BG Development

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Търся безплатни амимирани флаш банери.
Moreny
Публикувано на: 03-10-2008, 15:18
Quote Post

Име: Иво
Група: Потребител
Ранг: Редовен член

Здравейте, хора
Това което искам да Ви питам е дали знаете сайт в който бих могъл на намеря безплатни флаш анимирани банери? Търся готов .fla файл който леко да редактирам. Занимавам се с програмиране и затова съм малко далече от флаша, но предполагам, че ще може да ми помогнете като кажете от къде бих могъл да намеря нещо по интересно като банер. Разни по интересни и дизайнерски заготовки намирам в smash magazine, но уви флаш банери не можах да намеря там.

Поздрави!
PMEmail Poster
iradeum
Публикувано на: 03-10-2008, 15:30
Quote Post

Име:
Ранг: Новопостъпил

QUOTE (Moreny @ 03-10-2008, 15:18)
Здравейте, хора
Това което искам да Ви питам е дали знаете сайт в който бих могъл на намеря безплатни флаш анимирани банери? Търся готов .fla файл който леко да редактирам. Занимавам се с програмиране и затова съм малко далече от флаша, но предполагам, че ще може да ми помогнете като кажете от къде бих могъл да намеря нещо по интересно като банер. Разни по интересни и дизайнерски заготовки намирам в smash magazine, но уви флаш банери не можах да намеря там.

Поздрави!

Наясно ли си че във флаша също се програмира? Когато искаш банер - сядаш и се учиш, както си го правил и преди...Флаша е далече по-сложен от всякакво програмиране, което вероятно си захващал, но банер не е сложно да си направиш. Опитай!

Това мнение е било редактирано от iradeum на 03-10-2008, 15:31
PMEmail PosterICQ
NetCutter
  Публикувано на: 03-10-2008, 18:07
Quote Post

Име: Кирил Владимиров
Ранг: Старо куче

QUOTE (iradeum @ 03-10-2008, 15:30)
...Флаша е далече по-сложен от всякакво програмиране, което вероятно си захващал, но банер не е сложно да си направиш.

И един мармот завиваше шоколада в станьол icon_smile.gif Недей с таквиа несериозни заключения icon_wink.gif

по темата:
Чичо Гошо това ми показа на първо четене icon_smile.gif

Но за наистина качествени банери, ще трябва да помислиш за заплащане на услугата icon_wink.gif

--------------------
PMEmail PosterUsers Website
tkulev
Публикувано на: 03-10-2008, 18:28
Quote Post

Име: Тихомил Кулев
Ранг: Почетен член

QUOTE (iradeum @ 03-10-2008, 16:30)
Наясно ли си че във флаша също се програмира? Когато искаш банер - сядаш и се учиш, както си го правил и преди...Флаша е далече по-сложен от всякакво програмиране, което вероятно си захващал, но банер не е сложно да си направиш. Опитай!

За банер във флаш ще ми трябва точно 5 символа програмиране, в края на филма да напиша stop; за да не се върти до брезкрай, но за банер и това няма да е наложимо icon_wink.gif

--------------------
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
iradeum
Публикувано на: 07-10-2008, 10:39
Quote Post

Име:

NetCutter обоснови се защо е несериозно...
PMEmail PosterICQ
asdf
Публикувано на: 03-01-2009, 16:20
Quote Post

Име:

--------------------
PMEmail Poster
Martin444
Публикувано на: 05-12-2017, 11:23
Quote Post

Име:

сега ще ти кажа как да намериш флашове, напиши в гугъл "sitetype:swf" или index sitetype:swf, home sitetype:swf и ще ти излязат флашове които можеш да дръпнеш, но вече да ги обработваш ще ти трябва някакъв декодер. Иначе флаша вече не е модерен не знам за кво са ти тези, ако е за банер пък съвсем, сега се правят на html5 вместо флаш, ей тука има и такива банери ако ти е интересно https://www.adsspirit.com/
PMEmail Poster
ProXy
Публикувано на: 05-12-2017, 11:46
Quote Post

Име: Йордан Иванов
Ранг: Почетен член

През 2008 от когато е темата си беше баш модерен. Кофти маркетинг.

Това мнение е било редактирано от ProXy на 05-12-2017, 11:48

--------------------
Always code as if the guy who ends up maintaining your code will be a violent psychopath who knows where you live.

https://ivanovyordan.com/
PMEmail PosterUsers Website
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2015 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0