BG Development

Страници: (6) « първа ... 2 3 [4] 5 6   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Гласово програмиране, Програма за гласово програмиране
gat3way
Публикувано на: 05-11-2017, 00:35
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

Аз подозирам че програмистите ще сътворят конспирация все пак, например на този изкуствен интелект ще трябва да му се говори на разбираем технически език, както johnfound говори мило на процесора на асемблер и това ще филтрира множеството от шефчета, за да се намърдат преквалифицирани програмистчета. Което от друга страна означава - не, няма как да се появят повече жени.
PMEmail Poster
Антон Яначков
Публикувано на: 06-11-2017, 20:29
Quote Post

Име: Антон Яначков
Ранг: Старо куче

QUOTE (gat3way @ 05-11-2017, 00:35)
Аз подозирам че програмистите ще сътворят конспирация все пак, например на този изкуствен интелект ще трябва да му се говори на разбираем технически език, както johnfound говори мило на процесора на асемблер и това ще филтрира множеството от шефчета, за да се намърдат преквалифицирани програмистчета. Което от друга страна означава - не, няма как да се появят повече жени.

Но какво ли ще сътворят непрограмистите, които предпочитат компанията на жените?

Предполагам си чувал лафа за Титаник и Ноевия ковчег.
- Да не забравяме, че Титаник беше построен от професионалисти и потъна, а Ноевия ковчег от един обикновен непрофесионалист и оцеля.

Чие ли ухо ще чуе Божия глас?

Това мнение е било редактирано от Антон Яначков на 06-11-2017, 20:31
PMEmail PosterUsers Website
ici
Публикувано на: 06-11-2017, 21:31
Quote Post

Group Icon
Име: Ивайло Илчев ики
Група: VIP

К'во да ти кажа? От Бизнес юнита още чакат от Ной отчет за потопа. Когато докаже че имало потоп, ще се оценява дали това е било кораб или барака за дъжд. icon_smile.gif

--------------------
Reading undefined locations provides undefined data.
stewie
Публикувано на: 08-11-2017, 11:41
Quote Post

Име:

Бах откога не бях влизал у форума обаче простотията си е на ниво icon_smile.gif VB и цитати от Библията. Oh forgive them Jesus....
PM
relax4o
Публикувано на: 08-11-2017, 17:40
Quote Post

Име:

QUOTE (stewie @ 08-11-2017, 11:41)
Бах откога не бях влизал у форума обаче простотията си е на ниво icon_smile.gif VB и цитати от Библията. Oh forgive them Jesus....

Ама ти вярно, че изчезна някъде. Къде се покри?

--------------------
Бисери :D

QUOTE (oveRLuckEd)
Ползваш някоя нова версия на PHP, която е вече ооп ориентирана и заради това ти я изкарва тази грешка.

QUOTE (nbacool2)
Щом няма input полета, значи няма откъде да се направи SQL инжекция Very Happy
PM
gat3way
Публикувано на: 09-11-2017, 01:57
Quote Post

Име:

QUOTE (Антон Яначков @ 06-11-2017, 20:29)
QUOTE (gat3way @ 05-11-2017, 00:35)

Но какво ли ще сътворят непрограмистите, които предпочитат компанията на жените?

Предполагам си чувал лафа за Титаник и Ноевия ковчег.
- Да не забравяме, че Титаник беше построен от професионалисти и потъна, а Ноевия ковчег от един обикновен непрофесионалист и оцеля.

Чие ли ухо ще чуе Божия глас?

Не знам, според теб библията професионалисти ли са я писали или непрофесионалисти?
PMEmail Poster
ici
Публикувано на: 09-11-2017, 10:12
Quote Post

Group Icon
Име: Ивайло Илчев ики

ПиМа е бил професионалист и е аутсорснал тази работа на различни изпълнители като ги е контролирал непрекъснато!

--------------------
Reading undefined locations provides undefined data.
johnfound
Публикувано на: 09-11-2017, 12:07
Quote Post

Group Icon
Име:

Вселената е софтуер със затворен код и голяма табела на сайта на поддръжката: "It's not a bug, it's a feature". Затова ни остава само банален ревърс и бинарни пачове.

--------------------
asm32 - Приложно програмиране на асемблер.
Tox: 2B446ADCEC7E180CD4C59391D81D4CAB3E99CA7AE767DB3AB45AF976F8A2050FF071DDB733F1
stewie
Публикувано на: 10-11-2017, 09:43
Quote Post

Име:

QUOTE (relax4o @ 08-11-2017, 18:40)
QUOTE (stewie @ 08-11-2017, 11:41)

Ама ти вярно, че изчезна някъде. Къде се покри?

Имах много бачкане а и бях напред назад из страната и чужбина, също си бях малко у моя край. Варна е превзета от руснаци и украинци, както и от немски пенсионери и много студенти от чужбина. Също е превзета от толбухенци, шуменци, русенци, търновци, каварненци, но не от самите градове а от окололните села. Миека се да си ибе майката чуек. Верно говорим по меко ама сега е страшно! "Ино рогчи сас сирини", "Пили сас зиели", "Устай ги тиез чуек, тиез са ниграмотници", "Нидией да бараш котиту" е само част от бисерите на които се наслушах. Всички таксиджии ме питаха "На къде те карам шопе?". Точно както софиянци кореняци се чувстват в момента, така и аз се чуствах в родния си град.

Климата не е от моето детство - септември станах на чай (а август е нетърпим), бриза го няма, мръсно е, тимаджиите развиват стабилно дейност, влагата не се понася вече. Цените на недвижимите имоти са 10% надолу от софийските, да не кажа, че има и равни с тях. Презастроено. От мен да знаете България ще стане София, Пловдив, Варна и Бургас и другото ще го закрият след 20 години.

А иначе форума ми поизтъпя, няма интересни теми за мен, а доста от хората са зациклили на едни и същи теми, или темите се свеждат пак до едни и същи спорове icon_smile.gif Чат пат влизам ама няма кво да пиша просто.

Това мнение е било редактирано от stewie на 10-11-2017, 09:43
PM
SuN
Публикувано на: 10-11-2017, 10:38
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

доста от хората са зациклили на едни и същи теми, или темите се свеждат пак до едни и същи спорове

Чакай да видиш какво ще е на стари години с първите признаци на деменция. icon_smile.gif

--------------------
Копирай лесно ударено и - ѝ Ѝ
Замърсяване на въздуха в София - http://aqicn.org/city/bulgaria/sofia/druzhba/
PMEmail Poster
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (6) « първа ... 2 3 [4] 5 6  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2018 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0