BG Development

Страници: (2) [1] 2   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Windows приложение, трябва ми програмист
peterhoff
Публикувано на: 07-07-2017, 20:52
Quote Post

Име: Петко Иванов
Група: Потребител
Ранг: Активен

Здравейте, нуждая се от услугите на програмист... било то C++, C, Python, Java програмист. Няма значение какъв ще е.. важното е да може да се справи с птиложение за windows. Програмиста трябва да е от гр. Пловдив или гр. София и да има възможност да се срещнем за да уточним детейлите по приложението.
В последствие ще се разберем и за заплащането му за свършената работа. Пари напред не давам. Приключваме проекта... виждам, че работи според очакванията ми и му плащам icon_smile.gif Чакам лични писма тук в сайта icon_smile.gif
PMEmail Poster
CPPlus
Публикувано на: 07-07-2017, 21:24
Quote Post

Име: Людмил Григоров
Ранг: Почетен член

Кажи с две думи какво е това приложение и какви пари се дават че да се знае да се пише ли на ЛС или не...

--------------------
Нищо не е свършило, докато не е свършило! Не се предавай и ще постигнеш целта си!
PMEmail Poster
peterhoff
Публикувано на: 07-07-2017, 21:33
Quote Post

Приложението е семпло и не е нещо, което да е невъзможно... в смисъл.. Не смятам да го пиша тук, тъй-като възнамерявам само аз да си го използвам... не е идея за милиони, но все пак си е идея icon_smile.gif Както казах.. заплащането ще е по договаряне icon_smile.gif
PMEmail Poster
Bender
Публикувано на: 07-07-2017, 21:53
Quote Post

Име:

Както ти не плащаш предварително, така и програмистите не пишат код предварително.

--------------------
Живота е спагети, кода за да работи добре трябва да го наподобява - Дон Реба
...
Живеем в греховни времена, какво очакваш богоугоден и благочестив код ли? - Дон Реба
...
много положителна енергия черпя от вас двамата,единият комунистически девствен,другият яко яхнал асемблерните розови понита - saruman
...
Рано или късно усерите на Виндофс разбират че стоят от неправилната страна на хуя. - ici
PM
bvbfan
Публикувано на: 07-07-2017, 22:19
Quote Post

Име:

C# може да намериш Виндовс програмисти.

--------------------
QUOTE (Bender @ 23-04-2015, 19:11)
Xamarin: ЛАПАЙ!
Ти: Добре...
PMEmail Poster
peterhoff
Публикувано на: 07-07-2017, 22:25
Quote Post

От кое се притесняваш? Показваш ми, че работи без да ми изпращаш файла.. виждам, че си свършил работата и ти го плащам. Как ти се струва да платя зс нещо и след това да съм блокиран отвссякъде icon_lol.gif

Това мнение е било редактирано от peterhoff на 07-07-2017, 22:26
PMEmail Poster
stewie
Публикувано на: 07-07-2017, 22:30
Quote Post

Име:

..

Това мнение е било редактирано от stewie на 30-07-2017, 14:20
PM
martinradev
Публикувано на: 07-07-2017, 22:32
Quote Post

Име:

QUOTE (peterhoff @ 07-07-2017, 22:25)
От кое се притесняваш? Показваш ми, че работи без да ми изпращаш файла.. виждам, че си свършил работата и ти го плащам. Как ти се струва да платя зс нещо и след това да съм блокиран отвссякъде icon_lol.gif

"От кое се притесняваш? Плащаш ми половината предварително без да ми даваш другата половина, виждаш, че работи, давам ти го и ми плащаш другата половина. Как ти се струва да го напиша и след да съм блокиран отвсякъде icon_lol.gif"
PMEmail Poster
peterhoff
Публикувано на: 07-07-2017, 22:39
Quote Post

Очаквам някой сериозен да се свърже с мен и да изпием по-една вода за да уточним нещата за плащане и какво точно искаам. Повтарям, че няма да се обеснявам в интернет icon_smile.gif
Благодаря Ви.
PMEmail Poster
FidelDahan
Публикувано на: 07-07-2017, 23:58
Quote Post

Име:

Ти очакваш някой сериозен да ти пише, но този сериозния очаква ти самия да си сериозен. А това не е сериозно:

Всичко, което отнема повече от 1-2 дни се плаща по време на работа. Тоест проекта се разбива на части, които всяка от тях се изработват за 1-2 дни. Програмиста прави първата част, срещате се, ти правиш ревю, даваш фийдбек и обсъждате следващата част. Накрая на срещата плащаш изработеното. Така N пъти се итерира докато всичко стане готово.

Както никой не иска да плати предварително за нещо, което няма да му върши работа, така и никой не иска да хвърли работа и после да трябва да си търси парите. За това задачата се разбива на много малки задачи и се работи и плаща на части.
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2015 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0