматично ще си получаваш нещата в съответния imap folder в Thunderbird.

Въпросът е добър де. И аз бих искал да знам за някоя алтернатива. protonmail.com е една от най-хвалените и хич не изглежда зле, но как стоят нещата от към филтри и спам не съм наясно.
PMEmail Poster
johnfound
Публикувано на: 26-10-2017, 21:22
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: VIP

Аз си ползвам на моя домейн: "asm32.info"; На вълка му е дебел врата, защото сам си върши работата. icon_smile.gif

--------------------
asm32 - Приложно програмиране на асемблер.
Tox: 2B446ADCEC7E180CD4C59391D81D4CAB3E99CA7AE767DB3AB45AF976F8A2050FF071DDB733F1
PMEmail PosterUsers Website
SuN
Публикувано на: 26-10-2017, 22:05
Quote Post

Group Icon
Име: Финто Нешън
Група: Администратор

да ама филтрите са супер зле. на мен инбокса ми е пълен с разни мейли от мейлинг листи

В Outlook.com пощата ми са разделени на две категории. Не им помня имената, но досега правилно ми вкарва всичко освен от една важна комуникация в "Other" където мога да си ги гледкам. Интегрира се чудесно с уиндолс телефон, но подозирам, че поддръжката за андроид също е на ниво (ако догодина не обявят сносен наследник на телефона ще си взимам някакъв андроидски).
Интегрирано е с уеб интерфейса на скайп и може директно през пощата да обненяш кратки съобщения, но за по-дълги текстове препоръчвам web.skype.com.

Платената версия е без реклами и получаваш десктоп версията за мейли Outlook 2016 заедно с целия офис пакет.

Единствената ми забележка е, че се иска голям екран за удобна работа с уеб интерфейса. На лаптопска резолюция си е малко неприятно, но пък напълно работещо. Просто си плаче за един хубав 27-32", ако ще гледаш някакви таблици и документи в мейла. Точно в тоя диапазон инчи мисля да си купя един да се възползвам от всички възможности, за които съм си платил (към 20 лв/месец май ми взимат) icon_smile.gif

П.П.

За тия 20 лв мога да споделям до 5 инсталации на офис пакета дори на други акаунти (примерно роднини, нерегистрирано ООД и т.н.). Според мен си е оферта, макар и да не го ползвам. Само пощата, ако искаш да си платиш ще може да спестиш някой лев.

П.П.2

Получаваш и около терабайт място в облаците, което поне ти пести грижи по управлението на raid конфигурации за средно важни документи.

Това мнение е било редактирано от SuN на 26-10-2017, 22:10

--------------------
Копирай лесно ударено и - ѝ Ѝ
Замърсяване на въздуха в София - http://aqicn.org/city/bulgaria/sofia/druzhba/
PMEmail Poster
qtakabg
Публикувано на: 26-10-2017, 23:02
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

Аз използвам само правила, които разпределят очакваните мейли по папки. Малко е олдскуул, но ми върши работа.
PMEmail Poster
Bender
Публикувано на: 26-10-2017, 23:12
Quote Post

Име:

QUOTE (johnfound @ 26-10-2017, 22:22)
Аз си ползвам на моя домейн: "asm32.info"; На вълка му е дебел врата, защото сам си върши работата. icon_smile.gif

поддържаш собствен сървър ? как се бориш със спама ? сигурността ?

Аз използвам само правила, които разпределят очакваните мейли по папки. Малко е олдскуул, но ми върши работа.

И аз ама нещо не работят както трябва пък и самия гмаил ми е противен и неинтуитивен

@SUN не работи под луникс

--------------------
...
...
...
PM
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2015 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0