BG Development

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Стаж
markizata
Публикувано на: 12-09-2017, 21:44
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Новопостъпил

Аз сега ще съм студентка 2-ри курс в ТУ-София и мисля другото лято да си търся стаж. Лесно ли се намира? Ако пратя няколко CV-та в jobs.bg дали ще стане. Засега знам малко C от ТУ, С# изгледах всичко това лято от Телерик, правих винаги по няколко от задачите за домашни, но от това което са давали за изпит си ги правих всичките. Знам, че претрупвам нещата, ама пак ги разбирам. Изгледах и Programming basics на Java от Софтуни, това го направих за 3 дни. От тоя месец почва и Advanced и другите продължения, които какво като не съм записана в Софтуни пак ще мога да гледам, пробвала съм. Там вече като има упражнения където решават задачите първо ще решавам всичко и после ще изглеждам клиповете няма да мързелувам. Сега, за да не мързелувам започнах да гледам и бази данни от Телерик. Чела съм и книгата ++Алгоритми. Ще започна да уча и Javascript CSS и HTML. Ама пак не знам колко знания търсят за стаж. Нямам проекти, но ако имах щях да търся работа, а не стаж. Не ми пука дали ще е платен или не. А някой знае ли най-често по колко часа на ден са стажовете?
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 12-09-2017, 21:58
Quote Post

Group Icon
Име: Финто Нешън
Група: Администратор
Ранг: Почетен член

Втори курс направо може да почнеш работа на 4 часов работен ден, плаващо работно време + опцията да си работиш всичките дни в месеца по 8 часа и да ти се платят.

При добра подготовка за интервютата - тези неща няма да са проблем.

Тая година взехме човек минал през СофтУни, че едни други избягаха към по-зелени пасища. Търсене винаги има. icon_smile.gif

П.П.

Малките фирми не са подходящи, защото винаги си търсят опитни хора. Нямат времето и парите да обучават нови кадри.

Това мнение е било редактирано от SuN на 12-09-2017, 21:59

--------------------
Копирай лесно ударено и - ѝ Ѝ
Замърсяване на въздуха в София - http://aqicn.org/city/bulgaria/sofia/druzhba/
PMEmail Poster
qtakabg
Публикувано на: 12-09-2017, 22:23
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

Тук има една камара позиции за добре платени стажове. Има опции за 4 или за 6 часа.

Това мнение е било редактирано от qtakabg на 12-09-2017, 22:31
PMEmail Poster
mrusno_mache
Публикувано на: 13-09-2017, 06:34
Quote Post

Име: Мръсно Маче

QUOTE (markizata @ 12-09-2017, 21:44)
Аз сега ще съм студентка 2-ри курс в ТУ-София и мисля другото лято да си търся стаж. Лесно ли се намира? Ако пратя няколко CV-та в jobs.bg дали ще стане. Засега знам малко C от ТУ, С# изгледах всичко това лято от Телерик, правих винаги по няколко от задачите за домашни, но от това което са давали за изпит си ги правих всичките. Знам, че претрупвам нещата, ама пак ги разбирам. Изгледах и Programming basics на Java от Софтуни, това го направих за 3 дни. От тоя месец почва и Advanced и другите продължения, които какво като не съм записана в Софтуни пак ще мога да гледам, пробвала съм. Там вече като има упражнения където решават задачите първо ще решавам всичко и после ще изглеждам клиповете няма да мързелувам. Сега, за да не мързелувам започнах да гледам и бази данни от Телерик. Чела съм и книгата ++Алгоритми. Ще започна да уча и Javascript CSS и HTML. Ама пак не знам колко знания търсят за стаж. Нямам проекти, но ако имах щях да търся работа, а не стаж. Не ми пука дали ще е платен или не. А някой знае ли най-често по колко часа на ден са стажовете?

Сложи още няколко по-ключови думички, та да ти се получи още по-добре SEO-то. Веднага давам пример:

Светлин Наков

Преслав Наков

доцент

доктор

математика

НАРС

измама

съдия изпълнител

запис на заповед

БГ Работодател

Това мнение е било редактирано от mrusno_mache на 13-09-2017, 06:37
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 13-09-2017, 08:09
Quote Post

Group Icon
Име: Финто Нешън
Група: Администратор

Спам викаш? Стана ми гадно, че опитах да помогна наистина. :/

--------------------
Копирай лесно ударено и - ѝ Ѝ
Замърсяване на въздуха в София - http://aqicn.org/city/bulgaria/sofia/druzhba/
PMEmail Poster
PureEvil
Публикувано на: 13-09-2017, 10:41
Quote Post

Име: Атанас Митрев

без линк сео не става icon_smile.gif

--------------------
<?php die("WTF"); ?>
PMUsers WebsiteICQ
code2
Публикувано на: 13-09-2017, 11:03
Quote Post

Име:
Ранг: Посетител

QUOTE (PureEvil @ 13-09-2017, 10:41)
без линк сео не става icon_smile.gif

Е как пък не става? Очевидно прави SEO на форума bgdev.org, като му създава съдържание с "правилните" ключови думи, за да се класира по тях по-добре.
PMEmail Poster
PureEvil
Публикувано на: 13-09-2017, 11:17
Quote Post

Име: Атанас Митрев

SuN не е толкова умен icon_lol.gif, че да е това icon_wink.gif

--------------------
<?php die("WTF"); ?>
PMUsers WebsiteICQ
mrusno_mache
Публикувано на: 13-09-2017, 15:44
Quote Post

Име: Мръсно Маче

QUOTE (SuN @ 13-09-2017, 08:09)
Спам викаш? Стана ми гадно, че опитах да помогна наистина. :/

Човек, колко начинаещи, дето си признават и че са от по-мързеливичките си виждал да са запознати с толкова трудна книга, каквато е тази на Панайот Добриков и Преслав Наков. Прочети поста отново на тази "млада дама" и пак ми кажи, че вярваш на написаното там.

Виж как правилно са подбрани думите: "филми", "СофтУни", "Телерик", "стаж", "работа", "jobs.bg". Направен контраст ТУ-София, Programming basics.

И това го пише човек с 1 пост във форума.
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2015 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0