BG Development

Страници: (24) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Софтуер България - непрестанен спам
ivan84
Публикувано на: 21-07-2016, 21:13
Quote Post

Име:
Група: Форумен член
Ранг: Почетен член

Имайте в предвид, че собствениците на Софтуер България с непрестанния си спам целят да принудят модераторите на форума да изтрият темата в която се разкрива колко слаби мениджъри са и колко безсмислени са услугите които се опитват да продават.

Жалкото е, че подобни "бизнесмени" се възползват от анонимността която им дава интернет за да пробутват откровенно неадекватната си платформа. Да се надяваме, че все повече хора ще видят темите (стига да не бъде изтрита) а това ще ги предпази от това да направят грешка и да работят с толкова тъпи и непочтенни "бизнесмени".

PMEmail Poster
wqw
Публикувано на: 21-07-2016, 21:27
Quote Post

Group Icon
Име: Владимир Висулчев
Група: VIP

QUOTE (sexgay @ 21-07-2016, 20:27)
След като ми заключихте темата и не мога да я вдигам, не ми остава нищо друго освен да вдигам други произволни теми и да давам линк към моята.
http://forums.bgdev.org/index.php?showtopic=47866

@sexgay: Ето, сега можеш тази тема да ѝ правиш up ако искаш.

cheers,
</wqw>

--------------------
PMEmail PosterUsers Website
stewie
Публикувано на: 21-07-2016, 21:29
Quote Post

Име:
Група: Потребител

Ибахти и рекламата от човек с псевдоним sexygay, поне се постарай малко с някакви имена. Нали като кацнат в темата, хората ще четат и псевдонимите. Кой ще иска секси педераст да му продава софтуер чичко Слави ?
PM
ivan84
Публикувано на: 21-07-2016, 21:42
Quote Post

Име:

Ами то  Софтуер България реално не е магазин а рекламна платформа, тъй като всички излъгали се да работят с тях сами трябва да реализират продажбите си. И на всичкото отгоре трябва да дават процент от продажбата на собствениците на платформата.

Лошото е, че собствениците на  Софтуер България прибягват до изключително нагъл спам по специализираните форуми. Така всички които се излъжат да работят с тях се свързват с него и автоматично губят доверието на ИТ обществото.

Това мнение е било редактирано от ivan84 на 21-07-2016, 21:43
PMEmail Poster
ProXy
Публикувано на: 21-07-2016, 23:18
Quote Post

Име: Йордан Иванов

@ivan84: Харесва ми как постоянно споменаваш Софтуер България. Така правиш тази тема "по-привлекателна" за Гугъл и голяма част от търсещите "Софтуер България" ще видят, колко глупави "партньори" търсят.

И все пак да кажа, Софтуер България са тъпи и упорити.

--------------------
Always code as if the guy who ends up maintaining your code will be a violent psychopath who knows where you live.

https://ivanovyordan.com/
PMEmail PosterUsers Website
qtakabg
Публикувано на: 21-07-2016, 23:55
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

Софтуер България са мошеници, защото не си плащат за реклама. Това говори също, че Софтуер България не разполагат със средства за реклама.
PMEmail Poster
devil
Публикувано на: 22-07-2016, 07:45
Quote Post

Име: П.Ангелов

Аз честно казано не разбрах за Софтуер България ли говорите, или просто храните софтуера като цяло в България? Или ако наистина става въпрос за тази фирма, кои все пак са Софтуер България? Какъв точно софтуер предлагат пък те в България?!

П.П. Въобще не ги знам ки са тия! Ама петъчно съм настроен хейтърско-спамърски.

--------------------
PMUsers WebsiteICQ
Bender
Публикувано на: 22-07-2016, 08:04
Quote Post

Име:

направете ме модератор, обещавам да не правя нищо друго освен да трия темите на онзи тъпак и да го банвам щом се появи

--------------------
Живота е спагети, кода за да работи добре трябва да го наподобява - Дон Реба
...
Живеем в греховни времена, какво очакваш богоугоден и благочестив код ли? - Дон Реба
...
много положителна енергия черпя от вас двамата,единият комунистически девствен,другият яко яхнал асемблерните розови понита - saruman
...
Рано или късно усерите на Виндофс разбират че стоят от неправилната страна на хуя. - ici
PM
ivan84
Публикувано на: 22-07-2016, 08:26
Quote Post

Име:

QUOTE (devil @ 22-07-2016, 08:45)
Аз честно казано не разбрах за Софтуер България ли говорите, или просто храните софтуера като цяло в България? Или ако наистина става въпрос за тази фирма, кои все пак са Софтуер България? Какъв точно софтуер предлагат пък те в България?!

П.П. Въобще не ги знам ки са тия! Ама петъчно съм настроен хейтърско-спамърски.

Не ги знаеш, защото модераторите постоянно трият спама който генерират (лично, собственикът на фирмата го прави, колкото и жалко да е това). Явно е решил, че като наспами форумът ще излъже някой от потребителите му да позват неговата рекламна платформа.

Това мнение е било редактирано от ivan84 на 22-07-2016, 08:29
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 22-07-2016, 10:14
Quote Post

Group Icon
Име: Финто Нешън
Група: Администратор

Триенето от модератор е едно на ръка, но и Слави еди-кой-си си изтри представянето. Останали са само някои цитирани мнения.

Между другото, ревютата в основния му сайт са направо смешни. С ония негърки и модели, точно "код"-им е оправил проблемите от 3 дни. icon_smile.gif

Много жалка история.

--------------------
Копирай лесно ударено и - ѝ Ѝ
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (24) [1] 2 3 ... последна » Closed TopicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2015 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0