BG Development

Страници: (4) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Fending off кучешки нападения.
CPPlus
Публикувано на: 05-01-2017, 02:58
Quote Post

Име: Людмил Григоров
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

Абе не знам как попаднах на някакви клипчета, но се заинтересувах... е не намерих нито едно видео как човек надвива/пребива/убива немска овчарка, питбул, etc... видях ситуации с по едно куче, намушквано, ритано, хвърляно, ама продължава да хапе. В някои от видеата улицата беше червена, а гледката - ужасяваща.

Гледах и как хора се опитват да надвиват полицейски кучета с намордници - е тва са някакви 30-40-50 кг демони. То само със засилката те гъта.

Няма ли зрънце надежда за суровите бойни възможности на крехкия human??

Това мнение е било редактирано от CPPlus на 05-01-2017, 03:00

--------------------
Нищо не е свършило, докато не е свършило! Не се предавай и ще постигнеш целта си!
PMEmail Poster
Demigod
Публикувано на: 05-01-2017, 06:15
Quote Post

Име:

... като разясните какви физически стратегии може да предприеме невъоръжен, средностатистическият уеб девелъпър срещу куче със сходно тегло, предлагам след това да преминете към silveback горили, тигри, гризли и полярни мечки.

--------------------
being insane is so .... liberating ....
PMEmail Poster
Golden Gega
Публикувано на: 05-01-2017, 09:17
Quote Post

Име:
Ранг: Старо куче

Заинтересувай се стратегия срещу 1, 2, 3 ... 10 циганина със и без ножове, колове, вериги и т.н. Тамън ще научиш нещо полезно и няма да се занимаваш с глупости.
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 05-01-2017, 09:24
Quote Post

Име:

да не се налага, но съм чувал че срещу голямо куче оставяш да ти захапе едната ръка и удряш със всичка сила с юмрук отгоре по носа с другата, носа е важен за кучето като топките, и го боли много.
PM
gat3way
Публикувано на: 05-01-2017, 10:18
Quote Post

Име:

Само черни нинджи пребиват полицейски кучета.
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 05-01-2017, 11:57
Quote Post

Group Icon
Име: Финто Нешън
Група: Администратор

Наскоро четох за някакъв (във форум), който оставил кучето да му захапе ръката, а той му се хвърлил отгоре и го смазал. icon_smile.gif

Аз се зачетох в този форум и има интересни теми: http://forum.dog.bg/forum/35-%D0%B2%D1%8A%...BE%D1%80%D1%82/
На някои собственици често им се налага да пазят кучето си от други агресивни кучета и използват различни техники.

Btw, ако някой си търси малко сладурче, имам 2 женски и 1 мъжко САО останали - на ЛС мога да дам повече информация. Като порасне няма да те е страх от нищо вече - ни от кучета, ни от цигани icon_smile.gif

Това мнение е било редактирано от DarkOne на 05-01-2017, 17:42

--------------------
Копирай лесно ударено и - ѝ Ѝ
Замърсяване на въздуха в София - http://aqicn.org/city/bulgaria/sofia/druzhba/
PMEmail Poster
CPPlus
Публикувано на: 05-01-2017, 14:53
Quote Post

Име: Людмил Григоров

QUOTE (Demigod @ 05-01-2017, 06:15)
... като разясните какви физически стратегии може да предприеме невъоръжен, средностатистическият уеб девелъпър срещу куче със сходно тегло

Аз съм 1.90/100кг icon_lol.gif . Има място да се мисли.

Иначе вие носите ли елктрошок/полицейска палка/спрейове? И за цигани ако щеш - всякакви гадости, дето могат да те налетят по случайност. Или не излизате толкова от вкъщи, че да ви притеснява icon_lol.gif ?

Това мнение е било редактирано от CPPlus на 05-01-2017, 14:53

--------------------
Нищо не е свършило, докато не е свършило! Не се предавай и ще постигнеш целта си!
PMEmail Poster
stewie
Публикувано на: 05-01-2017, 16:19
Quote Post

Име:

..

Това мнение е било редактирано от stewie на 30-07-2017, 13:03
PM
Дон Реба
Публикувано на: 05-01-2017, 17:17
Quote Post

Име:

веднъж две псета бяха нападнали няква женска зад пазара в младост, аз ги погнах да ги ритам, а тя се разпищя че заради такива изроди като мене кученцата се озлобявали и нападали хора, аз и казах да си затваря човката да не заритам и нея, при което тя онемя хахахахаха
PM
DarkOne
Публикувано на: 05-01-2017, 17:48
Quote Post

Group Icon
Име: Александър Петков
Група: Администратор

Когато бях малък (~4-ти клас), ходех на училище минавайки през един парк и там имаше бездомни кучета, които зимата ставаха агресивни. Веднъж хукнаха към мен и още двама съученика, единият от тях извика "не мърдайте". Кучетата дойдоха точно до нас, лаейки. На едното усещах топлия му дъх на сантиметър от ръката ми, но не ни нападнаха и след 1 минута си тръгнаха. Така че стратегията да седиш на едно място ми е вършила работа icon_smile.gif Вече ако те нападнат да те хапят, предполагам че стратегията на онзи шептящия на кучетата е добра - натискаш към него със захапаната ръка и го риташ по корема.

--------------------
The man who learns only what others know
is as ignorant as if he learns nothing.
The treasures of knowledge are the most rare,
and guarded most harshly.
-- Chronicle of the First Age
PMICQ
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (4) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2015 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0