BG Development

Страници: (6) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Антивирусна
TrustHavic
Публикувано на: 17-07-2017, 15:28
Quote Post

Име: Станимир
Група: Потребител
Ранг: Активен

Здравейте. Налага ми се да сложа антивирусни програми на компютрите в офиса с оглед нарастващия персонал и невежеството на повечето. Не че нещо, ама поне 80% от дребните вирусчета ги засича. Дайте предложение за платена антивирусна или internet security ако има някаква разлика между дветет.
PMEmail Poster
Bender
Публикувано на: 17-07-2017, 15:42
Quote Post

Име:
Ранг: Почетен член

Node32, Kaspersky. в никакъв случай на мекотелите

--------------------
Живота е спагети, кода за да работи добре трябва да го наподобява - Дон Реба
...
Живеем в греховни времена, какво очакваш богоугоден и благочестив код ли? - Дон Реба
...
много положителна енергия черпя от вас двамата,единият комунистически девствен,другият яко яхнал асемблерните розови понита - saruman
...
Рано или късно усерите на Виндофс разбират че стоят от неправилната страна на хуя. - ici
PM
ici
Публикувано на: 17-07-2017, 16:15
Quote Post

Group Icon
Име: Ивайло Илчев ики
Група: VIP

Аз използвам М$ и не съм виждал вирус от години. Само в дроп бокса има разни неща като mimikaz например, които аз съм правил и ам се обажда. За сметка на това съм виждал компютри с Ноде32 дето имаха повече вируси от нормални файлове.

--------------------
Everything you can imagine is real. Pablo Picasso
PMEmail PosterUsers Website
TrustHavic
Публикувано на: 17-07-2017, 16:21
Quote Post

QUOTE (ici @ 17-07-2017, 16:15)
Аз използвам М$ и не съм виждал вирус от години. Само в дроп бокса има разни неща като mimikaz например, които аз съм правил и ам се обажда. За сметка на това съм виждал компютри с Ноде32 дето имаха повече вируси от нормални файлове.

с win10 ли си сега? защото и аз нямам проблем и от поне 10 години не съм имал вируси, ама айде каажи ми как едната служителка е такъв магнит...?
PMEmail Poster
Bender
Публикувано на: 17-07-2017, 16:26
Quote Post

Име:

QUOTE (TrustHavic @ 17-07-2017, 17:21)

с win10 ли си сега? защото и аз нямам проблем и от поне 10 години не съм имал вируси, ама айде каажи ми как едната служителка е такъв магнит...?

просто тя посещава правилните сайтове

--------------------
Живота е спагети, кода за да работи добре трябва да го наподобява - Дон Реба
...
Живеем в греховни времена, какво очакваш богоугоден и благочестив код ли? - Дон Реба
...
много положителна енергия черпя от вас двамата,единият комунистически девствен,другият яко яхнал асемблерните розови понита - saruman
...
Рано или късно усерите на Виндофс разбират че стоят от неправилната страна на хуя. - ici
PM
ici
Публикувано на: 17-07-2017, 17:06
Quote Post

Group Icon
Име: Ивайло Илчев ики
Група: VIP

QUOTE (TrustHavic @ 17-07-2017, 17:21)

Win 7 pro

--------------------
Everything you can imagine is real. Pablo Picasso
PMEmail PosterUsers Website
thrawn
Публикувано на: 17-07-2017, 17:22
Quote Post

Име:
Ранг: Старо куче

И аз бих заложил на решението на микромеките + редовни бекъпи на важните неща.
Несериозно ми изглежда да плащаш за анти* продукти които така или иначе почват да ловят вируси след като стават обществено известни. Та си жули с това което предлагат микромеките и да не ти пука.

А на служителката и направи една виртуалка за пор.. така де, за медицинските сайтове и я инструктирай да я ползва нея. Лично тествана система - дори да не гледа такива неща толкова ще се шашне какво мнение създава за себеси, че проблемите ще се решат по магичен начин.
PMEmail Poster
stewie
Публикувано на: 17-07-2017, 17:44
Quote Post

Име:

Nod32 ползвам от 8 години. Но ако има нещо много подозрително Hitman Pro и Malware Bytes, но не ги държа резидентни. На win defender-a не разчитай. Всичко на Norton е боклук, не е като през 90-е.
PM
TrustHavic
Публикувано на: 17-07-2017, 18:43
Quote Post

Това с виртуалката не е лоша идея ама иска ресурси, а за работата която повчето вършат съм им сложил едни двуядрени пц-та. Май ще е нод32 понеже имат хубави ценови оферти.

Пп: а ако променя цялата инфраструктура и го направя с active directory дали ще стане по добре или мазалото ще е по голямо?
PMEmail Poster
bvbfan
Публикувано на: 17-07-2017, 19:23
Quote Post

Име:

Като сте такива тарикати, оти слагате антивирусни?
"Най-добрият Виндовс е деинсталираният" - bvbfan

--------------------
QUOTE (Bender @ 23-04-2015, 19:11)
Xamarin: ЛАПАЙ!
Ти: Добре...
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (6) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2015 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0