BG Development

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Препоръчайте ми онлайн магазин за дрехи
zirgs
Публикувано на: 09-11-2017, 14:31
Quote Post

Име:
Група: Вандал
Ранг: Новопостъпил

Привет! Препоръчайте ми онлайн магазин за дрехи, но не обикновен, а такъв в който се предлагат големи размери. До момента не съм пазарувал онлайн, а този, от който си купувах го затвориха. Благодаря ви!
PMEmail Poster
SveXteZ
Публикувано на: 09-11-2017, 15:12
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Активен

А защо просто не отслабнеш ? Така ще можеш да пазаруваш от всеки магазин, който поискаш + това ще ти се отрази много добре на здравето, дори може да доживееш да видиш внуците си. #fatPeopleHate

sports.mymall.bg - каталога е 1:1 с този на spordsdirect, само че си слагат малка надценка. За сметка на това не се занимаваш с доставка. Пазарувал съм десетки пъти, коректни са. За размери предполагам имат всякакви ?
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 09-11-2017, 15:14
Quote Post

Group Icon
Име: Финто Нешън
Група: Администратор
Ранг: Почетен член

Може да не е дебел, а просто голям. И като кила, и като височина и като ширина. icon_smile.gif

Това мнение е било редактирано от SuN на 09-11-2017, 15:15

--------------------
Копирай лесно ударено и - ѝ Ѝ
Замърсяване на въздуха в София - http://aqicn.org/city/bulgaria/sofia/druzhba/
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 09-11-2017, 17:28
Quote Post

Име:
Ранг: Почетен член

женската пазарува от такива и аз все и се карам, обаче трябва да призная ми намери богат набор карго панталони, в реални магазини изобщо не съм виждал дори да се продават
PM
Реконструктор
Публикувано на: 09-11-2017, 17:53
Quote Post

Име:
Ранг: Активен

QUOTE (SveXteZ @ 09-11-2017, 15:12)
А защо просто не отслабнеш ? Така ще можеш да пазаруваш от всеки магазин, който поискаш + това ще ти се отрази много добре на здравето, дори може да доживееш да видиш внуците си. #fatPeopleHate

sports.mymall.bg - каталога е 1:1 с този на spordsdirect, само че си слагат малка надценка. За сметка на това не се занимаваш с доставка. Пазарувал съм десетки пъти, коректни са. За размери предполагам имат всякакви ?

-Търся си читава S-класа, повъзможност S500 AMG
-Защо не си вземеш хладилник Беко, хем по-евтин, хем няма да заема толкова място?

Дебил
PMEmail Poster
mucca
Публикувано на: 14-11-2017, 17:34
Quote Post

Име:
Група: Форумен член
Ранг: Новопостъпил

Здрасти, аз последния път си купих дънки от "https://www.bigsize.bg/damska-moda-golemi-razmeri/danki" . Разгледай и мъжката категория, има различни размери. Мъжът ми обича да си пазарува от магазините, но аз предпочитам онлайн. Опитвам се да го навия и него да започне, но за момента не поддава. Магазина, който ти препоръчах е добър, няма в какво да се съмняваш.

Това мнение е било редактирано от SuN на 14-11-2017, 17:38
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2015 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0